Emlak Haberleri

Yaz kış oturulacak bir proje

Bodrum Gündoğan’da bölgenin en prestijli projelerinden birisi olarak inşa edilen Maisondela’da Evranos Yapı’nın imzası var. Proje, firmanın 3E (emniyetli, estetik ve erişilebilir) felsefesini yansıtıyor.

MAISONDELA Proj esi, Bodrum Yarımadası’nın kuzeyinde bulunan, yaşam ve eğlence merkezi olarak ün kazanmış Yalıkavak ve Göltürkbükü’nün tam ortasında yer alan Gündoğan’da Evranos Yapı tarafından inşa ediliyor. 18.300 metrekarelik arsa üzerinde 14 müstakil villa 12 bahçe dubleksi ve altı flat daireden oluşan 32 konutluk Maisondela’da yaşam 2017 Temmuz’da başladı. Evranos Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Evranos, Maisondela projesini şu sözlerle anlatıyor:

“Emniyetli, estetik ve erişilebilir diye ad-landırdjğımız 3E felsefemizle, müşteri beklentilerini analiz ederek planlayıp ürettiğimiz bir proje Maisondela. Projede 3+1,4+1 ve 5+l’lerden oluşan üç ayrı tipte toplam 32 bağımsız bölüm yer alıyor. Farklı büyüklükte ve özellikteki üç tip konutun varlığı, projemizde zenginlik yaratan önemli bir faktör. Bu sayede daha geniş bir kitleye hitap ediyoruz. Yaz kış oturuma uygun, 24 saat güvenlik özellikli ve sosyal donatılarıyla dikkat çeken Maisondela, Gündoğan bölgesinin en prestijli projelerinden biri olacak.”

“EN POPÜLER TURİZM MERKEZİ”
Bodrum’un başlı başına bir marka olduğunu ve ülkenin en popüler turizm merkezi konumunda bulunduğunu hatırlatan Evranos, sözlerini şöyle sürdürüyor:

“Bodrum geçmişten günümüze sadece yaz tatillerinin geçirildiği bir kasabadan dört mevsim yaşanmak istenen koskocaman bir kente dönüştü. Eski Bodrum’un içinden adeta yeni bir Bodrum çıktı. Bodrum benim de çocukken yaz tatillerinde ara ara geldiğim bir tatil adresiydi. Sonrasmda ise işimin adresi oldu. Benimki Bodrum’da başlayan 15 yıllık bir inşaat serüveni. İrili ufaklı 12 ayrı proje sonunda Evranos Yapı olarak Maisondela için Gündoğan’ı seçtik.”

“KONUT ALMAK ZOR BİR SÜREÇ”

Her aile için ilk konutu yani kışlık konutlarını almaya karar vermenin uzun bir düşünme süresi gerektirdiğini söyleyen Evranos, bu durumun yazlık ev için de aynen geçerli olduğunu belirtiyor. Bu durumda süreci kısaltacak yegane şeyin doğru projenin varlığı olduğunu ifade eden Evranos konuşmasını şöyle sürdürüyor:

“Bir gayrimenkule adımınızı atığınız ilk andan itibaren zihninizde o mekanla ilgili hayaller kurmaya başladınızsa alım süreci kendiliğinden başlamış demektir. İşte, Maisondela’da tam da bunu sağlamaya çalışıyoruz. İlk adımınızı attığınızda size hayaller kurdurtmaya başlasm istiyoruz. Mimari yapısı, ergonomisi, ürün ve uygulama kalitesi, peyzajı ile arzu edilen, hayali kurulan, ilk görüşte kendine bağlayacak bir projedir Maisondela.”

Evranos, 2017 sonuna doğru iki ayrı projeye başlamayı planladıklarını da sözlerine ilave ediyor.

Ulaşım sorunu yok

Evranos Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Evranos Bodrum’un turizm mevsimi ile ilgili olarak şunları söylüyor:

“Son yıllarda havayolu taşımacılığında ve karayollarında yapılan yatırımlar sayesinde uzaklar yakın oldu, özellikle turizmciler tarafından ölü sezon olarak adlandırılan kış aylarında hafta sonu tatili mantığıyla başta İstanbul olmak üzere bir çok şehirden Bodrum’a yoğun bir talep olduğunu biliyoruz. Bodrum’u dört mevsim yaşamaya gelenlerle 160 bin nüfus da aşılmış oluyor. Tabii ki bu sayı burada da kalmayacak, yeni göçler olacak. Nüfus her geçen gün artacak.”

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu