Elektrik Dağıtım Bayilikleri

Aks Enerji Yeni Bayilik Veriyor

Enerji alanında bayilik alarak kendi işinizi yapmak isterseniz Aks enerji ile iletişime geçin ve bayilik hakkında detaylı bilgi ediniz.

Aks Enerji Yeni Bayilik Veriyor

AKS Enerji, Aktaş Grup bünyesinde faaliyet gösteriyor. Aktaş Grup, dört iştirakiyle petrol türev ürünleri, petrokimya ve enerji alanlarında faaliyet gösteriyor. 1990’lı yılların başında kurulan Aks Enerji, halen 13 bayisiyle serbest tüketicilere elektrik satışı yapıyor. Şirket, yıl sonuna kadar 30 yeni bayilik vermeyi planlıyor.

Aks Enerji

Aks Enerji Genel Müdürü Ümit Özden, bayi kabul sürecini ve çalışma prensiplerini şöyle anlatıyor: “Bayi adaylarımızdan başvuruyla birlikte bir niyet mektubu alıyoruz. Görüşmeler olumlu devam ettiği takdirde, iş potansiyeline bağlı olarak belirlenen çalışma koşullarını, tarafların sorumluluklarını ve hizmet geliri oranlarını içeren sözleşmeyi imzalıyoruz. Bayilerimizle işbirliği tamamen ‘kazan-kazan’ prensibine dayalı. Bu çerçevede müşteri ihtiyaçlarına en uygun fiyat teklifi veriliyor. Bayilerimizle gelir paylaşımı esasına göre çalışıyoruz. Müşteri portföyümüze her gün daha ucuz fiyatla elektrik sağlayabilmek amacıyla Türkiye’nin değişik bölgelerinden OSB’ler, marketler, ticarethaneler, plazalar, AVM’ler, iş atölyeleri, iş merkezleri, sanayiciler, marketler ve hastaneler katıyoruz.”

Telefon: 0216 577 43 00
Faks: 0216 577 69 65
Web: aksenerji.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

3 Yorum

  1. Adana da bayiniz olmak istiyorum gereken bilginin verilmesini rica ederim.
    Tlf 0536 6304397

  2. kocaelı gebzede oturmaktayım bayilik hakında bilgi verirseniz bayiniz olmak iterim 05073644657

  3. BEN 43 SENEDİR YALOVA DA İKAMET ETMEKTEYİM.ÇEVREMDE GENİŞ SAYILIR YALOVADA BAYİNİZ OLMAK İSTİYORUM.GEREKLİ KRİTERLERİ YAZARSANIZ VE BEYİNİZ OLARAK KABUL EDERSENİZ ÇOK MEMNUN OLURUM TEŞEKKÜRLER.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu