Bayilik Veren Firmalar

Yeşil Adam Bayilik Veriyor

YEŞİL ADAM sigara ve alkole karşı savaş açtı.Çocuklarımızın rızkını,alnımızın terini,ev kirası öder gibi sigara ve alkole vermeyelim,çaresiz değilsiniz.

yesil-adamYEŞİL ADAM sigara ve alkol sorunlarınızda yanınızda.

YEŞİL ADAM tiyatro ekibiyle birlikte sosyal projelerde tüm Türkiyede yanınızda, sosyal projeleriniz ve etkinliklerinizde arayabilirsiniz.Başta Amerika, Rusya, Fransa, Hollanda, Almanya, Avusturya ve Belçika olmak üzere 20 den fazla ülkeye sigara tiksindirici ‘’YEŞİL ADAM’’ gönderilmektedir. YEŞİL ADAMI ,Uluslararası sigara ve alkolle mücadele derneği desteklemektedir.

Yoksunluk sendromu üzerine çalışması yapılan bir doktora tezinden ortaya çıkarak alkol ve sigara sorunlarında onbinlerce kişiye yardımcı olmuştur.
Sosyal bir proje ile 4 kişiye yeşiladamla sigarayı bıraktıranlara küçük altın hediye etmektedir.

Sadece 7 Günde Sigarasız bir hayata merhaba demenizi sağlayacak Yeşil Adam Sigara Tiksindirici’yi sadece 90 TL’ye satın alabilir ve yeni hayatınıza hemen başlayabilirsiniz.

Unutmayın Ürünlerimizden memnun kalmaz ve 7 Gün boyunca kullandığınız da sigarayı bırakamazsanız ücretsiz olarak desteklerimize siz sigarayı bırakana kadar devam ediyoruz. Sigara ve alkol sorunu yaşıyorsanız,çevrenizde,sevdiklerinizde bu tür sorunlar varsa tam destek ve garanti veriyoruz…
YEŞİLADAM İSTANBUL BAYİLİĞİ VERİLMİŞTİR. DİĞER İLLER İÇİN BAŞVURULARI ALMAYA DEVAM EDİYORUZ. YOĞUN İLGİNİZDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ.

YEŞİL ADAM TÜRKİYE GENELİ SINIRLI SAYIDA BAYİLİKLER VERİYOR.İŞ YERİ KİRANIZI ÖDÜYOR.TV VE RADYO TANITIMLARI VE SOSYAL PROJELERLE DESTEK VERİYOR.İŞ KURMAK İSTİYORSANIZ VE FAYDALI BİR İŞ YAPMAK İSTİYORSANIZ ÜRETİCİ OLARAK HER DESTEĞİ VERİYORUZ.ARAYIN GÖRÜŞELİM. ÇOK SAYIDA İLGİNÇ ÜRÜNLERLE YANINIZDA OLACAĞIZ.HER İLDE 1 BAYİLİK VERİLECEKTİR. DAHA SONRA ALT BAYİLİKLER OLUŞTURABİLECEKSİNİZ.%100 KAR MARJLARIMIZLA HAYALİNİZDEKİ İŞE KAVUŞABİLİRSİNİZ.ECZANE SATIŞ DESTEĞİ VERİLECEKTİR.ULUSLARARASI SİGARA VE ALKOLLE MÜCADELE DERNEĞİNİN TİYATRO EKİBİYLE SOSYAL PROJELERLE TANITIMINIZ YAPILACAKTIR.

05466134118 UĞUR YÜKSEL7 Yorum

  1. 0505 213 45 29 bu numaram.. nasıl ayrıntılı bilgi sahibi olabiliriz.. yalova-armutlu

  2. kütahya gediz ilcesinde yaşıyorum yeşil adam bünyesinde örgütlenmek ve bu şavaşta yer almak istıyorum

  3. slm bende sigara ve alkole karşı savaş isterim. ilginiz için teşekkür ederim.

  4. s.a ben bu bayilikle ilgili açık net kanunlar çerçevesi için de olacaksa nasıl olacak beni geniş bir biçimde bilgilendirmedinizi rica ediyorum…

  5. Bayilik almak istiyorum issizim ne yapmam gerekiyo bu ise ihtiyacim var

  6. SLM bayiliğinizle ilgilenmek istiyorum negibi şartlarınız var neler olması gerekiyo bayiliği almak için….

  7. Bayilikle ilgileniyorum.Bilgilendirirseniz sevinirim.İzmir 553 294 97 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu