Anasayfa / Evde Ek İş Yaparak Para Kazanmak / Yarı Zamanlı İşler İle Ek Gelir İmkânı

Yarı Zamanlı İşler İle Ek Gelir İmkânıYarı Zamanlı İşler İle Ek Gelir İmkânı

Hayat şartlarının pahalılığı nedeniyle insanlar çoğunlukla ikinci bir işe girmek durumunda kalmaktadırlar. Gerek tatil günlerini doldurarak gerek de boşa giden akşam saatlerini verimli geçirmek adına ek iş ilanlarını sürekli takip ederek kısa sürelide olsa gelir sağlayabilecekleri adresler aramaktadırlar.

Genelde restoran ve yemek işletmeleri gündüz çalışan insanlara gece vardiyasında çalışmak üzere eleman aramak için part time iş ilanları vermektedirler. Bu işlerin ücreti normal maaştan daha az bile olsa çalışma saati bakımından az olduğu için bu normal karşılanmalıdır. Gün içinde ayakta yahut ağır iş yapan insanların akşam saatlerinde böyle işlerde çalışmaları tavsiye edilmez. Fakat kişinin günlük işi masa başı yahut kendisini fazla yormayan bir iş ise akşam saatlerini bu şekilde değerlendirebilmektedir.
Hatta bazı insanlar akşam ve gece çalışmak istediklerinden iki yarı zamanlı işe girerek gündüz saatlerini kendi ihtiyaçları ve uyumaya ayırmaktadırlar. Gece işleri her insana uygun olmadığından bu koşullarda çalışabilecek insanların maaşları normalden bir miktar fazla olmaktadır.

Yarı zamanlı işler için

1- Bölgenizdeki düğün salonlarına gidin ve konuşun garsonluk yada başak bir iş varmı diye
2- Yine bulunduğunuz bölgedeki restoranlara gidin
3- Avm’lerde ki mağazalara gidin tezgahtarlık için
4- Broşür dağıtım firmalarına gidin sadık bir çalışan olursanız her hafta sonu sizi ararlar özellikle öğrencilere iş verirler

  Ek İş Olarak Yapılacak En Güzel İş Satış Ortaklığı SistemiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Evde El Yapımı Pastacılık ve Pasta Süslemesi

Birçok insanın, yiyecek işine dair romantik fikirleri vardır, özellikle de bu iş el yapımı pastacılık …

Bir yorum

  1. PART TİME FULL TİME EK GELİR İMKANLARI !
    Kendi işinin patronu olarak ne kadar çalışacağına ve ne kadar kazanmak istediğine kendin karar vermek istiyorsan internet tabanlı platformda kazanç elde etmek isteyenlere yönelik bir sistem http://deparlink.com/?a_aid=53eb2e2db9318

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir