Anasayfa / İş Fikirleri - Yeni İş Fikirleri 2018 - İş Kurmak / Züccaciye alanında iş fikirleri – Kavanoz Dolabı

Züccaciye alanında iş fikirleri – Kavanoz DolabıKavanoz dolabı kullanış ve pratiklik bakımından çok ilgi çekici iş fikri olabilir.

Züccaciye alanında geliştirilebilecek çok güzel bir iş fikri ve ev hanımlarının ilgisini cezbedecek mutfak tasarımı ürün. Seri üretimini yaparak züccaciye raflarında sergileyebilirsiniz. Oldukça fazla talep görebileceğini düşünüyoruz…
Ev hanımları için vazgeçilmez mutfak gereçlerinden birisi de hepimizin bildiği gibi kavanozlardır. Genelde mutfak içersinde konumlandırılması açısından zaman zaman sıkıntı doğurur.Düşüp kırılması gibi sakar durumlar oluşmaması için bu konuya hassas yaklaşılır.

Hanımlar kimi zamanda istediği kavanozu arar mutfak içersinde.Tasarlanan bu çekme kavanoz dolabı ile gerek düşüp kırılma gibi gerekse aradığınız kavanozu istediğiniz anda bulamama sorununu ortadan kaldırıyor.

Kavanoz dolabı ayrıca çok pratik ve yer kaplamıyor.Bu ürünü seri üretim yaparak züccaciye vitrinlerine dağıtarak güzel bir iş akışı sağlayabilirsiniz.Ayrıca gelinlik kızlar içinde güzel bir çeyiz ürünü olabilir.

Mutlaka Okuyun:  Böcek Kovucu Kumaş, Sineksavar Kumaş Üretildi
İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir