Mobilya Bayilikleri

Alfemo Mobilya Bayilik Şartları

Mobilya satış mağazası açmak için tanınmış marka olmuş bir firmadan bayilik alarak mobil dükkanı açmak çok mantıklıdır. Yatırım yapacak girişimciler için Alfemo mobilya bayilik bilgileri paylaşım konusudur. Firmanın iletişim bilgilerinden güncel bayilik şartlarını sorabilirsiniz.Alfemo mobilya sektöründe kuruluşundan bu yana özgün tasarımları ve kalitesi ile öncü firmalardan biri konumundadır. İlk olarak 1997 de faaliyete başlamış olan mobilya firması Alfemo kısa süre içinde geniş kitleler için tercih sebebi olmuştur. Özgünlüğü, kalitesi ve şıklığı yanında müşteri ihtiyaçlarını ve hizmet anlayışını da ilke edinen firma her geçen gün gelişmektedir.

Ürün yelpazesi oldukça içerikli ve geniş olan, estetik yanında fonksiyonelliği de ön planda tutan Alfemo çalışma ve dinlenme alanlarındaki bu konforu daha geniş kitleye sunabilmek adına bir süredir franchise sistemine giriş yapmıştı.

Bayilik sistemi ile merkezin yetersiz kaldığı yerlerdeki taleplere de en etkili ve hızlı biçimde cevap verebilme çabası her geçen gün olumlu sonuçlar olarak firmaya isim katmaktadır. Bayileri asla merkezden bağımsız firmalar olarak görmeyen Alfemo, bayilerini geliştirme konusunda elinden gelen tüm imkânı ve desteği sağlamaktadır.

Eğer sizde mobilya sektöründe faaliyet gösteren bir işletme iseniz veya mobilya sektörüne sıfırdan giriş yapma planı içinde iseniz, düşük maliyetle ve sağlam adımlarla bu sektörde ilerleme yoluna Alfemo ile girmeyi düşünmelisiniz.

Alfemo tarafından bayilerine tanınan destek imkânları arasında reklamdan, satış politikasına, konusunda uzman profesyonel satış ekibinden, eleman eğitim kadrosuna kadar birçok imkân bulunmaktadır.

Her gün bayilerine bir yenisini ekleyen Alfemo, bayi ağlarını daha geniş kitlelere yaymaya devam etmektedir. Ve hala talepler her geçen gün artmaktadır. Satış ve tanıtım sıkıntısı olmadan tanınmış ve lider bir firma ile işletmecilik yolunda güvenilir bir çatı altında ilerlemek için mutlaka Alfemo franchise şartlarını gözden geçirmeniz faydalı olacaktır. Şuan Türkiye’de 150 den fazla Alfemo bayisi bulunmaktadır ve Dünya genelinde de 60 dan fazla ülkede faaliyet gösterilmektedir. Ayrıca firmanın birçok satış noktası ve concept mağazaları bulunmaktadır.
Alfemo Bayilik Sistemi Hakkında

Alfemo Bayilik Sistemi, markanın imtiyaz hakkı sahibinin, belirli süre, koşul ve sınırlar içinde, işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin sürekli disiplin ve destek sağlayarak, bağımsız yatırımcılara sistem ve markasını kullandırmasına dayanan, uzun vadeli ve sürekli bir iş ortaklığıdır.

Alfemo Bayilik Sisteminin Bayii açısından Yararları Nelerdir?

 • Daha önce denenmiş, başarısı kanıtlanmış ve tanınmış bir marka ile birlikte, işletme sistemine ait teknikleri ve prosedürleri kullanmak mümkün olmaktadır.
 • Kaliteli personel bulma, işe alma ve yetiştirme konularında Alfemo’nun tekniklerinden yararlanılmaktadır.
 • Ortak hareket edilerek küçük işletmelerin karşılaşacakları risk ve işletmecilik sorunları minimize edilmektedir.
 • İşletmenin kuruluş aşamasında ve kuruluş yerinin seçiminde bilimsel tekniklerin kullanılması mümkün olmaktadır.
 • İşletmeler için standart yönetim, muhasebe, satış ve stoklama fonksiyonları mümkün olmaktadır.
 • Marka ile birlikte ulusal veya uluslararası standarda ve kaliteye sahip olunmaktadır.
 • Alfemo tarafından, bayilik alan işletmeye eğitim hizmetleri ve uzman personel desteği sağlanmaktadır.
 • Mali, ticari ve personel konularında sağlanan destekle, teknik işlevlere ağırlık verilip başarı şansı arttırılmaktadır.
 • Alfemo’nun mali ve hukuk danışmanlarından yararlanılmaktadır.
 • Alfemo’nun sürekli olarak yaptığı araştırma ve geliştirme çalışmalarından yararlanılmaktadır.
 • Alfemo Bayiilik Sistemi, girişimcinin yalnızlığını ortadan kaldırarak, kendi işini kurmanın getirdiği riskleri azaltmaktadır.

Alfemo Mobilya Bayilik İletişim

ADRES
Yedi Eylül Mah. Celal Umur Cad. No:12 Torbalı / İzmir

TELEFON
+90 232 999 30 00 (pbx)

INFO
0 850 222 10 30

FAKS
+90 232 853 10 75 / +90 232 853 12 50Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu