Elektrik Dağıtım Bayilikleri

Altes Enerji Yeni Bayilikler Veriyor

Toptan elektrik satışı yapan Altes enerji bayilikler veriyor. Yatırım yapmak ve iş hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için iletişime geçiniz.

Altes Enerji Bayilik

Altes Enerji, İzmir kökenli çok ortaklı Aliağa Çakmaktepe Üretim A.Ş’nin iştiraki. Aliağa Üretim ise tamamı termik santrallerden oluşan 275 MW kurulu güce sahip. Ayrıca rüzgar ve jeotermalde toplam 100 MW’lik yatırım çalışmalarını sürdürüyor.

2010 yılında kurulan Altes Enerji, şu anda 14 bayisi ve satış eğitimi almış 32 kişilik bir ekibiyle faaliyet gösteriyor. Altes Enerji Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şükrü Akkan, yıl sonuna kadar 40 yeni bayilik vereceklerini belirtiyor. Bayi adayının faal bir şirket olması, tek bir enerji firmasının bayisi olması, sorumlu olduğu bölgedeki müşterilere mevzuatı açıklayıp enerji satışı yapması, satış sonrası hizmet takibi yapması gerekiyor.

Telefon: 0232 464 92 92

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

5 Yorum

  1. malatyada elektirik satış bayisi olmak istiyorum

  2. Adana da bayiniz olmak istiyorum gereken bilginin verilmesini rica ederim.
    Tlf 0536 6304397

  3. kocaelı gebzede oturmaktayım bayilik hakında bilgi verirseniz bayiniz olmak iterim 05073644657

  4. BEN 43 SENEDİR YALOVA DA İKAMET ETMEKTEYİM.ÇEVREMDE GENİŞ SAYILIR YALOVADA BAYİNİZ OLMAK İSTİYORUM.GEREKLİ KRİTERLERİ YAZARSANIZ VE BEYİNİZ OLARAK KABUL EDERSENİZ ÇOK MEMNUN OLURUM TEŞEKKÜRLER.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu