Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

Amway Ek İş Fırsatı, Amway Ek Gelir

Amway’in Tarihi

1959’da Jay Van Andel ve Rich DeVos tarafından ortaklaşa kurulan Amway dünyanın en büyük ve en başarılı doğrudan satış şirketlerinden biridir.

Amway, merkezi Ada, Michigan, A.B.D.’de bulunan Alticor grubuna dahildir.  31 Aralık 2008’de tamamlanan son mali yıl içinde Alticor 2007’da $ 7,1 milyar olan dünya çapındaki satışlarını yüzde 13 artışla 8 milyar ABD dolarına çıkararak yeni bir rekora ulaştı.

Alticor ve şirketleri bütün dünyada 13.000’den fazla  çalışana ve 80’i aşkın ülke ve bölgede 3 milyonun üzerinde Serbest Girişimci’ye sahiptir. Yüksek kalite standartlarına sahip 500’ün üzerinde ürünü %100 müşteri tatmin garantisi ile sunmaktadır.

21’nci yüzyılda başarılı bir işin sloganı : Yerel Düşün, Küresel Davran’dır. Amway’in 50 yıldır yaptığı da bundan ibarettir.

Amway
Amway

Sizin kendi işiniz

Sizin İçin Doğru Fırsat

Çoğu zaman yaşam, ihtiyacınız olan parayı kazanma karşılığında hayatınızı dolu dolu yaşamak için gerekli esneklik ve zamanın takas edilmesi demektir. Kontrolü size bırakan, istediğiniz zaman çalışma esnekliğine sahip olabileceğiniz, aile ve arkadaşlarınıza zaman ayırmanızı sağlayan ve ihtiyacınız olan ek geliri kazanma fırsatı sağlayan bir seçenek var.

Seveceğiniz Ürünlerle Destekleneceksiniz

Müşterilerinize hepsi Amway’in % 100 tatmin garantisi ile desteklenen özgün AMWAY™ ürün çeşitleri ve diğer birinci sınıf markalı ürünlerini (ürün bölümüne bağlanın) sunabilirsiniz. Yaklaşık 50 yıllık deneyimle ve yüzlerce patentle desteklenen Amway ile dünyanın en yaygın doğrudan satış ürün serisine erişiyorsunuz.

E-Ticaret Yöntemiyle İş Yapılıyor!

Amway’de biz sürekli sunduğumuz ürün ve hizmetler geliştiriyoruz – ve bu süreç giderek internet aracılığı ile gerçekleşiyor. Avrupa’daki bağlı kuruluş ofislerimizden çoğu sizi resmi Amway sitesi ile destekleyerek size online (çevrimiçi) iş yönetmeyi ve ürün satın almayı pratik ve basit bir hale getirmektedir.

İşinizi ana kazanç kaynağınız olarak yürütebilirsiniz veya ek bir gelir sağlamak için diğer işinizle uyumlu olarak sürdürebilirsiniz. Kararınız nasıl olursa olsun, Amway size, sizin için uygun olan eğitimi ve kişisel desteği sunacaktır.

Bu sizin kararınız – sizin seçiminiz.

İşleyen Bir Plan

Amway Satış ve Pazarlama Planı, Müşterilere ürün ve hizmetlerin doğrudan satışı ile işinizi büyütmek amacıyla yeni SG’lerin sponsorluğunu yapmak arasında bir denge kurulmasına dayanmaktadır.

Dükkanların ve mağazaların nasıl para kazandığını herkes bilir : Ürünleri toptan fiyatına satın alır ve daha yüksek bir fiyata satarlar. Bu fiyat farkı, veya kar marjı onların kazancıdır. Bizim ürünlerimizde de durum farklı değildir. Perakende sattığınız her ürün üzerinden kar marjı kadar kazanç sağlarsınız. Fakat Amway’de kazanç bununla sınırlı değildir.

Serbest Girişimciler üç şekilde gelir elde edebilirler:

1. Perakende satışlardan kar : Pek çok Amway ürünü için SG’nin ödediği fiyat, ürünü önerilen perakende satış fiyatından sattığı takdirde ona % 30 civarında bir kar marjı sağlar. Elbette her perakendeci gibi, eğer isterseniz ürünü istediğiniz kar marjı ile satmakta özgürsünüz.

2. Kişisel Puanlardan Performans Primi: Amway SG’leri müşterilere yapılan satış hacmine dayanan primlerle ödüllendirir.

3. Grup Puanlarından Performans Primi: SG’ler, kendilerinin AMWAY’e tanıştırdığı veya sponsor ettiği diğer SG’lerin yaptığı satış hacmine dayanan ek primlerle de ödüllendirilebilirler. Bu ek primlerin ödenmesi gruplara veya ‘alt sıra gruplarına’ ödenen primleri etkilemez.

Not: Bir SG’nin işi büyüdükçe ek primler ve teşvik ödülleri verilebilir

İşinizi Dengede Tutun

Parasal ödüller Amway iş fırsatı ile sunulan avantajların yalnız bir bölümüdür. Bir SG daha başarılı oldukça daha yüksek başarı düzeylerinde ödüllendirilir. Bunlar arasında harikulade uluslararası yerlerde motivasyon amaçlı iş etkinlikleri ve seminerler de vardır. Plan bir kişiyi sadece başkalarını kaydettiği için ödüllendirmez – başarılı bir Amway işi ürün satışı ile aynı şeyi yapacak diğer insanlara sponsorluk yapmak arasında bir denge kurularak gerçekleştirilebilir.

Genel Sorular

Bir insan nasıl Amway Serbest Girişimcisi olabilir ?

Bunun için bu kişinin faal bir Amway Serbest Girişimcisi tarafından sponsor edilmesi gerekir. Sponsor Serbest Girişimcinin yeni Serbest Girişimciye Amway işini öğretme sorumluluğu vardır.

Bir Amway işi başlatmak pahalı mıdır ?

Hayır. Aslında Amway serbest girişimcisi olmak için yalnızca küçük bir ücret gerekmektedir. Herhangi bir nedenle işten ayrılmaya karar verirseniz bu bedeli geri alabilirsiniz.

Amway Serbest Girişimcileri şirket çalışanı mıdır?

Hayır. Amway Serbest Girişimcileri Amway ile sözleşme yapmış bağımsız yüklenicilerdir, şirketin çalışanları değildir.

Amway’in kaç ürünü var ?

Amway 600’den fazla benzersiz, yüksek kalitede markalı ürünler sunmaktadır. NUTRIWAY™ Vitamin ve Beslenme Destek Ürünleri, ARTISTRY™ Cilt Bakımı ve Renkli Kozmetikler, eSpring™ Su Arıtma Aygıtı, SATINIQUE™/SATINIQUE Advanced™ (İleri) Saç Bakım Sistemi, iCook™ Pişirme Kapları ve SA8™ Çamaşır Sistemi bu markalara dahildir. Bu markalar ve diğer markalar hakkında daha fazla bilgi için ürün bölümünü ziyaret edin.

AMWAY ürünlerini kim  imal ediyor?

Amway’in markalı ürünleri Alticor Inc. Şirketler topluluğunun kardeş şirketlerinden biri olan Access Business Group (Erişim İş Grubu) tarafından imal edilmektedir. Şirketin imalat faaliyetleri Dünya Merkezi Ada, Michigan’da, Nutrilite Bölümü Buena Park, Kaliforniya A.B.D.de ve Guangzhou, Çin’dedir. Access Business Group Kaliforniya, Washington, Meksika ve Brezilya’da tarım faaliyetleri de yürütmektedir.

amway.com.tr

Ayrıca Forivia firmasınıda inceleyebilir ve katalogtan satış yapabilirsiniz.

Forivia Dış Tic. Ltd. Şti.
Balamir Sk. No:3 Kavacık Mahallesi
Beykoz / İstanbul
Tel : 0850 532 33 66
Haritada görüntüle

Hafta içi 09.00 – 18.00 Cumartesi 10.00 – 18.00 arası çağrı merkezimiz ulaşabilirsiniz.

0850 532 33 66

Evde Yapılabilecek İşler 12 İş Fikri

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

31 Yorum

  1. Merhaba; İster kendi ihtiyaçlarınızı daha ucuza alın, ister satın para kazanın. İsterseniz birlikte iş organizasyonu kuralım. Karar sizin ne isterseniz. Sağlığa, doğaya dost ürünleri kullanarak fark yaratmak için linkteki formu doldurabilir ya da amway.com.tr sitesinde kayıt olurken sponsor numarası kısmına numaramı yazabilirsiniz.

    UYE OLMAK UCRETSİZ VE AYLİK SİPARİS KOTA ZORUNLULUĞU. BASLANGİC PAKETİ VS. YOKTUR

    http://www.amway.com.tr/user/sametgenc/invite=yes

    SPONSOR NO: 3520191

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu