Ek İş Ek Gelir

Yarı Zamanlı İşler İle Ek Gelir İmkânı

Yarı Zamanlı İşler İle Ek Gelir İmkânı

Hayat şartlarının pahalılığı nedeniyle insanlar çoğunlukla ikinci bir işe girmek durumunda kalmaktadırlar. Gerek tatil günlerini doldurarak gerek de boşa giden akşam saatlerini verimli geçirmek adına ek iş ilanlarını sürekli takip ederek kısa sürelide olsa gelir sağlayabilecekleri adresler aramaktadırlar.

Genelde restoran ve yemek işletmeleri gündüz çalışan insanlara gece vardiyasında çalışmak üzere eleman aramak için part time iş ilanları vermektedirler. Bu işlerin ücreti normal maaştan daha az bile olsa çalışma saati bakımından az olduğu için bu normal karşılanmalıdır. Gün içinde ayakta yahut ağır iş yapan insanların akşam saatlerinde böyle işlerde çalışmaları tavsiye edilmez. Fakat kişinin günlük işi masa başı yahut kendisini fazla yormayan bir iş ise akşam saatlerini bu şekilde değerlendirebilmektedir.

Hatta bazı insanlar akşam ve gece çalışmak istediklerinden iki yarı zamanlı işe girerek gündüz saatlerini kendi ihtiyaçları ve uyumaya ayırmaktadırlar. Gece işleri her insana uygun olmadığından bu koşullarda çalışabilecek insanların maaşları normalden bir miktar fazla olmaktadır.

Yarı zamanlı işler için

1- Bölgenizdeki düğün salonlarına gidin ve konuşun garsonluk yada başak bir iş varmı diye
2- Yine bulunduğunuz bölgedeki restoranlara gidin
3- Avm’lerde ki mağazalara gidin tezgahtarlık için
4- Broşür dağıtım firmalarına gidin sadık bir çalışan olursanız her hafta sonu sizi ararlar özellikle öğrencilere iş verirlerEtiketler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu