Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Kahve Kafe Bayilikleri / 1453 Osmanlı, 30 yaş altı girişimcilere yüzde 30 indirim sunuyor

1453 Osmanlı, 30 yaş altı girişimcilere yüzde 30 indirim sunuyorManisa’dan doğan ve üzerinde güneş batmayan bir marka olan 1453 Osmanlı, girişimcilerin yoğun talebi ile büyüyor. Karlılık açısından sağladığı büyük avantaj ile her geçen gün talebin arttığı bir markaya dönüştü. 2 yılda 44 şubeye ulaşan 1453 Osmanlı, genç girişimcileri desteklemek adına, 30 yaş altı girişimcilere yatırım bedeli üzerinden %30 indirim yapma kararı aldı.

1453 Osmanlı Yön. Krl. Bşk. Serdar Deniz; ülkemizde başarısız olma korkusuyla içindeki tutkuyu bastıran gençlerimizin, bu tutkusunun ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.

1453 Osmanlı’nın bugüne kadar sağladığı güveni, lezzeti ve kaliteyi genç girişimcilerimizin dinamizmi ile birlikte çok daha öteye taşıyabileceğimize inanıyorum. Bu yıl içerisinde 1453 Osmanlı ailesinin bir parçası olacak bu zincirin parlaklığını bizlerle birlikte devam ettirecek gençlerimize yatırım bedelinde %30 indirim sağlayarak hem gençlerimize bir fırsat yaratıyor hem de markamıza yeni bir soluk kazandırmak istiyoruz” dedi.
1453 Osmanlı Bayilik Fırsatını Kaçırmayın

  Kahveci Efendi Bayilik BilgileriYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Cafe Açmak Bayilik Alarak Çok Kolay ve Kazançlı

Türk kahvesi, hazır kahve, üçüncü nesil kahve… Kahvenin her türünü çok seviyor, artık onlarsız yapamıyoruz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir