Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Alpet Akaryakıt Dağıtım Bayilik Başvurusu

Alpet Bayilik Bilgileri

Altınbaş Holding bünyesindeki Alpet, Türkiye’nin yanı sıra KKTC ve Arnavutluk’ta da faaliyet gösteriyor. 2001 yılında pazara giren Alpet, kısa sürede Türkiye’nin en yüksek depolama kapasitesine sahip akaryakıt dağıtım şirketlerinden biri oldu. Şirketin halen Kocaeli, İzmir, Mersin, Kırıkkale, Samsun, Batman ve Antalya’da dolum tesisleri, Marmara Ereğli’sinde de ikmal noktası bulunuyor.

Türkiye genelinde 400’ün üzerinde istasyonla faaliyet gösteren Alpet, halen altıncı büyük akaryakıt dağıtım şirketi.

Altınbaş Holding Enerji Grubu şirketlerinden ALPET, Türkiye ve KKTC’de faaliyet göstermekte ve bölgesel güç olma hedefi ile büyümeye devam etmektedir.

ALPET, K.K.T.C’de temellerinin atıldığı 1997 yılından itibaren, genç, dinamik ve sektörde tecrübeli ekibi ile faaliyette bulunduğu her ülkede hizmet ve ürün kalitesiyle fark yaratarak enerji sektöründe dinamikleri belirleyen firmalar arasına girmiştir.

2001 yılında Türkiye’de faaliyete başlayan ALPET kısa zamanda akaryakıt dağıtım sektörünün önemli markalarından biri haline gelmiştir. Türkiye’nin en yüksek depolama kapasitesine sahip akaryakıt dağıtım şirketlerinden biri olan ALPET’in Kocaeli, İzmir, Mersin, Kırıkkale, Samsun, Batman’da dolum tesisleri, Antalya ve Marmara Ereğli’sinde ikmal noktası bulunmaktadır.

Türkiye genelinde 400’ün üzerinde istasyon ile faaliyet gösteren ALPET, istasyon ağını geliştirmek, verimliliğini artırmak üzere yatırımlarına hızla devam etmektedir.

İstasyonlarında ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmak için aralıksız çalışan ALPET’in akaryakıt ürünlerinin kalitesi ALPET depolarından başlayarak aracın deposuna girinceye kadar geçtiği tüm aşamalarda ALPET denetimi altındadır.

ALPET, dahili kabotaj içerisinde sefer yapan tüm deniz araçlarına, ÖTV’li ve ÖTV’siz yakıt ikmali yapabilme yetki ve imkanlarına sahiptir. Markasından aldığı güç ile Mersin, Kocaeli, İzmir, Samsun depolarından ve Yenikapı/İstanbul, Poyrazköy/İstanbul, Güllük/Bodrum’da bulunan Akaryakıt Deniz Tankerlerinden yılın her günü ikmal yapabilme kabiliyetine ulaşmıştır. Sahip olduğu deniz tankerleri ile doğrudan deniz araçlarına yakıt ikmal hizmeti sunabilmektedir. ALPET ayrıca perakende ve toptan kanallarda olduğu kadar kamu kurum ve kuruluşları ile de yaptığı stratejik işbirlikleri ile ön plana çıkmaktadır.

ALPET’in rekabetteki en önemli avantajlarından biri dolum tesisleridir. Tedarik zincirinin tüm aşamalarında maksimum verim prensibinin ön plana çıktığı akaryakıt sektöründe ALPET, Türkiye’nin stratejik noktalarına kurulmuş dolum tesisleri ile bayilerine ikmal güvencesi verirken tesislerinde uyguladığı entegre yönetim sistemi sayesinde iş süreçlerinin etkin ve devamlı olmasını sağlamaktadır.

ALPET’in Türkiye çapında yaygın tesisleri ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001:2007 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği belgeleri kriterinde sürekli iyileştirme mekanizmasına sahip çalışmalar yürütmektedir.

ALPET tüm dolum tesislerinde topluma, çevreye, çalışanlarına, bayi ve iş ortaklarına yönelik sorumluluğunun bilincinde olarak hizmet vererek, İş sağlığı ve güvenliği odaklı bakış açısı ile SEÇ-G normlarına uygun çalışmalar yapmaktadır.

ALPET, genç, dinamik ve sektörde tecrübeli insan gücü ile hızlı hareket etme kabiliyetine sahip, Altınbaş Holding’in finansal gücü ve vizyonu ile büyük potansiyel taşıyan akaryakıt dağıtım şirketlerinden biridir. Bugüne kadar kaydedilen büyüme rakamlarının devamı sağlanarak, iş süreçlerinin tamamında kalite-verim prensiplerimizden vazgeçmeden çalışmalara devam edilmektedir.

ALPET, uzun vadede Türkiye ve Balkanlar’ın başlıca akaryakıt dağıtım şirketlerinden biri olma hedefi ile çalışmalarına devam edecektir.

Alpet bayilik iletişim

Altınbaş Petrol ve Ticaret A.Ş
Yeşilköy Mahallesi Atatürk Caddesi EGS Business Park B2 Blok No:12 Kat:10 34149 Bakırköy-İstanbul
Tel : (212) 463 60 00
Fax : (212) 465 38 05 / 09

Akaryakıt İstasyonu Açmak

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

13 Yorum

  1. Rize Erzurum yolu ovit tunel çıkışı istasyon bayiliğiniz almak istiyorum evraklarım tamamdır cevaplarınızı bekliyorum.

  2. Merhaba gaziantepte burçtan Lohan asfaltının üzerinde aynı zamanda İskenderun Gaziantep yeni açılacak yol üzerinde4250 mt asfalta sıfır yerim bulunmaktadır petrol açmak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim

  3. yol uzerınde yerım bulunmaktadır.guzegahımda yaklasık 20 km. benzın ıstasyonu bulunmamaktadır.turızım bolgesıdır.ve arsamın en az 15 km snde alpet ve yaklasık 30-40 kmsınde ıse alpet benznlıgı bulunmamaktadır….bence buyuk bır eksıklık… bayılık ıstıyorum…. 0507 926 42 64

  4. ben bayılık almak ıstıyorum şartlarınız nelerdir sizden haber bekliyorum

  5. yeni akaryakıt ıstasyonu aldım bayilik almak istiyorum yardımcı olurmusunuz 05434492230

  6. bayilik için şartlarınız nelerdir neler istemektesiniz teminat olarak satışlarda tahahhüt vermeksizin

  7. PO İNTİFASI BİTMİŞ DURUMDAYIM SİZDEN BAYILIK ALMAL İSTİYORUM

  8. bayilik almak istiyorum hazır istasyon PO DAN İNTİFASI bitmiş durumda

  9. bayi ağına katılmak isterim.gerekli olan bilgi için detaylı şekilde nasıl görüşebiliriz.

  10. bayiniz olmak isterim sizden detaylı bir bilgi ala bilirmiyiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu