Mobilya Bayilikleri

Alfemo Bayi Sayısını 55’e Çıkartacak

Alfemo bayilik veriyor. Pazarlama Müdürü Süleyman Zoral, Alfemo’nun yurtiçinde ve yurtdışında bayi sayısını artırmaya devam ettiğini, 2010’ın ilk beş ayında sadece yurtiçinde aileye 21 yeni bayi daha katıldığını söyledi. Zoral, yıl sonuna kadar yeni bayilik sayısının 55’i bulacağını ifade etti.

Alfemo Bayilik

Zoral, şu bilgileri verdi:

“28 Mayıs Karadeniz Ereğli’de Alfemo Tanyıldız Mobilya, 4 Haziran Kahramanmaraş‘ta Alfemo Enkay Mobilya, 18 Haziran Denizli’de Alfemo Mesut Mobilya, 19 Haziran Şanlıurfa’da Alfemo Bağmancı Mobilya, 25 Haziran Sinop’ta Alfemo Özçetin Mobilya açıldı, 17 Temmuz Ordu Aybastı’da Elmas Mobilya, 31 Temmuz Konya’da Seyisoğlu Mobilya, 6 Ağustos Rize’de Turkhouse Mobilya açıldı. Alfemo ‘yanıbaşımızda’ bir marka. Yaygılaşan bayi ağıyla, tüketiciye kazandıran kampanyalarıyla, mutluluğumuz için tasarlanan birbirinden estetik ve fonksiyonel ürünleriyle yanıbaşımızda.”

Sadece yurtiçinde değil, yurtdışında da; başta Avrupa ve yakın coğrafya ülkelerinden gelen talepler değerlendirilerek konsept mağazalar oluşturduklarını kaydeden Zoral, şöyle devam etti:

“Modern tasarım çizgisiyle Alfemo, dünya trendleriyle öz kültürümüzün sentezinden yola çıkarak, özgün tasarımlarla koleksiyonlarını oluşturuyor. Fonksiyonellik, rahatlık, kullanım kolaylığı ön planda. Estetik, fark yaratan detaylar ve kalite ise olmazsa olmazlar. Yemek odaları, yatak odaları, oturma grupları, corner concept, yaşam üniteleri, Genç Alfemo, Disney Koleksiyonu, Sleeper yatak-baza ürün gruplarıyla Alfemo, her evin mobilya ihtiyacını tek bir mağazada karşılama avantajı sunuyor.”

Alfemo Bayilik
Alfemo Bayilik

“Özgün tasarımlarıyla mobilya pazarında trendleri belirleyen etkin bir marka olmak” vizyonuna sahip olan Alfemo, 1997 yılından günümüze döşemeli ve panel mobilya ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunmaya devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana “Tüketici Memnuniyeti” ilkesinden taviz vermeyen Alfemo, Mobilyada modayı belirleyen, fonksiyonel, estetik, kaliteli ve şık tasarımlı ürünleri uygun fiyat politikasıyla, hızlı ve zamanında hizmet anlayışıyla sunmaktadır.

Yatak odasından yemek odasına, genç odasından oturma odasına, ev tekstilinden yatağa geniş ürün yelpazesi ile bir evin ihtiyacı olan tüm mobilya ve aksesuarları, 60.000 m² kapalı olmak üzere 200.000 m²’lik alana yayılmış Alfemo üretim tesislerinde tamamen otomasyona dayalı, SAP sistemine entegre edilmiş yeni nesil teknolojiye sahip, Alman menşeili, CNC ve PLC kontrollü full otomatik, modern üretim teknikleri ile üretim yapan ve çevre kirliliğine duyarlı makineler kullanılmakta olup, sahip olunan GS Sertifikası ve TÜV Kalite Sertifikaları ile Dünya standartlarında ürünler üretilmektedir. Alfemo, yıllık toplam 150.000 takım Yatak Odası-Yemek Odası-Genç Odası, 182.000 adet Kanepe, 40.000 Takım Oturma Grubu, 200.000 adet Yatak ve 150.000 adet Baza üretim kapasitesine sahiptir.

Almanya, Avusturya, İsviçre, Lichtenstein, Portekiz, Polonya, Bahreyn, Mısır, Umman, Katar, S.Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Libya, Fas, Bulgaristan, Ukrayna, Azerbaycan ve Hindistan’da sahip olunan Walt Disney lisansı ile Mickey Mouse, Cars, Winnie The Pooth ve Princess karakterlerini genç odalarında tüketicilerle buluşturmaktadır.

Markamız, ülkemizde 150’ye yakın Alfemo bayisi ve 5 kıtada 60’ı aşkın ülkeye yayılmış olan 31 concept mağaza ve 105 satış noktası ile tüketicilere ulaşmaktadır.

Alfemo Bayilik Sistemi Hakkında

Alfemo Bayilik Sistemi, markanın imtiyaz hakkı sahibinin, belirli süre, koşul ve sınırlar içinde, işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin sürekli disiplin ve destek sağlayarak, bağımsız yatırımcılara sistem ve markasını kullandırmasına dayanan, uzun vadeli ve sürekli bir iş ortaklığıdır.

Alfemo Bayilik Sisteminin Bayii açısından Yararları Nelerdir?

 • Daha önce denenmiş, başarısı kanıtlanmış ve tanınmış bir marka ile birlikte, işletme sistemine ait teknikleri ve prosedürleri kullanmak mümkün olmaktadır.
 • Kaliteli personel bulma, işe alma ve yetiştirme konularında Alfemo’nun tekniklerinden yararlanılmaktadır.
 • Ortak hareket edilerek küçük işletmelerin karşılaşacakları risk ve işletmecilik sorunları minimize edilmektedir.
 • İşletmenin kuruluş aşamasında ve kuruluş yerinin seçiminde bilimsel tekniklerin kullanılması mümkün olmaktadır.
 • İşletmeler için standart yönetim, muhasebe, satış ve stoklama fonksiyonları mümkün olmaktadır.
 • Marka ile birlikte ulusal veya uluslararası standarda ve kaliteye sahip olunmaktadır.
 • Alfemo tarafından, bayilik alan işletmeye eğitim hizmetleri ve uzman personel desteği sağlanmaktadır.
 • Mali, ticari ve personel konularında sağlanan destekle, teknik işlevlere ağırlık verilip başarı şansı arttırılmaktadır.
 • Alfemo’nun mali ve hukuk danışmanlarından yararlanılmaktadır.
 • Alfemo’nun sürekli olarak yaptığı araştırma ve geliştirme çalışmalarından yararlanılmaktadır.
 • Alfemo Bayiilik Sistemi, girişimcinin yalnızlığını ortadan kaldırarak, kendi işini kurmanın getirdiği riskleri azaltmaktadır.

Alfemo Mobilya Bayilik İletişim

ADRES
Yedi Eylül Mah. Celal Umur Cad. No:12 Torbalı / İzmir

TELEFON
+90 232 999 30 00 (pbx)

INFO
0 850 222 10 30

FAKS
+90 232 853 10 75 / +90 232 853 12 50

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu