Mobilya Bayilikleri

Kilim Mobilya Bayilik

Kilim Mobilya Bayilik Şartları

Türk Mobilya sektöründe saygın bir yeri olan Kilim bu saygın yerini Dünya Mobilya sektörüne taşımak üzere yatak odası takımlarından koltuk takımlarına, yemek odası takımlarından oturma gruplarına, çocuk ve genç odası takımlarından yatak, baza ev tekstili ve aksesuarlara kadar tüm ürünleri insanların rahat ve konforu için sürekli geliştiriyor. Her zevke hitap eden şık odalar ve zevkli mekanların aranılan markası olmak üzere Türkiye’de 600 satış noktası, başta Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere Irak, Suriye, Azerbaycan, Mısır, İran, Fas … gibi 30 dan fazla ülkede tüketiciyle buluşuyor.

Birçok kalite belgesi ile üretim ve yönetimindeki kaliteyi belgeleyen Kilim, teknolojik gelişmeleri, tasarımdaki yenilikleri, sektördeki her aşamayı sürekli kontrol ve takip etmekte, tüketici odaklı, kalite ve tasarım çıtasını yükseltmektedir.

Kilim Mobilya

KILIM MOBİLYA
45 yeni noktada olacak

Kilim Mobilya’nın Türkiye genelinde 158 mağazası var; bunlardan 155’i franchising yöntemiyle işletiliyor. Merkezden yönetilen şubeler, Çorum, Amasya ve Kayseri’de. Kayseri’deki mağaza outlet olarak hizmet veriyor. Ayrıca firmanın 100’e yakın satış noktası var. Yakın zamanda 12 mağaza daha açarak şube sayısını 170’e çıkarmayı hedefleyen firmanın yurtdışmda Irak, Sudi Arabistan, Azerbaycan, Kazakistan, Kıbrıs, İngiltere, Fas, Fransa, Libya, Kenya, Bosna Hersek, Lübnan, Yemen olmak üzere 30 şubesi bulunuyor.

Kilim Mobilya Genel Müdürü Cihat Şahin, “2019’da franehising olarak 45 yeni noktada olmayı hedefliyoruz. Toplam şube sayımızı böylelikle 203’e çıkartacağız. Mağazalarımızda ortalama yedi kişi istihdam ediyoruz. Bünyemizde toplam 1106 kişi çalışıyor” diyor ve çalışan sayısının 2019’da 1421 kişi olmasını hedeflediklerini söylüyor. Kilim Mobilya yatırımcılardan isim hakkı bedeli almıyor. Ortalama bir franehising mağaza kurmanın metrekare maliyeti 250 TL. 1.500 metre-karelik bir şubenin kurulum maliyeti toplamda 375 bin TL’yi buluyor. Aylık royalty bedeli ise, mağazalara göre farklılık gösteriyor. Firma yatırımcılara, mimari proje, mağaza yapımı, dekor, görsel düzenleme, bölgesel reklam, mağaza personeline kurumsal iletişim eğitimleri gibi destek sağlıyor. Şahin, 2019’da toplam 300 milyon TL ciro hedeflediklerini söylerken, franehising mağazalarından ise 175 milyon TL ciro beklediklerini belirtiyor.

Kilim Mobilya İletişim Bilgileri

Web adresi: www.kilimmobilya.com.tr
Telefon: 0352 322 02 02

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. Kilim mobilyadan 3 yıl önce oda takımı almıştık, çok kaliteli gerçekten.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu