Anasayfa / Ek İş, Ek Gelir / Adapazarı’nda Evlere Nikâh Şekeri İşi Veren Firmalar

Adapazarı’nda Evlere Nikâh Şekeri İşi Veren Firmalar
Adapazarı’nda Evlere Nikâh Şekeri İşi Veren Şirketler

Nikâh şekeri yapmak bayanların evlerde oturmak yerine aile bütçesine katkı sağlayabilecekleri çok güzel bir iştir. Bu konuya ilgisi olan bayanlar hayal güçlerini de kullanarak gerçekten inanılmaz güzellikte nikâh şekerlerini oluşturuyorlar. Ev hanımlığı dışında bu şekildeki bir ek iş hem sizin istediğiniz kadar para kazanmanızı sağlarken hem de çeşitli nikâh şekerlerini yaparken eğlenmenizi sağlar.

Ek kazanç sağlamak için arayınız: 0530 897 76 00

Nikah Şekeri Firmaları

Bu firmalar ile bir bağlantımız yoktur.

Şeker Evi

Cumhuriyet Mah. Çark Cad. Hergeç Pasajı K: 1 No: 7 Adapazarı / Sakarya
Sabit Telefon
0 264 2791855

Berra Nikah Şekeri

Adapazarı / Sakarya
Cep Telefonu
0 554 7292357

Berrak Ofset

Uzun Çarşı Bakırcılar İçi No:10 Adapazarı / Sakarya
Sabit Telefon

Kelebeğin Rüyası

Merkez Serdivan / Sakarya
Cep Telefonu
0 542 6814272

Düş Evi Event Design

Cevatbey İş Hanı Adapazarı / Sakarya
Sabit Telefon
0 264 2741989

nikah sekeri1

Birçok firma nikâh şekeri yapma işini bu firmalara başvuran bayanlarımıza sunmaktadırlar. Adapazarı’nda da birçok firma bayanlara bu ek gelir imkânını sağlamaktadır.

Genellikle düğün organizasyon şirketleri bayanların kendi evlerinde nikâh şekerlerini yapması için bütün malzemeleri sağlarlar ve sadece işçilik ücretini öderler.

nikah sekeri4Aslında çoğu zaman bayanlar nikâh şekeri malzemelerini kendileri alırlar ve satış fiyatını da ona göre yaparlar. Kullanılan malzemeler arasında renkli tüller, şekerlemeler, boncuklar yer alır. Tabi bu malzemeler sizin hayal gücünüze göre değişmektedir.

nikah sekeri2

Nikâh şekeri yaparak evde ek iş sağlamak istiyorsanız, nikâh şekerlerinizin resimlerinin sunulduğu mini kataloğunuzun her zaman yanınızda olması gerekir. Düğün yapan şirketlere bu kataloğunuzu zaman zaman göstermenizde fayda vardır.

nikah sekeri5

El yapımı nikâh şekerleri diğerlerinden farklı oldukları için daha çok tercih edilirler. Ancak bu işte tutulmak istiyorsanız vitrinlerdekilere benzer nikâh şekerlerinden kaçınmalısınız. Nikâh şekerlerinin doğal güzellikleri ilgi çekici olacaktır. En başlarda bu iş size zahmetli gelse de eliniz alıştıkça her şey daha kolay olacaktır.

nikah sekeri3

Adapazarında evlere nikah şekeri yapımı işi veren firmalar ve evde nikah şekeri yapmak isteyenler sayfamızda iletişim bilgilerini yazabilirler. Evlere boncuk iş veren firmalar konumuzu da inceleyiniz.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

578 Yorumlar

  1. GÜLDANUR ALKAŞ

    Merhaba ben Güldanur ALKAŞ Sakarya karasuda oturuyorum el sanatları mezunuyum nikah şekeri işinde bilgim var daha önce yapmıştım yardımcı olursanız sevinirim

  2. Evde paketleme işi yapmak istiyorum arkadaşlarımla. 4 kişiyiz bize kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirm

  3. Sahander korkmaz

    Merhaba ben sakarya nilufer is uygulama okulunda el sanatları öğretmeniyim.okulumuzda öğrencilerimizle birlikte öğrencilerimizin yapabileceği onlara uygun el işleri yapmak istiyoruz, konuyla ilgili görüşmek için bize dönüş sağlarsanız seviniriz.

  4. Evde iş yapmak istiyoruum.dönüş yaparsanız sevinirim.

  5. Evde işe ihtiyacım var dönüş yapın artık lütfen

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir