Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Ve-ga Organizasyon Mobil Sinema Sistemleri Bayiliği

Firma İsmi : ve-ga organizasyon
Bayilik Kategorisi : Okulda 3d- Hologram film gösterimi
Kuruluş Yılı :  2014
Şube Sayısı :  7
Firma Tanıtım :  Ve-ga Organizasyon olarak eğitim kurumlarına yönelik HOLOGRAM, 3D, 4D, 5D ve 7D mobil sinema sistemleri hizmeti sunmaktayız. Okullara yönelik hologram ve 3D filmleri gerekli hak sahiplerinden yerli ve uluslararası anlaşmalar çerçevesinde daha önce okullarda gösterimi yapılmamış Kültür Bakanlığı Onaylı ve Milli Eğitim Müdürlüklerince Onaylatılan filmlerin gösterimini yapıyoruz.

Temin ettiğimiz filmler, okullarda gösterime uygun olarak tamamı orjinal HOLOGRAM ve 3D olup, polarize ve red-cyan formatları mevcuttur. Fimler çocukların hem eğlenip hemde temel konular üzerinde bilinçlenmelerini ve birçok konuda yeni şeyler öğrenmeleri sağlıyor.

Ve-ga Organizasyon

BAYİLİK DETAYLARI

Bayilik Nedir ?: Bayilik denilen sistem firmamız ve tarafınızla yapılan anlaşmalar çerçevesinde belirlenen bir il veya ilçede Ve-ga Organizasyonu yani bizi temsil ederek, gerekli Hologram -3D – 4D – 7D sinema sistemleri ile freelancer çalışarak kazanç sağlıyorsunuz. Burdaki temel çalışma prensibi kazan kazandır mantığıdır. detaylı bilgi için lütfen bilgi isteyiniz.

NASIL ÇALIŞIRSINIZ?

3D Film veya HOLOGRAM Film Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullarda,anaokullarında,kreşlerde izletilebilir Okullarda sosyal etkınlık olarak görülen tiyatro gösterimi-3D fılm HOLOGRAM Film gösterımı sosyal etkınlık alanındadır.

Okullar her ay bır gösterim yapmaktadır.Okullarda Eylül ayında baslayarak randevu alınır, alınan randevu tarıhden 2-3 gun önce firma yetkılerı okulu ziyaret ederek sınıfları dolaşır öğrencılere fılmi ne zaman izletileyeceği, fılm hakkında bilgi verilir ve okulun panolarına film ile ilgi afişler asılır.

Film izletme zamanı fırma yetkılerı okulun gösterdıği uygun alana gereklı malzemlerını kurar. Öğrenciler salonun kapasitesine göre ıcerı alınır biletlerı alınan öğrencilere film 3d ise gözlük verilir.Film bitiminde gözlükler toplanır.

Okulda bilet ücretleri okulun bulunduğu il ve semte göre değişiklik gösterebilir. Ama genel olarak her ilde 3 tl olarak satış yoğunluğu vardır. Okul aile birliği satış işlemini gerçekleştirir.Gösteriler bittikten sonra kazanılan meblağının anlaşmaya göre bir kısmı Okul Aile Birliğine bağış yapılır.Kazanç sistemini öğrenmek ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1. Bayilik için gerekli tüm ekipman eksiksiz olarak temin edilir.

2. Yetki verilen bir bölgeye başka bir yetki verilmez böylece bayii bölgesi korunmuş olur.

3. Gerekli materyallerin ücretleri talep edilen ilin büyüklüğüne ve potansiyeline göre değişmektedir.

4. Ödemelerinizi kısmen vade şeklinde yapabilirsiniz.

5. A’dan Z’ye merak ettiğiniz tüm sorulara istediğiniz zaman cevap alabilirsiniz.

6. Bayilik sonrası tüm resmi evrak işlemleri tarafımızca düzenlenmektedir.

7. Bayilik sonrası yerinde teknik destek hizmeti verilmektedir.

8. Tüm afiş,broşür,bilet, kartvizit gibi baskı işleri tarafımızca bastırılmaktadır.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :  3D ve Hologram film bayiliği yatırım maliyeti olarak seçeceğiniz paket veya paketlere göre 5.000 ile 15.000 tl arası değişkenlik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Dursun Candan
Telefon :  530 435 28 73
Web Sitesi : www.ve-gaorganizasyon.com
E-posta Adresi :  bilgi@ve-gaorganizasyon.com
Adres :    izmir

Franchise Veren Firmalar’ın Fiyatları

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu