İş Fikirleri ve İş Kurmak

Web Kamerayla Online Alışveriş İş Fikri

Web kamerayla online alışveriş iş fikirleri

WEB KAMERASI ARACILIĞIYLA ÖLÇÜLERİNİZE UYGUN BİR ELBİSE BULMAK VE ONU ONLİNE OLARAK ANINDA SATIN ALMAK ARTIK HAYAL DEĞİL.

Mobilyadan yiyeceğe, bilgisayardan giysiye kadar yüzlerce ve hatta binlerce çeşit ürünü artık internetten online mağazalardan almak mümkün.

Yalnız bu satışlarda giysi alırken yaşanan sorunlar pek çok tüketiciyi internetten giyim alışverişi yapmaktan uzaklaştırıyor, çünkü alınan giysinin bedeni tam uymayabiliyor. Uymayan bir ürünün iadesi ise uzun sürüyor ve yorucu olabiliyor, işte tüm bu sorunları çözen UPcload adlı program Kuzey Amerika’da görücüye çıkmaya hazırlanıyor. UPcload uygulaması ile internette beğendiğiniz ürünü satın almadan önce web kameranızla kendi bedeninizi tarıyorsunuz, kamera kol uzunluğunu, belinizin çevresin vs.’yi ölçüyor ve kullanacağınız bir kalibrasyon CD’si sayesinde programa ve satın alımı yapacağınız siteye aktarıyor. Program daha sonra başka sitelerden de bedeninize uygun giyim ürünleri almanıza imkân sağlıyor.

BU FİKİR KİME YARAR?

internet çağında online satışlarını artırmak isteyen dünyanın dört bir yanındaki giyim perakendecileri için önemli bir araç.

İş Kurmak İçin Yatırım Maliyeti Düşük 20 Bayilik

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu