Anasayfa / İş Fikirleri ve Yeni İş Kurmak / Züccaciye alanında iş fikirleri – Kavanoz Dolabı

Züccaciye alanında iş fikirleri – Kavanoz DolabıMutfak hanımların ençok zaman geçirdiği yer olduğundan mutfakta kullanmış oldukları eşyalarında pratik ve kullanışlı olmalarını isterler.

Kavanoz dolabı kullanış ve pratiklik bakımından çok ilgi çekici iş fikri olabilir.

Züccaciye alanında geliştirilebilecek çok güzel bir iş fikri ve ev hanımlarının ilgisini cezbedecek mutfak tasarımı ürün. Seri üretimini yaparak züccaciye raflarında sergileyebilirsiniz. Oldukça fazla talep görebileceğini düşünüyoruz…
Ev hanımları için vazgeçilmez mutfak gereçlerinden birisi de hepimizin bildiği gibi kavanozlardır. Genelde mutfak içersinde konumlandırılması açısından zaman zaman sıkıntı doğurur.Düşüp kırılması gibi sakar durumlar oluşmaması için bu konuya hassas yaklaşılır.

Hanımlar kimi zamanda istediği kavanozu arar mutfak içersinde.Tasarlanan bu çekme kavanoz dolabı ile gerek düşüp kırılma gibi gerekse aradığınız kavanozu istediğiniz anda bulamama sorununu ortadan kaldırıyor.

Kavanoz dolabı ayrıca çok pratik ve yer kaplamıyor.Bu ürünü seri üretim yaparak züccaciye vitrinlerine dağıtarak güzel bir iş akışı sağlayabilirsiniz.Ayrıca gelinlik kızlar içinde güzel bir çeyiz ürünü olabilir.

Girişimcileri Zengin Edecek İş Fikirleri

  Akıllı telefon kiralama işiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yatırıma Uygun Şehir Çankırı

Çankırı’nın, Ankara ve İstanbul gibi metropollere yakın olması ve teşvikte 5 finci bölge desteklerinden faydalanması, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir