Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

Yapay Süs Objeleri Tasarımcılığı Harika Bir İş

Yapay Süs Objeleri Tasarımcılığı. Biraz kitap karıştırmak, biraz da çeşitli denemeler yapmak sizdeki tasarım merakını ortaya çıkarabilir. Evde yapılabilecek işlerin başında taklit mücevher tasarımcılığı var. ister orijinal bir kolye, ister taşlarla bezeli bir bilezik ya da yakaya takılacak ilginç bir tasarımı rahatça gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Hemen her şey sizin yaratıcı düş gücünüze kalmış.

Yapay Süs Objeleri Tasarımcılığı

Bu konuda bazı bilgileri orijinalinden ya da tercümesinden okuyup incelemenizde de yarar var. Olağanüstü artistik olanlar bir tarafa; kolay ama çekici olanları rahatça üretebilirsiniz. Kullanacağınız malzemelerin çoğunu birkaç aparat yardımıyla çeşitli kaynaklardan elde etmeniz mümkün. Bunlarla ilgili hangi alet edevatı kullanmanız gerektiğini ise internette inceleyebilirsiniz.

Yapay Süs Objeleri Tasarımcılığı
Yapay Süs Objeleri Tasarımcılığı

Bilgisayarınızda İngilizce olarak bazı sözcükleri yazmanız yeterli olacaktır. Eğer yerli malzeme kullanacaksanız, bu konuda çok sayıda öneriyi değerlendirebilirsiniz. Ekipmanlarınız hangi türleri işleyeceğinize bağlı olarak geniş çeşitlilik gösterecektir.

Bilezik, yüzük, kolye, arma ve daha onlarca kategori var. Kullanacağınız alet edevatın başında teller, kesilmiş ve tıraşlanmış taşlar, camlar ve yapıştırıcılar olmazsa olmazlardan. Lehim tekniğini öğrenmeniz de yararlı olabilir. Ahşap üzerine gömme tekniğiyle yerleştireceğiniz taklit taşlar, metal harfler ufkunuzu daha da genişletebilecektir.

ince hasır örgüleri yapay taş ve boncuklarla bezeyerek kendinize özgü yepyeni modeller yaratabilirsiniz. El yapımı göz boncukları, tıraşlanmış camlar, plastik orijinli taşlar ve parlatılmış her türden sert cisim sizin yaratıcılığınıza katkı sunabilir. Hazır olarak alacağınız zincirler, krome edilmiş bilezikler, tıraşlanıp parlatılmış malzemeler size yepyeni ilham kapıları açacak ve özgün tasarımlarınıza sonsuz zenginlik katacaktır.

Mutlaka okuyunuz: Özel Tür Bisküviler

 

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu