İş Fikirleri ve İş Kurmak

Züccaciye alanında iş fikirleri – Kavanoz Dolabı

Mutfak hanımların ençok zaman geçirdiği yer olduğundan mutfakta kullanmış oldukları eşyalarında pratik ve kullanışlı olmalarını isterler.

Kavanoz dolabı kullanış ve pratiklik bakımından çok ilgi çekici iş fikri olabilir.

Kavanoz Dolabı Fikri

Züccaciye alanında geliştirilebilecek çok güzel bir iş fikri ve ev hanımlarının ilgisini cezbedecek mutfak tasarımı ürün. Seri üretimini yaparak züccaciye raflarında sergileyebilirsiniz. Oldukça fazla talep görebileceğini düşünüyoruz…

Kavanoz dolabı
Kavanoz dolabı

Ev hanımları için vazgeçilmez mutfak gereçlerinden birisi de hepimizin bildiği gibi kavanozlardır. Genelde mutfak içersinde konumlandırılması açısından zaman zaman sıkıntı doğurur.Düşüp kırılması gibi sakar durumlar oluşmaması için bu konuya hassas yaklaşılır.

Hanımlar kimi zamanda istediği kavanozu arar mutfak içersinde.Tasarlanan bu çekme kavanoz dolabı ile gerek düşüp kırılma gibi gerekse aradığınız kavanozu istediğiniz anda bulamama sorununu ortadan kaldırıyor.

Kavanoz dolabı ayrıca çok pratik ve yer kaplamıyor.Bu ürünü seri üretim yaparak züccaciye vitrinlerine dağıtarak güzel bir iş akışı sağlayabilirsiniz.Ayrıca gelinlik kızlar içinde güzel bir çeyiz ürünü olabilir.

Girişimcileri Zengin Edecek İş Fikirleri

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu