Anasayfa / Şirket Haberleri / Alsar Gayrimenkul Yatırımları

Alsar Gayrimenkul YatırımlarıKALİTELİ GAYRİMENKULLER KAZANDIRMAYI AMAÇLIYOR

MASLAK NO:l VE LEVENT NO:5 PROJELERİNİN SAHİBİ ALSAR GAYRİMENKULÜN KURUCULARI ENSAR SARAL VE SERDAR ALTINBAŞ, YAPMIŞ OLDUKLARI YATIRIMLARI, PROJELERİNDE ÖN PLANDA TUTTUKLARI KRİTERLERİ, REKABET ORTAMINDA HANGİ STRATEJİLERLE FARK YARATTIKLARINI VE GELECEK HEDEFLERİNİ ANLATTILAR…

Ofis ve konut projeleri hayata geçiren Alsar Gayrimenkul, 15 kişilik mimar, mühendis ve idari kadrosuyla birlikte proje bazlı olarak da 300-350 kişiye istihdam sağlıyor. Şirketin kurucuları Ensar Saral ve Serdar Altınbaş, Alsar Gayrimenkul’ün gerçekleştirdiği yaünm-ları ve geçtiğimiz yılın değerlendirmelerini şu şekilde yapıyor: “İlk projemiz olan Maslak No:l projemize yaklaşık 35 milyon dolar yatının yaptık. Bugünkü mevcut değeri yaklaşık 250 milyon dolar tutannda olan binanın işletmesini de biz yapıyoruz. Şirketimizin vizyonu ve misyonu doğrultusunda 2016 yılını daha çok proje geliştirme üzerine yoğunlaşarak geçirdik ve sonunda da mevcut devam eden Levent No:5 projemize başladık. Vizyonumuz birkaç sene içinde kemik ve butik, tekrar eden bir müşteri portföyü oluşturmak ve gerek yatırım gerekse kullanım amaçlı müşterilerimize kaliteli gay-rimenkuller kazandırmak. Referandum sürecinin bitmesiyle beraber 2017 yılının geri kalanının çok daha hareketli ve verimli geçeceğine inancımız tam. Bu yıl öne çıkacak olan projemiz, mevcutta inşaatı devam eden Levent No:5 projemiz olacak. Hedefimiz yıl sonuna kadar satışlarımızı bitirip 2018 yılının mayıs ayında da müşterilerimize yerlerini teslim etmek…”
“LOKASYON ÖNEMLİ BİR KRİTER”

İstanbul gibi bir şehirde en önemli kriterin lokasyon olduğunu söyleyen Saral ve Altınbaş, konuyla ilgili şu açıklamaları yapıyor: “Sadece merkezi değil aynı zamanda ulaşım anlamında da birden fazla alternatifi olan bölgeleri seçmeye çalışıyoruz. İstanbul’da ulaşımın ne kadar zor olduğunu herkes biliyor. Biz de müşterilerimizin ulaşım anlamında en az sıkıntı yaşayacağı bölgeleri seçmeye çalışıyoruz. Şirket olarak inancımız inşaat yaptığımız bölgenin ihtiyacını belirleyip ona göre projemizi şekillendirmek. Bugüne kadar iki projemize de başlamadan önce detaylı bir pazar araştırması yaptık ve çalışmalan-mıza öyle başladık. Bu da satış anlamında hızlı hareket etmemizi sağlıyor.”

  United Millennium Emlak Franchise Kampanyası

GÜNDEMLERİNDE YAZLIK BELDELERDE VİLLA PROJELERİ VAR

Rekabet ortamında kendilerini ön plana çıkaran en önemli özelliğin Alsar konsorsiyumunu oluşturan iki aile şirketi Altınbaş ve Saral’ın inşaat ve diğer ilgili sektörlerde piyasadaki bilinirlik ve güvenilirliği olduğunu söyleyen Ensar Saral ve Serdar Altınbaş, gelecek ile ilgili hedefleri hakkında şu açıklamalarda bulunuyor: “Şu anda başka şehirlerde herhangi bir projemiz bulunmuyor. Fakat özellikle Türkiye’nin diğer büyük şehirlerinde merkezi lokasyonda önümüze çıkabilecek projelere her zaman açığız. Saral Ailesi’nin yıllardan beri gelen özellikle villa tipi evler konusundaki tecrübelerinden dolayı yazlık beldelerde villa tarzı projeler her zaman gündemimizde. Ayrıca Altınbaş olarak Çek Cumhuriyeti’nde devam eden konut projelerimizden dolayı yurt dışı hedeflerimiz de gündemimizde yer alıyor.”
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Pizzabulls’un Yurt Dışındaki İlk Şubesi Londra’da Açıldı

BİR DÜNYA MARKASI OLMA HEDEFİYLE YOLA ÇIKAN YEREL PİZZA ZİNCİRLERİNDEN PIZZABULLS, 12 YILDA 46 ŞUBEYE …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir