Anasayfa / İş Fikirleri ve Yeni İş Kurmak / Alışveriş Sitelerine Gelir Ortağı Olmak

Alışveriş Sitelerine Gelir Ortağı OlmakSosyal medyanın gücü dediğimde bunun iletişim açısından büyük bir kitleye ulaşmanın olduğunu anlamanız ilk akla gelendir. Alışveriş sitelerinin gelir ortaklığı sistemi onların size verdiği referans linkinden ürü satışı yapmalarını sağlamaktır. Sosyal medyayı aktif olarak kullananlar referans linklerini paylaşarak ürün satışı yada üye kaydı gibi işlemleri yaptırarak para kazanabilir.

Alışveriş Sitelerine Gelir Ortağı Olarak Para Kazanmak
Türkiye’deki pek çok alışveriş sitesi, gelir ortaklığı modelleriyle size de para kazandırabiliyor. Genellikle, sizin yayımladığınız linke tıklayarak o ürünü satın alan veya siteye üye olup alışveriş yapan kişilerin harcamaları üzerinden belli bir yüzde alıyorsunuz. Bu gibi çalışmalara katılmak için alışveriş sitelerinin en altında “kazanç ortaklığı” gibi linkler aramanız gerek. Örneğin ide-fix ve Kitapyurdu.com satış üzerinden komisyon verirken, Hepsiburada.com ve GittiGidiyor ise tıklama başına ödeme yapıyor. Hemen hemen tüm modellerde, web sitenize veya blog’unuza o sitedeki ürünleri tanıtan bir kutu eklemeniz gerekiyor.

Ürün alışverişi dışında, hosting gibi internet hizmetleri satan şirketlerde de satış ortaklığı modellerini görebilirsiniz.

Satış ortaklığı yapan sitelerden bazıları:

www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.gittigidiyor.com
www.kitapyurdu.com
www.adtriplex.com
www.fottom.com

Gelecekte popüler olacak meslekler ve iş modelleri
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Venezuela’da yatırım açısından birçok fırsat var

Petrol rezervi bakımından dünyada ilk sırada yer alıyor. Venezuela’da, inşaat ve turizm başta olmak üzere …

Bir yorum

  1. Turizm, seyahat, otel ve uçak bileti rezervasyonu alanında Gelir ortağımız olarak çalışmak isterseniz lütfen izleyen linkten daha fazla bilgi alıp, başvurunuzu yapınız:

    http://partners.vacenza.com/idevaffiliate/index.php?idev_language=turkish

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir