Çağrı Merkezi Bayilikleri

Tam Fatura Ödeme Sistemleri Bayilik Veriyor

Firma İsmi : TAM FATURA ÖDEME SİSTEMLERİ
Bayilik Kategorisi : FATURA TAHSİLATI
Kuruluş Yılı :  2000
Şube Sayısı :  622

KURULUM ÜCRETİ YOK
PROGRAM ÜCRETİ YOK
TEMİNAT MEKTUBU YOK
NAKİT BLOKAJ YOK
İŞLEM SINIRI YOK
BAYİLİK ÜCRETİ YOK

PEKİ NASILMI PARA KAZANIYOR, KAZANDIRIYORUZ ?

Vatandaş geldi, size 50 liralık bir telekom faturası yatırdı ve 1,5 liralık bir komisyon bedelini tahsil ettiniz, aldığınız 1,5 liralık komisyon bedelinin 1,15 kuruşunu size hizmet bedeli olarak 0,35 kuruşunu bize hizmet bedeli olarak sistem otomatik olarak kesiyor bu sayede bayilerimiz kazandıkça kazanıyor, işyeri açılış maliyetlerinizi düşürüyor ve %100 müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz. Diğer firmaların aksine sat kurtul mantığı ile veya 10 larca sayfalık tek taraflı sözleşmelere imza attırmıyoruz.

tam fatura

HİZMETLERİMİZ

Bayilik alacak kişinin güvenilir bir kimlik taşıması, vermiş olduğu hizmetin kalitesi ve tutarlılığı, faaliyet alanını iyi tanıması, bayiilik açılacak noktanın bankalara ve kurum veznelerine mesafesi, gazete veya yerel yayınlarla işletmenin reklamlanması kazancı etkileyen unsurlardır.

Tam Fatura ödeme sisteminde işlemlerin bir kısmını veya tümünü kullanmakta kullanıcı özgürdür, Tam Fatura ödeme sisteminde günlük, aylık gibi herhangi bir işlem kısıtlaması bulunmamaktadır.

TAM FATURA FATURA ÖDEME MERKEZİ NEDİR ?

Ödeme merkezleri, fatura tahsilat merkezi ya da fatura ödeme noktası şeklinde çeşitli isimlerle adlandırılan, aracılık hizmeti vermek üzere kurulmuş firmalardır. Elektrik, telefon, su gibi faturaların tahsilatı aynı zamanda kredi kartı ödemesi gibi işlemlerin yapıldığı yerdir. Bu işlemlerin yanı sıra vergi ödemeleri, trafik cezası gibi diğer resmi işlemleride gerçekleştirilir. Bu merkezlerin çoğu şahıslar tarafından düşük maliyetle kar elde etmek için kurulmuş ticarethanelerdir. Tüm fatura tahsilatlarından aracılık hizmeti olarak hizmet bedeli alırlar.

TAM FATURA ÖDEME MERKEZİ NASIL KURULUR ?

Ödeme merkezi kurmak için öncelikle maliyeye bir açılışta bulunulmalı yada kurulu bir işletmeniz var ise faaliyet alanına aracılık hizmetleri şeklinde bir ibare gerekir. Gerekli teknik donanımı açacağınız Ödeme Merkezine yerleştirdikten sonra gerekli bankalarda hesap açtırmalısınız. Bu işlemleri tamamladıktan sonra bizi arıyorsunuz, sizi ziyaret ediyor, sistem kullanımını anlatıyor, gerekli eğitimi veriyor, sizle beraber tahsilata başlıyoruz. Siz her şey tamam diyene kadar yanınızda ayrılmıyoruz.

GEREKLİ DONANIM VE YAZILIMLAR

Donanım        : Bilgisayar – İnternet – Yazıcı
Ofset          : Tahsilat makbuzu
Banka Hesapları: Ziraat Bankası, TEB, Kuveyt Türk (Herhangi birisinden hesap açılması gerekiyor.)

ÖDEME MERKEZİ YASAL DURUMU NEDİR ?

Ödeme merkezi şeklinde adlandırılan kuruluşlarda yapılan işlemlerde bu merkezlerin mali açıdan bir olumsuzluk göremezsiniz. Ödeme merkezi maliyeye kayıtlıdır. Yapılan işlemler aracılık hizmetidir. Hizmetin karşılığında hizmet bedeli alınır. Maliye almış olduğunuz hizmet bedelini yazar kasadan fiş keserek vergilendirir. Bu açıdan Ödeme Merkezlerine bakıldığında yapılan işlemlerin tümü yasalara uygundur.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Eren TAŞDELEN
Telefon :  05078359993
Web Sitesi : tamfatura.com.tr
E-posta Adresi :  satis@tamfatura.com.tr
Adres :    Sarıyer/İSTANBUL

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

 1. Çağrı Merkezi Açmak İsteyen Yada Aktif Çağrı Merkeziniz Varsa Mutlaka Arayın Bilgi Alın
  Çağrı Merkezlerine Düzenli Ödemeli Proje Datayı Ve Yazılımınızı Ücretsiz Veriyoruz

  Data Ve Yazılımı Parayla Satmaya Çalışan Kişilerle Çalışmayın Bu demektir Ki Amaçları Sizler Üstünden Para Kazanmak Kesinlikle Böyle Kişilerle Çalışmayın

  Kurumsal (Profosyonel) Firmayla Çalışmak İstiyorsanız Mutlaka Bilgi İsteyin
  Verdiğimiz projenin Türkiye Geneli Çözüm Ortağıyız Yanlış Kişilerle Çalışıpta Hakediş Problemi Yaşamayın
  Ayrıca Fatura Ödeme Merkezlerinede Dükkan Satışı Bayiliği Vermekteyiz

  Bilgi İçin Whatsapp 5077623113

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu