Anasayfa / Haberler / 2011 Yılına “Mor” Damgasını Vuracak

2011 Yılına “Mor” Damgasını VuracakFlormar Mono Eye Shadow

2010 yılını yavaş yavaş geride bıraktığımız şu günlerde, yeni sezonun en can alıcı rengi mor olacak. Morun gizemli ruhunu makyajınızda yansıtarak tüm gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Gözlerdeki büyüleyici mor tonları, menekşe ve mürdüm, tırnaklarla birleşerek güzelliğinize güzellik katacak…

Gizemli mor bakışlar...
Büyüleyici gözlere mor tonlarıyla sahip olabilirsiniz. Menekşe moru tonuyla Flormar Mono Eye Shadow, gözlerde gizemli bir görünüm sağlarken, bakışlarınıza derinlik katıyor. Pratik kullanım için tasarlanan küçük kutusu ile makyaj çantanızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz Mono Eye Shadow’un mor haricinde birbirinden farklı 24 rengi bulunuyor.
Fiyatı: 6.20 TL.
Mor renk tırnaklar…
Menekşe, mürdüm, eflatun… Sizin morunuz hangisi? Birbirinden güzel mor tonları barındıran Flormar Oje, dış etkenlere karşı uzun süre dayanma özelliği ve gözle görülür parlaklığı ile, tırnaklarda kalıcı ve göz alıcı renkler yaratıyor. Flormar, temiz tırnağa doğal bir görünüm için tek kat, canlı ve parlak bir görünüm için 2 kat uygulanmasını öneriyor. Flormar Oje’de seçim yapmakta zorlanacağınız onlarca farklı renkten bir tanesi mutlaka sizin için.
Fiyat: 1.75 TL.

Flormar Hakkında:

Flormar, güzellik dünyasında tecrübenin sesi. Flormar markasının tarihçesi yaklaşık 1950’li yıllara dayanıyor İtalya’nın Milano kentinde doğan marka 1972 yılında tüm üretimini Türkiye’ye taşıdı ve hemen ardından markanın lisansı alındı. Böylece Flormar’ın Türkiye’deki 37 yıllık serüveni de başlamış oldu. Flormar ilk yıllarda oje ile girdiği pazarda başarısını her geçen gün biraz daha arttırarak kısa zamanda Türk kadınının oje seçiminde vazgeçilmez hale geldi. Faaliyete geçmesinden bir süre sonra başarısını bir adım daha ileri götüren Flormar, renkli kozmetik ürünleri pazarına da girdi. O günden beri, allıktan fondötene , fardan maskaraya, rujdan ojeye kadar uzanan geniş ürün yelpazesini yüksek kalite ve uygun fiyat prensibi ile tüketicilerine sunmakta.

  Hediyeli ramazan kredileriYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Marka şehir: Nevşehir

Nevşehir Ekonomisi Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Gıda Depolama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir