Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

Waterbox İçme Suyu

Waterbox Sukutusu

Waterbox içme suyu arıtma cihazı satışına referans olun sizde para kazanın.

 Waterbox Sukutusu Tanıtım Organizasyonu

Biz, Waterbox Sukutusu su arıtma cihazlarını tanıtma ve sipariş alma yetkisine sahip olan Müşteri Temsilcileriyiz. Büyük ve çeşitli bir aile oluşturuyoruz. Aramızda ev hanımları, öğretmenler, sağlık çalışanları, subaylar, esnaflar, memurlar, mühendisler, emekliler gibi farklı mesleklerden ve yaş gruplarından insanlar bulunuyor. Ailemiz içinde işbirliği yaparak çalışıyor, ek gelir elde ediyor ve firmamızın etkinlikleri sayesinde kişisel gelişim sağlıyoruz.

Oturduğumuz mahallelerde Waterbox Sukutusu’nu temsil ediyoruz. Misyonumuz, su ve su arıtma konusunda bilgi vermek, ürünlerimizi tanıtmak, keşifler yapmak, siparişleri almak ve müşterilerimizi ziyaret etmektir. Aynı zamanda grup toplantılarına ve eğitimlere katılarak kendimizi geliştiriyoruz. Çalışma saatlerimizi kendi belirlediğimiz esnek bir kazanç sistemi içinde çalışıyoruz ve sermaye gereksinimi olmadan faaliyet gösteriyoruz.

Waterbox İçme Suyu
Waterbox İçme Suyu

Hizmet Sunduğumuz Kurumlar ve Bireyler

Artık herkes, su kaynaklarının azaldığını ve şişelenmiş suyun güvenilirliğinin düştüğünü, aynı zamanda maliyetinin arttığını fark etmektedir. Waterbox Sukutusu, kısa bir süre içinde maliyetini karşılar ve sahibine hem sağlık hem de ekonomik kazanç sağlayan nadir beyaz eşyalardan biridir.

Hizmetlerimizi sunarken geniş bir yelpazede kurumlar ve bireylerle çalışıyoruz. 15 bakanlık, 56 belediye, 65 askeri kurum, 120 devlet kurumu, 310 okul ve üniversite, 70 hastane, 320 eczane, 5800 doktor ve aynı zamanda Zülfü Livaneli, Gülse Birsel, Melek Baykal, Aylin Livaneli, MFÖ, Bülent Özveren, Selda Akkor, Halit Akçatepe, Genco Erkal, Kerem Gönlüm, Çağla Şikel, Levent Ülgen gibi isimler de dahil binlerce memnun müşterimiz bulunmaktadır.

Üniversiteler, okullar, kreşler, yurtlar, oteller, restoranlar, kafeler, barlar, lokantalar, sosyal tesisler, devlet kurumları, askeri kurumlar, resmi daireler, evler, villalar, daireler, yazlıklar, çiftlikler, ofisler, bankalar, idari binalar, atölyeler, fabrikalar, mağazalar, dükkanlar gibi geniş bir yelpazede hizmet sağlıyoruz. Kısacası, suyun içildiği her yer bizim pazar alanımızdır.

WATERBOX Çalışma Modeli

“Ben yapamam” demeyin! Waterbox Sukutusu dünyasında artık boşa geçen zamanları daha değerli hale getiriyor, çocuklarımız için yatırım yapıyor ve geleceğe güvenle bakıyoruz. Birçoğumuz, WATERBOX’a sadece birkaç saat ayırarak kendi çevremizdeki insanlara tanıtımlar yaparak ek gelir elde ediyoruz. Bazılarımız ise tam zamanlı olarak çalışarak daha fazla tanıtım yapıp daha yüksek kazanç sağlıyoruz.

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, insanların %80’i kendi yeteneklerinin farkında olmadan bir yaşam sürdürüyor. Waterbox Sukutusu dünyasında ilk başta “ben yapamam” diyen insanların sonradan rekor siparişler aldığına, gruplar kurduğuna ve hatta birikimler yaptığına şahit olduk. Özellikle kadınların istedikleri takdirde ne kadar başarılı olabileceklerini ve eşleriyle birlikte her kapıyı açabileceklerini gördük. Tek ihtiyacınız olan biraz cesaret, sabır ve çaba; bu da hayatın yönünü değiştirebilir.

Waterbox İçme Suyu
Waterbox İçme Suyu

WATERBOX Kariyer Fırsatları

Müşteri temsilcileri olarak başlayanlar, belirli bir tecrübe kazandıktan sonra gruplar oluşturarak menajer pozisyonuna yükselebiliyorlar. Bu kademede, sadece kendi siparişlerinden değil aynı zamanda yönettikleri grupların siparişlerinden de kazanç sağlama fırsatı buluyorlar. Örgütlenme becerileriyle gruplarını büyütenler, menajerlik seviyelerinde yükselerek kazançlarını daha da artırabiliyorlar.

Eğitim Fırsatları

İşimizde başarılı olmanın temel koşulu, yeterli bilgi ve deneyime sahip olmaktır. Waterbox Sukutusu olarak, ürün eğitimleri, temel satış eğitimleri ve menajer seminerleri gibi bir dizi eğitim fırsatı sunuyoruz. Bu eğitimler sayesinde geniş bir yelpazedeki konularda kendimizi geliştirme şansına sahip oluyoruz.

Genel Merkez Adresi: Konya Yolu 9.km, Karaoğlan Mahallesi, No. 681, Gölbaşı, Ankara
Telefon: 0 (312) 222 1010
E-Posta: info@waterbox.com
Web: https://waterbox.com/is-firsati

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

3 Yorum

 1. 250 TL SERMAYE İLE KENDİ İŞİNİ KURMAK İSTEYEN.
  -EV HANIMLARI,
  -KENDİ GRUBUYLA ÇALIŞMAK İSTEYEN,
  -EN AZ 18 YAŞINDAKİ ÖĞRENCİLER,
  -EMEKLİLER,
  -EK GELİR YADA EK İŞ ARAYAN ÇALIŞANLAR LÜTFEN BİZE ULAŞIN.
  -İŞİMİZ OFİS DESTEKLİDİR, DİLERSENİZ İŞİNİZİ EVİNİZDENDE YÜRÜTEBİLİRSİNİZ.
  -NOT: CİDDİ OLANLAR ARASIN, İŞİMİZ PAZARLAMA İŞİ DEĞİLDİR.
  -İRTİBAT: 0537 630 76 41
  GENEL MERKEZİMİZ MECİDİYEKÖYDE’DİR.
  OFİSİMİZ KADIKÖYDE GÖRÜŞMELER KADIKÖYDE YAPILMAKTADIR.

 2. yaklaşık 2 senedir waterbox su arıtma cihazınıkulahıyorum gayet memnunum ve bütün eş dost akrabaya tafsiye etim herkes kulansın memnun kalacaktır

 3. ben yaklaşık 3 yıldır waterbox su arıtma cihazını kullanıyorum ve çok menmunum sağlığını düşünen herkese tavsiye ederim.. sağlıklı günler dilerim hoşçakalın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu