Başarılı Girişimcilik

Usshopex.com, Üyelerine Her Yönden Kazandırıyor

2011 yılının şubat ayında Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan Türk girişimci Mehmet Akyol tarafından kurulan alışveriş sitesi usshopex.com, üyelerine her yönden kazandırıyor: Amerikan fiyatlarıyla alışveriş, en ekonomik gönderim seçenekleri, elit üyeliği seçenlere hediye ve tatil kazanma fırsatı…

Siteye üye olmak ücretsiz. Bununla birlikte Mayıs 2011 tarihine kadar usshopex.com’a “elit üye” olan herkes bir adet iPod Shuffle’ın sahibi oluyor. Ayrıca elit üyeler arasında noter huzurda yapılacak çekilişte bir adet Usshopex talihlisi New York-Türkiye arası gidiş-dönüş uçak bileti de dahil olmak üzere 1 haftalık New York tatili kazanacak.

Ayda 8 dolara ya da yıllık yalnızca 78 dolara usshopex’in elit üyesi olun ve hem en ekonomik kargo fiyatlarından yararlanın (elit üyelere %30 indirim) hem de New York tatili kazanma şansı yakalayın.

Usshopex.com Hakkında:

Taşımacılık sektöründe yıllardır dünyanın en büyük nakliyat firmalarının acentalığını üstlenen bir ekip tarafından kurulan usshopex sahip olduğu uluslararası taşımacılık tecrübesiyle internet kullanıcılarının ünlü Amerikan mağazalarından alışveriş yapma keyfine yalnızca tek tıkla ulaşmasını sağlıyor. Usshopex Amerika Birleşik Devletleri’nden online alışverişin sipariş takibi, depolama ve teslim gibi temel gereksinimlerini en hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirerek kullanıcılara güvenli ve hızlı alışveriş deneyimini yaşatıyor.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu