İş Fikirleri ve İş Kurmak

Yenilikçi ve Karlı Bir İş Kurmak (görünmez enerji panelleri)

Görünmez enerji panelleri iş fikrini değerlendirin

Yola döşenen paneller sayesinde ‘görünmez’ olarak enerji depolayabilirsiniz.

enerji panelleriThe ThermaPAVER ürünü, klasik kaldırım döşemelerinin altına yerleştirilen ve suyu ısıtmak için güneş enejisini kullanan termo hidronik panellerden oluşuyor.

Hollanda’daki Solaroad anlayışı, yeraltındaki hücreler yardımıyla enerjinin nasıl elde edilebileceği fikrini bize önceden sunmuştu. Şimdi de ThermaHEXX firması, ThemaPAVER ürünü ile bu fikre başka bir açıdan bakıyor. Bu yeni ürün klasik kaldırım döşemelerinin altına yerleştirilen ve suyu ısıtmak için güneş enejisini kullanan termo hidrolik panellerden oluşuyor.

Paneller, sıcak havalarda atmosferdeki ısıyı ve enerjiyi verimli bir şekilde alıp, suya ileten ısı dönüştürücüleri durumunda. Bu yöntem, havuzlarda ya da dahili su için kullanılabilir ve aynı sistem soğutma için de düşünülebilir. Firma, kamu kullanımına imkan vermesine rağmen, ev sahiplerine bu sistemi garaja doğru giden yol üzerinde yahut terasa kurmalarını tavsiye ediyor.

Teraslara güneş pili koymak konusunda piyasada sunulan seçenekler gün geçtikçe artarken, THermaPAVER arkasındaki önemli fikir, mülk sahiplerinin ya da kamu yetkililerinin arazilerine bu sistemi görünmez olarak döşeyebilmeleri. Direk güneş ışığına göre konumlanmasına gerek kalmadan sistemin çalışması ürünün öne çıkan özelliği. Paneller 23.5 x 23.5 inç boyutlarında ve seriler halinde birbirine bağlı olması da elde edilen enerjinin tek bir kaynağa transfer edilebilmesini ya da dağıtımının geçekleştiğinden emin olabilmeyi sağlıyor.

enerji paneli

ThermaPaver sistemi, yenilenemez kaynak kullanımından uzaklaşmayı sağlarken aynı zamanda estetik dizaynı ile de ilgiyi hak ediyor. Firma, kullanıcıların yatırımlarını 3 senede amorti edebileceklerini belirtiyor. Yatırım için yeni iş fikirleri arayan girişimciler için güzel bir yatırım aracı olabilir. Firmanın Türkiye distribütörlüğünü alınarak yenilikçi ve karlı bir iş kurulabilir. Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. http://www.therma-hexx.com/

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. Hangi telefondan nasıl iletişime geçilecek bu konuda bir ayrıntı yok..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu