Anasayfa / Bayilik ve Franchise / Mobilya Bayilikleri / Alfemo Mobilya Bayilik Şartları

Alfemo Mobilya Bayilik Şartları
Alfemo mobilya sektöründe kuruluşundan bu yana özgün tasarımları ve kalitesi ile öncü firmalardan biri konumundadır. İlk olarak 1997 de faaliyete başlamış olan mobilya firması Alfemo kısa süre içinde geniş kitleler için tercih sebebi olmuştur. Özgünlüğü, kalitesi ve şıklığı yanında müşteri ihtiyaçlarını ve hizmet anlayışını da ilke edinen firma her geçen gün gelişmektedir.

Ürün yelpazesi oldukça içerikli ve geniş olan, estetik yanında fonksiyonelliği de ön planda tutan Alfemo çalışma ve dinlenme alanlarındaki bu konforu daha geniş kitleye sunabilmek adına bir süredir franchise sistemine giriş yapmıştı.

Bayilik sistemi ile merkezin yetersiz kaldığı yerlerdeki taleplere de en etkili ve hızlı biçimde cevap verebilme çabası her geçen gün olumlu sonuçlar olarak firmaya isim katmaktadır. Bayileri asla merkezden bağımsız firmalar olarak görmeyen Alfemo, bayilerini geliştirme konusunda elinden gelen tüm imkânı ve desteği sağlamaktadır.Eğer sizde mobilya sektöründe faaliyet gösteren bir işletme iseniz veya mobilya sektörüne sıfırdan giriş yapma planı içinde iseniz, düşük maliyetle ve sağlam adımlarla bu sektörde ilerleme yoluna Alfemo ile girmeyi düşünmelisiniz.

Alfemo tarafından bayilerine tanınan destek imkânları arasında reklamdan, satış politikasına, konusunda uzman profesyonel satış ekibinden, eleman eğitim kadrosuna kadar birçok imkân bulunmaktadır.

Her gün bayilerine bir yenisini ekleyen Alfemo, bayi ağlarını daha geniş kitlelere yaymaya devam etmektedir. Ve hala talepler her geçen gün artmaktadır. Satış ve tanıtım sıkıntısı olmadan tanınmış ve lider bir firma ile işletmecilik yolunda güvenilir bir çatı altında ilerlemek için mutlaka Alfemo franchise şartlarını gözden geçirmeniz faydalı olacaktır. Şuan Türkiye’de 150 den fazla Alfemo bayisi bulunmaktadır ve Dünya genelinde de 60 dan fazla ülkede faaliyet gösterilmektedir. Ayrıca firmanın birçok satış noktası ve concept mağazaları bulunmaktadır.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir