Çağrı Merkezi Bayilikleri

Vezne Matik Bayilik Veriyor

VezneMatik; Türkiye’de online fatura tahsilat sistemleri uygulamalarını geliştirmek, gerçekleştirmek, ve yaygınlaştırmak amacıyla kurulmuştur. Fatura tahsilat sistemlerinde anahtar teslim çözümler üzerine faaliyet gösteren VezneMatik , yazılım, kodlama, web tasarım, e-ticaret ve hosting gibi konularda projeler gerçekleştirmektedir.

Vezne Matik

VezneMatik; Fatura tahsilat sistemlerimiz kavram aşamasından başlayan Fatura tahsilat sistemlerimiz kavram aşamasından başlayan TL yükeleme, Tüm kurum kuruluş ve özel firmaların fatura tahsilatları , Sigorta İşlemleri, Online Bilet Satışı, Cep Hat Açılış İşlemleri ve Adsl Açılış İşlemleri olarak sistemin tüm yaşamını kapsamaktadır.VezneMatik; Online fatura tahsilat sistemleri alanında geliştirdiği projelerde hem fatura tahsilatında hem de kurumların değer yaratma yönetimi perspektifini taşıma çabasındadır. Böylece fatura tahsilat projemizin kurum amaçlarına hizmet eden ve kurumun değer yaratan sistemlerine entegrasyonu sağlanmaktadır.

VezneMatik; Yaklaşımının disiplinler arası iklimi içinde hizmet, finans, halkla ilişkiler disiplinlerinin en uygun birleşiminden oluşan bir değerler bütünü olarak sunulmaktadır.

VezneMatik; Ülkemizdeki fatura yoğunluğu ve insanlarımızın faturalarını ödemek için çektiği o kadar zahmeti VezneMatik olarak bunun en aza indirmek uğruna verdiğimiz çaba ve emeğimizin Halk tarafından desteklendiğinin bilincindeyiz.
VezneMatik Bayisi Konsept Dışına Çıkmayacağını Kabul Eder.(mini paket ve Eko paket buna dahil değil.)
VezneMatik Bayisi İstenilen Belgeleri eksiksiz ve doğrulunu onaylayarak göndermeyi kabul eder.
VezneMatik Şartlarına Uygun Olarak Müşteri İlişkilerine Dikkat Etmeyi Kabul Eder.

Yukarıda verilen şartlar doğrultusunda bayi adayımızdan istenilen evraklar tamamlanarak bayilik ön kayıt/protokol ile merkezimize gönderilmelidir.
GEREKLİ BELGELER
İkâmetgah belgesi (15 günü geçmemiş)
Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
Vergi Levhası Fotokopisi (Bayilik Başladıktan Sonra İstenicek)
Adına Kayıtlı Fatura Örnegi (Elektrik,Su,vb gibi).

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Temsilci
Telefon :  03124801454
Web Sitesi : www.veznematik.net
E-posta Adresi :  info@veznematik.net
Adres :    şehit cevdet özdemir mah. s.m.p. cad 148 çankaya / AnkaraBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu