Teknoloji ve İnovasyon Haberleri

Yeni Mondeo 1.6L TDCi Dizel, Trend, Titanium ve Selective

Gerçek Güzellik İçten Gelir, Yeni Mondeo 1.6L TDCi Dizel, Trend, Titanium ve Selective

Hangi açıdan bakarsanız bakın, Mondeo şık, dinamik ve sportif tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Aracın dış tasarımında başlayan ve göze çarpan yenilikler, direksiyon başına geçildiği andan itibaren araç içerisinde de hemen fark ediliyor. Bunun yanında yakıtı verimli kullanan ve düşük karbondioksit emisyonunu sunan üstün motor ve şanzıman seçenekleri, Mondeo’nun sloganı olan “Gerçek Güzellik İçten Gelir” ifadesinin en güzel yansıması.

Yenilenmiş sportif dış tasarımı, ve sunduğu üstün teknolojik özellikleri ile dikkat çeken Ford Mondeo’nun ürün gamma geçtiğimiz Mayıs ayında eklenmiş olan 1.6LTDCİ dizel motor seçeneği yüksek performans ve yakıt ekonomisini bir arada sunuyor. Doğrudan yakıt enjeksiyonu ve turboşarj ünitesine sahip 1.6L hacimli dizel motor 115PS (3600d/d) güç ve 270Nm (1750-2500 dd) tork üretiyor.

Tutumlu Güzellik: Mondeo 1.6 TDCi 4.9 L/100 km’lik yakıt tüketimi ile dikkat çekiyor.

Mondeo’nun yeni 1.6 TDCi seçeneği, Ford Durashift 6 ileri manuel şanzımana sahip. Bileşik ortalama yakıt tüketimi 4.9 lt/100 km olan ve 129g/km CO2 salımına sahip Mondeo 1.6L TDCi, düşük yakıt tüketimi ve egzoz emisyon değerleri ile segmentinde ön plana çıkıyor.

Yeni Mondeo 1.6L TDCi dizel, Trend, Titanium ve Selective olmak üzere üç donanım seviyesi ile sunuluyor.

•    Mondeo’nun giriş donanım seviyesi olan Trend versiyonunda Çift Bölgeli Otomatik Klima, Alarm, Hız Kontrol Sistemi, Yağmur Sensörü, Deri Kaplı Direksiyon Simidi gibi özellikler bulunuyor.

•    Titanium seçeneğinde bunlara ilave olarak Sony Müzik Sistemi, Bluetooth & Türkçe Sesli Kontrol Sistemi, FordConvers+Gösterge Paneli, Spor On Koltuklar, Kendiliğinden Kararan İç Dikiz Aynası, LED Gündüz Seyir Farları gibi özellikler sunuluyor.

•    Mondeo’sundan daha fazlasını isteyenler içinse Deri Döşeme, Isıtmalı ve Elektrikli On Koltuklar, Anahtarsız Çalıştırma, Bi-Xenon On Farlar, Pioneer Multimedya & Navigasyon gibi üst seviye donanım özellikleri Selective versiyonuyla sunuluyor.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu