Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

ZODIAC Sıfır maliyetle bayilik veriyor

ZODIAC
Sıfır maliyetle bayilik veriyor

ZODIAC

Ünlü Fransız markası Zodiac, 17 yıldır Yapı Havuz Sistemleri tarafından Türkiye pazarına sunuluyor. Şirket, 2012’de 2 bin 500 adet havuz satışı gerçekleştirmiş. 2012 cirosu ise 6 milyon TL. 2013’te yüzde 25 ciro artışı beklediklerini belirten Yapı Havuz Sistemleri Genel Müdürü Cüneyt Okande, “Türkiye pazarında müthiş bir büyüme var. Son dönemde Güneydoğu ve Doğu Anadolu’dan yoğun talep alıyoruz” diyor. Yapı Havuz Sistemleri’nin Türkiye genelinde 18 bayisi var. Bu yılsonuna kadar Zodiac adıyla yeni mağazalar açılacak. Zodiac mağazaları için en az 70 metrekarelik bir showroom gerekiyor. Yapı Havuz Sistemleri, girişimcilere oldukça cazip koşullarda mağaza açma şansı sunuyor. Örneğin, yeni açılacak mağazanın tüm dekorasyon masrafları Yapı Havuz Sistemleri tarafından karşılanıyor. İsim hakkı bedeli alınmıyor. Tüm bunların yanı sıra teşhir edilecek demo havuz showroom’a ücretsiz olarak kuruluyor.

Okande, 117 farklı model ve sınırsız ebatta portatif havuz seçenekleri olduğunu söylüyor. Bu modellerden bazıları doğrudan zemin üzerine yerleştiriliyor. Zemin üstü havuzlarının montajı çok kolay. Hatta kullanıcı kendisi bile kurabiliyor. Zemin üzeri havuzların montajı için zeminin düz terazide olması yeterli. Yani çim, ahşap veya beton olması fark etmiyor. Zemin üstü havuzlarda montaj süresi sadece bir gün. Bu ürünlerde müşterinin kendi kendine montaj yapabileceği bir montaj planı var. Gömme havuzlarsa çelik kons-trüksiyon kullanılarak toprak içine yerleştiriliyor. Bunun için öncelikle hafriyat ve zemin hazırlığı yapılması gerekiyor. Zemin hazırlandıktan sonra havuz dört günde teslim ediliyor. Zodiac havuzlar 10 yıllık garanti süresi ile satılıyor. Kullanım ömürleri ise 25 yıl. Zodiac havuzlarının satış fiyatı model ve ölçülere göre değişiyor. Örneğin, zemin üstü ölçüleri 5×10 metre olan bir havuzun fiyatı 15 bin TL+KDV. Zodiac mağazalarında havuz dışında havuz robotları, dezenfeksiyon malzemeleri, ısı pompaları, havuz filtreleri, havuz kapama ve örtü malzemeleri de satılıyor.

Yapı Havuz Sistemleri’nin faaliyetleri sadece Türkiye ile sınırlı değil. Yapı Havuz Sistemleri Türkiye’nin yanı sıra Irak, Azerbaycan, Libya, Türkmenistan, Ürdün, Kazakistan ve KKTC’nin ülke temsilciliklerini de yapıyor.

Telefon: 0212 220 75 30
E-posta: info@yapihavuz.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu