Kahve Kafe Bayilikleri

Yerli Kahve Zinciri Neşve Ortadoğu’ya Odaklandı

NEŞVE
ORTADOĞU’YA ODAKLANDI

Neşve gıda sektöründe hem özel reçeteli kendi ürettiği ürün konseptiyle, taze kahve sunumuyla, gerekse Rize’de özel toplattığı çayıyla farklı bir konsept yarattı. 36 franchise şubeyle faaliyet gösteren Neşve, 2017 yılında yurtdışına açılmayı planlıyor. İlk hedef olarak Ortadoğu pazarına odaklanan Neşve, buyıltüm açacağı şubeler için ortalama 5 milyon TL yatırım planlıyor. Bu yıl itibariyle Kayseri’de üretim, paketleme tesisi yatırımını da devreye alan Neşve, bu tesiste tüm içecek grubu ürünlerini üretiyor.

FRANCHISING – SÜREÇLER

BAŞVURU

Sitemizde bulunan başvuru formu üzerinden bayi adaylarımızın başvuruları alınır. Franchising ekibimizden yetkililer bayi adaylarımızla irtibata geçerek ön görüşmeyi gerçekleştirirler ve franchising sistemimiz konusunda ön bilgilendirmede bulunurlar.

LOKASYON SEÇİMİ

Ön görüşmeleri olumlu sonuçlanan bayi adaylarımız için, franchising ekibimizle birlikte yer arama çalışmaları başlatılır. Lokasyon kriterlerimize uygun olarak, gerekli fizibilite çalışmaları da yapılarak en uygun mekâna birlikte karar verilir.

PROJELENDİRME VE DEKORASYON

Belirlenen lokasyon Neşve mimari konseptine uygun olarak Neşve Mimari ekibi tarafından projelendirilir ve projeye uygun olarak dekorasyon çalışmaları başlatılır.

KURULUM VE EĞİTİM SÜRECİ

Dekorasyon sürecinin tamamlanmasının ardından makine ve ekipmanların kurulum süreciyle birlikte personel seçimi yapılır ve seçilen personel Neşve Kültürüne uygun olarak görev yapacağı departmana göre gerekli eğitimleri tabi tutulur.

AÇILIŞ

İlgili süreçlerin tamamlanmasının ardından mağaza açılışa hazır hale getirilerek bayimize teslim edilir. Açılıştan itibaren en az 15 gün süreyle mağaza Neşve Franchising Ekibinden bir yetkili tarafından yönetilerek kontrol edilir.

Alparslan Mh. Kızılırmak Cd. Sağıroğlu Sit. A Blok No: 85/B Melikgazi/KAYSERİ
Tel: 444 10 76
info@nesve.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu