Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

Adapazarı’nda Evlere Nikâh Şekeri İşi Veren Firmalar

Adapazarı’nda Evlere Nikâh Şekeri İşi Veren Şirketler

Nikâh şekeri yapmak bayanların evlerde oturmak yerine aile bütçesine katkı sağlayabilecekleri çok güzel bir iştir. Bu konuya ilgisi olan bayanlar hayal güçlerini de kullanarak gerçekten inanılmaz güzellikte nikâh şekerlerini oluşturuyorlar. Ev hanımlığı dışında bu şekildeki bir ek iş hem sizin istediğiniz kadar para kazanmanızı sağlarken hem de çeşitli nikâh şekerlerini yaparken eğlenmenizi sağlar.

Evlere Nikâh Şekeri İşi
Evlere Nikâh Şekeri İşi

Birçok firma nikâh şekeri yapma işini bu firmalara başvuran bayanlarımıza sunmaktadırlar. Adapazarı’nda da birçok firma bayanlara bu ek gelir imkânını sağlamaktadır.

Genellikle düğün organizasyon şirketleri bayanların kendi evlerinde nikâh şekerlerini yapması için bütün malzemeleri sağlarlar ve sadece işçilik ücretini öderler.

nikah sekeri4

Aslında çoğu zaman bayanlar nikâh şekeri malzemelerini kendileri alırlar ve satış fiyatını da ona göre yaparlar. Kullanılan malzemeler arasında renkli tüller, şekerlemeler, boncuklar yer alır. Tabi bu malzemeler sizin hayal gücünüze göre değişmektedir.

nikah sekeri2

Nikâh şekeri yaparak evde ek iş sağlamak istiyorsanız, nikâh şekerlerinizin resimlerinin sunulduğu mini kataloğunuzun her zaman yanınızda olması gerekir. Düğün yapan şirketlere bu kataloğunuzu zaman zaman göstermenizde fayda vardır.

nikah sekeri5

El yapımı nikâh şekerleri diğerlerinden farklı oldukları için daha çok tercih edilirler. Ancak bu işte tutulmak istiyorsanız vitrinlerdekilere benzer nikâh şekerlerinden kaçınmalısınız. Nikâh şekerlerinin doğal güzellikleri ilgi çekici olacaktır. En başlarda bu iş size zahmetli gelse de eliniz alıştıkça her şey daha kolay olacaktır.

nikah sekeri3

Adapazarında evlere nikah şekeri yapımı işi veren firmalar ve evde nikah şekeri yapmak isteyenler sayfamızda iletişim bilgilerini yazabilirler. Evlere boncuk iş veren firmalar konumuzu da inceleyiniz.

Ek İş Yapmak İstiyorum Diyenler

Evlere Boncuk İşi Veren Firmalar

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

636 Yorum

  1. Evde paketleme işi yapmak istiyorum Serdivan da ikamet ediyorum.

  2. Merhaba paketleme işi almak istiyorum temiz titiz bir şekilde yapar urunleri zamanında teslim ederim.
    İstanbul Anadolu yakasında maltepe ikamet ediyorum

  3. Sakarya /Erenler
    Üniversite mezunuyum annemle beraber evde yapabileceğim is arıyorum daha önce mendil katlama boncuk dizme gibi işler yaptık geri dönerseniz çok memnun oluruz bu işe ihtiyacımız var

  4. Adapazarı merkezde oturuyorum Şuan çalışmıyorum evden iş yapmak istiyorum pratik ve hızlıyımdır 27 yaşındayım düzenli ve sadece bu işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu