Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Zeytin Yapım Ve Tiyatro ( 3 Boyutlu Film Bayiligi )

Zeytin Yapım ve Tiyatro 3 Boyutlu Film Bayiligi

İlan Türü (Bayilik / Franchise / Ürün Satış Bayiliği): FranchiseEğitim&Eğlence
Yetkili Firma İsmi: Zeytin Yapım ve Tiyatro
Bayilik/ Franchise Verilen Marka: Zeytin Yapım ve Tiyatro
Ürün Hizmet Kapsamı: / Eğitim kurumları için 3D/5D Film ve Gösterim Ekipmanları (İLKÖĞRETİM OKULLARI İÇİN)

BİZ KİMİZ

Şubat 2009’da Kurduğumuz Tiyatro Topluluğumuz Eğitim Kurumlarına Yönelik Tiyatro ve 3D ( 3 Boyutlu ) Eğitici Animasyon Film Hizmeti Vermektedir.

2009 Yılı İtibari Tiyatro Oyun ve 3D ( 3 Boyutlu ) Eğitici Animasyon Filmlerimiz Yüzbinlerce Çocuk, Yetişkin İzleyicilerimizin Beğenisine Sunuldu.

Tiyatro Zeytin Kurulduğu Günden Bu Yana Özellikle Çocuklar İçin Ağırlıklı Tiyatro Ve 3D Eğitici Animasyon Film Yapmaktadır. Çocukların Aktif Katılımını Ve Onların Yaratıcı Dünyalarını Zenginleşmesini Hedefleyen Tiyatro Ve 3D Eğitici Animasyon Yapmak Tiyatro Zeytinin En Önemli Görevidir. Tiyatro ve Sinemada Eğitici Öğeleri’de Önemseyen Tiyatro Zeytin Kendi Alanı İçine Giren Tüm Tiyatro Ve Sinema Teknikleri Konusunda Yetkinleşmeyi Ve Bunu İzleyicilerine Tanıtmayı, Aktarmayı Bir Borç Bilmektedir.

3 Boyutlu Film Bayiligi
3 Boyutlu Film Bayiligi

Firmamızın Kendi Bünyesindeki Animasyon Stüdyolarında Üretmiş Olduğu 3 Boyutlu Eğitici Animasyon Filmlerinin Türkiye Genelindeki İlköğretim Okullarında Gösterimini Yapmaktadır. Firmamız Süregelen AR-GE Çalışmaları Ve İş Birliği Yapmış Olduğu Devlet Kurumları Sayesinde Sektörün Önde Gelen İsimleri Arasındaki Yerini Almıştır.

23 bayisi ile Sektörün öncü firması

Şeffaf İş prensipleri , süre gelen ARGE çalışmaları ile sektörde eğitime destek veren yenilikçi bir kuruluştur.
Tamamen Yerli Animatörler tarafından , kendi stüdyolarımızda üretilen 3D Eğitici animasyon filmlerimiz , (3D Streoskopik 3D Gözlüklee ile izlenilen olarak yapılır ) eğitime destek olurken siz değerli bayi / bayi adaylarımızın’dakendi işinin sahibi olma fırsatını sunuyoruz. Hikaye ve Senaryolarımız Tescilli olup Tüm telif hakları firmamıza aittir.

2009 Yılından bu yana Eğitime Destek ve hizmet veren firmamız 4. senesinde alt yapılarını , ar-ge birimlerini profesyonel bir şekilde günümüz teknolojisine ayak uydurarak yenilmiştir. 4. yılında dördün’cü 3D eğitici animasyon filmini yapımına başlayan firmamız yeni filmleriyle sizlerin hizmetinde olacaktır.

Firmamız Filmlerinde eğitici unsur olarak Milli Eğitim Bakanlığı ders müfredatı ve güncel , sosyal sorumluluk projelerini işlemektedir.

Zaman Tüneli Adlı Filmimizde İstanbul emniyet müdürlüğü Çocuk Şube Birimi Alo KankaDestegi ile Alo Kanka 1550 Projesini Filmimizde Eğitici Unsur olarak işledik. Öğrencilerin ve Okulların yoğun ilgi gösterdiği Filmimiz 23 ilde başarı ile sergilendi.

– Süper Kahraman 3D ( 2009 )
– Gizemli Kulübe 3D ( 2010 )
– Zaman Tüneli 3D (2011)
– Kitapların Büyüsü 3D ( 2012 – 2013 )

Saygılarımızla .

Kuruluş Yılı: 2009
Toplam Çalışan: 23
Merkeze ait şube sayısı: 2 ( İstanbul ve Kocaeli )
Franchise/Bayi Şube Sayısı: 25
2012 bayi sayımız : 25
Hedeflenen Şube Sayısı: 50
Franchise/ Bayilik Verilmeye Başlanılan Yıl: 2009

Genel Bayilik/Franchise Şartları:

Zeytin Yapım ve Tiyatro kendi animasyon stüdyolarında üretmiş olduğu 3D eğitici animasyon filmleri ile eğitime yeni bir boyut kazandırmaktadır. Öğrencilerin izleyerek öğrenmeleri , öğrenirken eğlenmeleri genel prensibimizdir. Üretmiş olduğumuz 3D eğitici animasyon filmlerimizi farklı ilerdeki iş ortaklarımız sayesinde belki de daha önce hiç 3D sinema izlememiş öğrencilere ulaştırarak onlara bu ilki yaşatmaktayız.

3D sinema bayiliği üretmiş olduğumuz 3D eğitici animasyon filmlerimizin 1 yıllık lisans anlaşmasını yaparak talep edilen ilin öğrenci , okul ve sosyo ekonomik durumlarını göz önünde bulundurarak sözleşmeye dayalı iş ortaklığıdır. Bir Eğitim – Öğretim yılı için yapılan Film Lisans anlaşmasıdır.

Bayilik Bedelini oluştururken göz önüne aldığımız unsurlar;

• Bayilik Talep Edilen İlin – Sosyo Ekonomik Yapısı
• Bayilik Talep Edilen İlin – Öğrenci Nüfusu
• Bayilik Talep Edilen İlin- Okul Sayısı ( İlköğretim ve Dengi )
• Bayilik Talep Edilen İlin- Nüfusu

Bayilik Paketinin İçeriği

3 Boyutlu Eğitici Animasyon Filmi ,Kurumsal Materyaller
– Afiş
-Broşür
-Kataolog
-Kartvizit
-Web Sitesi
-HD Player
– HD Projeksiyon
-Özel Gümüş Perde
-Ses Sistemleri
-3 D Plastik Gözlükler

– Minimum şube açılış maliyeti: 5.000 TL

– Ortalama şube açılış maliyeti: 10.000 TL

– Minimum Nakit İhtiyacı: 10.000 TL

– Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi: 2 ay

– Bayiye Verilen Destekler

-Personel Desteği Var mı ?: Yok
-Eğitim Desteği : 4 Günlük Bayi eğitim programımıza TABİSİNİZ.
-Proje Desteği: Gelişen teknoloji ile yapılan ar-ge çalışmaları sayesinde yeni projelerimizi siz bayi / bayi adaylarımıza sunuyoruz.
-Pazarlama Desteği: Verilen eğitim ve filmlerimizdeki eğitici içerik , sosyal sorumluluk projeleri sayesinde bir adım öndesiniz.
-Bayinin Yardımcı Broşürü: Sektörün ilk firmalarından olan Zeytin Yapım ve Tiyatro Edinmiş Olduğu Bilgi birikimini bu kitapta toplayarak siz bayilerimizin hizmetine sunmaktadır.
-Bölge Seçimi: Bayilerimizin olduğu iller dışında şeçimyapılması . Aynı il’e 1 den fazla bayi atanmamaktadır.
-Bölge Koruması: Bir bayinin bulunduğu bölgeye herhangi bir diğer bayimiz ve Zeytin Yapım ve Tiyatro giremez. Bu Şart sözleşmelerimizde belirtilmiş olup , alışması durumunda sözleşme feshi ve maddi tazminat davası açılmaktadır.

BAYİLERDE aranan özellikler :
• Ticaretten çok eğitim amaçlı olduğunun unutulmaması
• Eğitim – Öğretim kurumlarıyla çalıştığımızın unutulmaması
• Ve en önemlisi BAŞARI, ÖZGÜVEN, ANALATİK DÜŞÜNCE sahibi olunması.
Bayilik Görüşmelerimizi Detaylı olarak Ofisimizde Gerçekleştiriyoruz.

– İlgili Kişi: Emre BOZKURT
– Telefon: 0507 201 61 51
– Adres:
Karagümrük mah.Küçükdeğirmen sokakno: 11/4 Fatih / İstanbul
– E-mail: info@zeytinyapimvetiyatro.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

5 Yorum

  1. İsmail Bey Merhaba Detaylı Bilgi İçin İletişim Numaralarından Bayi Kordinatörü Arkadaşımıza Ulaşırsanız Size Detaylı Bilgiyi Verecektir. Saygılar.. 0507 343 42 43

  2. ADEM Bey Merhaba Detaylı Bilgi İçin İletişim Numaralarından Bayi Kordinatörü Arkadaşımıza Ulaşırsanız Size Detaylı Bilgiyi Verecektir. Saygılar.. 0507 343 42 43

  3. malatya ili için yapmayı düşünüyorum bilgilendirirseniz sevinirim.
    iyi çalışmalar..

  4. ADEM Bey Merhaba Detaylı Bilgi İçin İletişim Numaralarından Satış Temsilisi Arkadaşımıza Ulaşırsanız Size Detaylı Bilgiyi Verecektir. Saygılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu