Anasayfa / Kariyer ve İş / Vedat Sencer Sözer Callpex’te Genel Müdür Yardımcısı Oldu

Vedat Sencer Sözer Callpex’te Genel Müdür Yardımcısı OlduÇağrı merkezi sektörünün öncü firmalarından Callpex, yönetim kadrosunu yeni Genel Müdür Yardımcısı Vedat Sencer Sözer ile güçlendirdi.

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi mezunu olan Vedat Sencer Sözer, yüksek lisans eğitimini iş yönetimi alanında Işık Üniversitesi’nde yaptı. Meslek hayatına HSBC Bank Doğrudan Bankacılık’ta başlayan ve bu kurumda sırasıyla Telefon Bankacılığı Operasyon Yöneticisi, Telefon Bankacılığı İş Geliştirme Ekibi Yöneticisi ve Doğrudan Bankacılık Pazarlama Yöneticisi pozisyonlarında görev alan Sözer son olarak TTNET A.Ş.’de Müşteri Hizmetleri Operasyonlarından Sorumlu Yönetici olarak görev yapıyordu.
Çağrı merkezi sektöründe Callpex’in önemli bir konumda olduğunun altını çizen Vedat Sencer Sözer, sektörün İstanbul dışına çıkıp Anadolu’da yayılmasının istihdam açısından önemli olduğunu dile getirerek şunları söyledi: ‘Callpex, 2008 yılından bu yana büyüme hızını artırarak, kısa zamanda müşteri portföyünü Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarıyla genişletmeyi başardı. Büyük bir heyecanla katıldığım Callpex bünyesindeki yeni hedefimiz Anadolu’da çeşitli lokasyonlarda çağrı merkezleri açarak, Türkiye’nin istihdam sorununa etkin çözüm üretebilmek.’

Evli ve 1 çocuk sahibi olan Sözer, çok iyi derecede İngilizce ve Almanca biliyor.

Callpex Hakkında:

Kurucu ortakları arasında Ali Sabancı, Haluk Emiroğlu ve Turgut Gürsoy gibi isimlerin yer aldığı Callpex, konusunda uzman çalışanları ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren, teknolojik altyapısını sürekli geliştiren, müşteri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilebilen dış kaynak hizmeti sağlayan bir çağrı merkezidir. Callpex, yetkin insan kaynağı, çağdaş teknolojik altyapısı ve etkin süreç yönetimiyle perakendeden iletişime, medikalden ulaştırmaya kadar farklı sektörlere hizmet veriyor. İstanbul’ da iki ayrı lokasyonda toplam 800 koltuk kapasitesine sahip Callpex, ISO 27001 ve ISO 9001 kalite belgelerine sahip.

  Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel AlımıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir