Anasayfa / İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği / Yenilenebilir Enerji Alanında Temsilcilik

Yenilenebilir Enerji Alanında TemsilcilikYenilenebilir Enerji Alanında Temsilcilik, İlhan Elektrik Temsilcilik Veriyor

ilhanlar grup

İlhanlar Elektrik, hidroelektrik ve rüzgar santralleri ağırlıklı olmak üzere yenilenebilir enerji alanında danışmanlık hizmeti veren İlhanlar Grup bünyesinde faaliyet gösteriyor. Grup bünyesindeki Ser Carbon ise emisyon ticareti yapıyor.
İlhanlar Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç İlhan, halen ülke genelinde 40’a yakın temsilcilerinin bulunduğunu, 2011 sonuna kadar 50 yeni temsilcilik vereceklerini söylüyor. Karadeniz, Doğu Anadolu ve İç Anadolu içinse bölge temsilcilikleri verilecek. Sertaç İlhan, temsilci adaylarında teknik yeterlilik, piyasaya hakim olmak, mevzuattaki değişikleri takip edebilmek gibi yetenekler aradıklarını vurguluyor.

İlhan Elektrik de satış temsilcilerine eğitim veriyor. İnteraktif olarak verilen eğitim 1 gün sürüyor. Bu eğitimlerde sistemin geçmişi ve maliyetleri, fiyatlar, indirimlerin nerelere verildiği ve diğer teknik detaylar anlatılıyor. Müşteri bağlayan ve iyi satış yapan bir bayi ortalama 10 bin TL kazanabiliyor. Şirket, bayiye kazancın yüzde 15 ile 20’si arasında pay veriyor. Sertaç İlhan, bayi seçiminde elektrik satış eğitimi almış kişileri tercih edeceklerini vurguluyor.
Telefon: 0312 220 31 34
Faks: 0312 287 78 59
Web: ilhanlargrup.com

  Döviz Destekten Forex Danışmanlık Hizmetinde Yeni KampanyaYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yurtdışından 20 işbirliği teklifi

Türkiye Odaiarve Borsalar Birliği’ne (TOBB) şubat ayı içerisinde birçok farklı ülkeden işbirliği teklifi geldi. Makarnalık …

9 Yorumlar

 1. sami bey enerji satışını düşünüyorsanız görüşebiliriz
  0544 443 6399

 2. A. Galip DURUKAN

  Adana da bayiniz olmak istiyorum gereken bilginin verilmesini rica ederim.
  Tlf 0536 6304397

 3. Elektrik Müh.yim.TEK.Ankara Dağıtım Müessesesi( EDM)nde 34,5 kv. Dağıtım Hatları Dağıtım Trafoları,AG.OG.YG.İşletmesi Tesisi montajı Yapılan tesislerin kabulleri Elektrik sayaçların ayari kalibrasyonu peryodik bakımı Elektrik sayaçları ayar istasyonu imalatı Enerji kayıp kaçak Kompanzasyon tesisleri bakımı ayarı işletmesi Tahakkuk ve Tahsilat konuları Çalıştığım bölge itibarıyle OG den ölçü yapan büyük müşterilerin her ay Fatura basımı dağıtımı ve tahsilatının yapıltırılması nedeniyle Bölgeyi bilme sanayi gruplarını tanıma gibi özellikler bulunmaktadır.Yabancısı olmadığım bu işler için bayilik teklifi bekliyorum. değerlendirirseniz sizde kazanırsınız. saygılarımla…

 4. 05321766297

 5. elektirik dükkanım var ağırlıklı olarak yg,og,ag işlerini yapıyorum ağrı dağının eteklerinde,ığdırda yaşıyorum değerlendirme yaparsanız sevinirim…

 6. tokat bögesi için bayilik şartınız nedir

 7. ZİNNUR TAVLAŞOĞLU

  erzurum ve bölgesi için bayilik şartlarınız hakkında bilgi alabilrimiyim ?

 8. kocaelı gebzede oturmaktayım bayilik hakında bilgi verirseniz bayiniz olmak iterim 05073644657

 9. selahattin kızılkaya

  BEN 43 SENEDİR YALOVA DA İKAMET ETMEKTEYİM.ÇEVREMDE GENİŞ SAYILIR YALOVADA BAYİNİZ OLMAK İSTİYORUM.GEREKLİ KRİTERLERİ YAZARSANIZ VE BEYİNİZ OLARAK KABUL EDERSENİZ ÇOK MEMNUN OLURUM TEŞEKKÜRLER.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir