Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Gıda ve Restoran Bayilikleri / Waffle Art Franchise Modeliyle Bayilikler Veriyor

Waffle Art Franchise Modeliyle Bayilikler VeriyorWAFFLE ART
Yurtdışında şubeler açıyor

waffle artBursa merkezli Evimden Gıda firması tarafından ilk şubesi 2001 yılında Bursa’da açılan Waffle Art’ın şu anda 40 şubesi var. Waffle Art, yurtdışında şube açmayı başaran şirketlerimizden biri. Waffle Art’ın Azerbaycan Bakü’de bir şubesi var. Ayrıca haziran ayı içinde Almanya’da bir şubesi açılacak. Şirket yurtdışında büyüme konusunda ciddi planlar yapıyor. Örneğin altı ülkede marka tescilini yapmış, ayrıca dokuz ülkede marka tesciline başvurmuş durumda.

Şirket yurtiçi ve yurtdışında franchise modeliyle büyümeyi tercih ediyor. Waffle Art, franchise adaylarına stant ya da dükkan olmak üzere iki farklı seçenek sunuyor. Franchise giriş bedeli ve diğer yatırım şartları bölgesel olarak değişim gösteriyor.
waffle art resim

Ürün çeşidi konusunda hayli iddialı olan Waffle Art, müşterilerine birçoğunu kendi bünyesinde geliştirdiği waffle seçenekleri sunuyor. Evimden Gıda’nın sahibi Önder Uçar, “Türkiye’de ilk kez 55 ürün çeşidini biz oluşturduk. Meyve, çikolata, dondurma ve sütten oluşan farklı ve sağlıklı bir menümüz var. Mevcut işletme sayısını baz alırsak pazarda lider konumdayız” diyor. Franchise adaylarının kesinlikle eğitim almaları ve dükkanlarının başında bizzat kendilerinin ya da yine eğitim almak şartıyla akrabalık derecesi olan kişilerin durması gerekiyor. Şubelerin işyerlerinin yoğun olduğu merkezlerde ve bu merkezlere yakın bölgelerde açılması şart. Şirket, franchise alanlara eğitimden pazarlama ve personel teminine kadar birçok konuda destek oluyor.

Telefon: 0224 234 43 31 E-posta: waffleart@yahoo.com Web: waffleart.com.tr

  Vanet, bayilik sistemiyle yeni şubeler açıyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Tostmatik Franchise Verecek

Türkiye’de ilk ve tek tost yapabilen Tostmatik tescilli marka adıyla uluslararası patente sahip bir tost …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir