Anasayfa / Evde Ek İş Yaparak Para Kazanmak / Amway Ek İş Fırsatı, Amway Ek Gelir

Amway Ek İş Fırsatı, Amway Ek Gelir

Amway’in Tarihi

1959’da Jay Van Andel ve Rich DeVos tarafından ortaklaşa kurulan Amway dünyanın en büyük ve en başarılı doğrudan satış şirketlerinden biridir.

Amway, merkezi Ada, Michigan, A.B.D.’de bulunan Alticor grubuna dahildir.  31 Aralık 2008’de tamamlanan son mali yıl içinde Alticor 2007’da $ 7,1 milyar olan dünya çapındaki satışlarını yüzde 13 artışla 8 milyar ABD dolarına çıkararak yeni bir rekora ulaştı.

Alticor ve şirketleri bütün dünyada 13.000’den fazla  çalışana ve 80’i aşkın ülke ve bölgede 3 milyonun üzerinde Serbest Girişimci’ye sahiptir. Yüksek kalite standartlarına sahip 500’ün üzerinde ürünü %100 müşteri tatmin garantisi ile sunmaktadır.

21’nci yüzyılda başarılı bir işin sloganı : Yerel Düşün, Küresel Davran’dır. Amway’in 50 yıldır yaptığı da bundan ibarettir.

Sizin kendi işiniz

Sizin İçin Doğru Fırsat

Çoğu zaman yaşam, ihtiyacınız olan parayı kazanma karşılığında hayatınızı dolu dolu yaşamak için gerekli esneklik ve zamanın takas edilmesi demektir. Kontrolü size bırakan, istediğiniz zaman çalışma esnekliğine sahip olabileceğiniz, aile ve arkadaşlarınıza zaman ayırmanızı sağlayan ve ihtiyacınız olan ek geliri kazanma fırsatı sağlayan bir seçenek var.

Seveceğiniz Ürünlerle Destekleneceksiniz

Müşterilerinize hepsi Amway’in % 100 tatmin garantisi ile desteklenen özgün AMWAY™ ürün çeşitleri ve diğer birinci sınıf markalı ürünlerini (ürün bölümüne bağlanın) sunabilirsiniz. Yaklaşık 50 yıllık deneyimle ve yüzlerce patentle desteklenen Amway ile dünyanın en yaygın doğrudan satış ürün serisine erişiyorsunuz.

E-Ticaret Yöntemiyle İş Yapılıyor!

Amway’de biz sürekli sunduğumuz ürün ve hizmetler geliştiriyoruz – ve bu süreç giderek internet aracılığı ile gerçekleşiyor. Avrupa’daki bağlı kuruluş ofislerimizden çoğu sizi resmi Amway sitesi ile destekleyerek size online (çevrimiçi) iş yönetmeyi ve ürün satın almayı pratik ve basit bir hale getirmektedir.

İşinizi ana kazanç kaynağınız olarak yürütebilirsiniz veya ek bir gelir sağlamak için diğer işinizle uyumlu olarak sürdürebilirsiniz. Kararınız nasıl olursa olsun, Amway size, sizin için uygun olan eğitimi ve kişisel desteği sunacaktır.

Bu sizin kararınız – sizin seçiminiz.

İşleyen Bir Plan

Amway Satış ve Pazarlama Planı, Müşterilere ürün ve hizmetlerin doğrudan satışı ile işinizi büyütmek amacıyla yeni SG’lerin sponsorluğunu yapmak arasında bir denge kurulmasına dayanmaktadır.

Dükkanların ve mağazaların nasıl para kazandığını herkes bilir : Ürünleri toptan fiyatına satın alır ve daha yüksek bir fiyata satarlar. Bu fiyat farkı, veya kar marjı onların kazancıdır. Bizim ürünlerimizde de durum farklı değildir. Perakende sattığınız her ürün üzerinden kar marjı kadar kazanç sağlarsınız. Fakat Amway’de kazanç bununla sınırlı değildir.Serbest Girişimciler üç şekilde gelir elde edebilirler:

1. Perakende satışlardan kar : Pek çok Amway ürünü için SG’nin ödediği fiyat, ürünü önerilen perakende satış fiyatından sattığı takdirde ona % 30 civarında bir kar marjı sağlar. Elbette her perakendeci gibi, eğer isterseniz ürünü istediğiniz kar marjı ile satmakta özgürsünüz.

2. Kişisel Puanlardan Performans Primi: Amway SG’leri müşterilere yapılan satış hacmine dayanan primlerle ödüllendirir.

3. Grup Puanlarından Performans Primi: SG’ler, kendilerinin AMWAY’e tanıştırdığı veya sponsor ettiği diğer SG’lerin yaptığı satış hacmine dayanan ek primlerle de ödüllendirilebilirler. Bu ek primlerin ödenmesi gruplara veya ‘alt sıra gruplarına’ ödenen primleri etkilemez.

Not: Bir SG’nin işi büyüdükçe ek primler ve teşvik ödülleri verilebilir

İşinizi Dengede Tutun

Parasal ödüller Amway iş fırsatı ile sunulan avantajların yalnız bir bölümüdür. Bir SG daha başarılı oldukça daha yüksek başarı düzeylerinde ödüllendirilir. Bunlar arasında harikulade uluslararası yerlerde motivasyon amaçlı iş etkinlikleri ve seminerler de vardır. Plan bir kişiyi sadece başkalarını kaydettiği için ödüllendirmez – başarılı bir Amway işi ürün satışı ile aynı şeyi yapacak diğer insanlara sponsorluk yapmak arasında bir denge kurularak gerçekleştirilebilir.

Genel Sorular

Bir insan nasıl Amway Serbest Girişimcisi olabilir ?

Bunun için bu kişinin faal bir Amway Serbest Girişimcisi tarafından sponsor edilmesi gerekir. Sponsor Serbest Girişimcinin yeni Serbest Girişimciye Amway işini öğretme sorumluluğu vardır.

Bir Amway işi başlatmak pahalı mıdır ?

Hayır. Aslında Amway serbest girişimcisi olmak için yalnızca küçük bir ücret gerekmektedir. Herhangi bir nedenle işten ayrılmaya karar verirseniz bu bedeli geri alabilirsiniz.

Amway Serbest Girişimcileri şirket çalışanı mıdır?

Hayır. Amway Serbest Girişimcileri Amway ile sözleşme yapmış bağımsız yüklenicilerdir, şirketin çalışanları değildir.

Amway’in kaç ürünü var ?

Amway 600’den fazla benzersiz, yüksek kalitede markalı ürünler sunmaktadır. NUTRIWAY™ Vitamin ve Beslenme Destek Ürünleri, ARTISTRY™ Cilt Bakımı ve Renkli Kozmetikler, eSpring™ Su Arıtma Aygıtı, SATINIQUE™/SATINIQUE Advanced™ (İleri) Saç Bakım Sistemi, iCook™ Pişirme Kapları ve SA8™ Çamaşır Sistemi bu markalara dahildir. Bu markalar ve diğer markalar hakkında daha fazla bilgi için ürün bölümünü ziyaret edin.

AMWAY ürünlerini kim  imal ediyor?

Amway’in markalı ürünleri Alticor Inc. Şirketler topluluğunun kardeş şirketlerinden biri olan Access Business Group (Erişim İş Grubu) tarafından imal edilmektedir. Şirketin imalat faaliyetleri Dünya Merkezi Ada, Michigan’da, Nutrilite Bölümü Buena Park, Kaliforniya A.B.D.de ve Guangzhou, Çin’dedir. Access Business Group Kaliforniya, Washington, Meksika ve Brezilya’da tarım faaliyetleri de yürütmektedir.

amway.com.tr

Ayrıca Forivia firmasınıda inceleyebilir ve katalogtan satış yapabilirsiniz.

Forivia Dış Tic. Ltd. Şti.
Balamir Sk. No:3 Kavacık Mahallesi
Beykoz / İstanbul
Tel : 0850 532 33 66
Haritada görüntüle

Hafta içi 09.00 – 18.00 Cumartesi 10.00 – 18.00 arası çağrı merkezimiz ulaşabilirsiniz.

0850 532 33 66

Forivia network sistemini incelemek için tıklayınız.

 
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

31 Yorumlar

 1. Merhaba; İster kendi ihtiyaçlarınızı daha ucuza alın, ister satın para kazanın. İsterseniz birlikte iş organizasyonu kuralım. Karar sizin ne isterseniz. Sağlığa, doğaya dost ürünleri kullanarak fark yaratmak için linkteki formu doldurabilir ya da amway.com.tr sitesinde kayıt olurken sponsor numarası kısmına numaramı yazabilirsiniz.

  UYE OLMAK UCRETSİZ VE AYLİK SİPARİS KOTA ZORUNLULUĞU. BASLANGİC PAKETİ VS. YOKTUR

  http://www.amway.com.tr/user/sametgenc/invite=yes

  SPONSOR NO: 3520191

 2. TUĞBA ÖZTÜRK

  KENDİ İHİTYAÇLARINIZI TEMİN ETMEK, SATARAK PARA KAZANMAK VEYA İŞ ORGANİZASYONU KURARAK SÜREKLİ GELİR ETMEK. SEÇİM SİZLERİN. ÜRÜNLER KALİTESİ İLE KENDİNİ İSPAT ETMİŞ ZATEN. ÜCRETSİZ ÜYELİK İÇİN LİNKTEKİ FORMUNU DOLDURMANIZ YETERLİ.

  SPONSOR NO: 1613655

  http://www.amway.com.tr/user/tugbaa_26/invite=yes

 3. Sermayesiz , ücretsiz ..

  Amway’in kaliteli, sağlıklı ürünlerini temin etmek veya kendi işinizi kurmak içinek gelir elde etmek için. bana ulaşmanız yeterli

 4. Sermayesiz , ücretsiz ..

  Amway’in kaliteli, sağlıklı ürünlerini temin etmek veya kendi işinizi kurmak için linkteki formu doldurarak ürünleri alış fiyatından temin edebilir ya da satış yaparak ek gelir elde edebilirsiniz . bana ulaşmanız yeterli

  5427860036

 5. ARKADAŞLAR UYE OLMAK UCRETSİZ VE AYLİK SİPARİS KOTA ZORUNLULUĞU. BASLANGİC PAKETİ VS. YOKTUR.

  KENDİNİZE GÜVENİYORSANIZ YAPARSINIZ ARKADAŞLAR. TELEFON NUMARAM : 0534 011 83 23
  ARAYIN MESAJ ATIN YARDIMCI OLAYIM. İyi günler.. 🙂

  http://www.amway.com.tr/user/sefayanik/invite=yes

  SPONSOR NO : 1570355

 6. Merhaba; İster kendi ihtiyaçlarınızı daha ucuza alın, ister satın para kazanın. İsterseniz birlikte iş organizasyonu kuralım. Karar sizin ne isterseniz. Sağlığa, doğaya dost ürünleri kullanarak fark yaratmak için linkteki formu doldurabilir ya da amway.com.tr sitesinde kayıt olurken sponsor numarası kısmına numaramı yazabilirsiniz.

  UYE OLMAK UCRETSİZ VE AYLİK SİPARİS KOTA ZORUNLULUĞU. BASLANGİC PAKETİ VS. YOKTUR

  http://www.amway.com.tr/user/saadet_kaya7/invite=yes

  SPONSOR NO: 1543589

 7. Amway ürünlerini önce kendim kullanmaya başladım. Ve aldığım sonuclara göre dedim ki çevremdeki insanları da mutlaka Amway ile tanistirmaliyim. Hepsi birbirinden mükemmel ürünler… kesinlikle tavsiye ederim. Benimle beraber çalışmak isteyen arkadaşlar detaylı bilgi için Whatsapp 05552874974 ten bana ulaşabilirsiniz. veya aşağıdaki linkten başvuru formu doldurabilirsiniz. Üyelik ücretsizdir. Bu muhteşem ürünlerle bir an önce tanısın ve siz de kendi işinizin patronu olun. Pişman olmayacaksiniz.

  http://www.amway.com.tr/user/nurtezer/invite=yes

  sponsor no:853933

 8. Amway’in kaliteli, sağlıklı ürünlerini temin etmek veya kendi işinizi kurmak için linkteki formu doldurarak ürünleri alış fiyatından temin edebilir ya da satış yaparak ek gelir elde edebilirsiniz SPONSOR NO: 7265612

  UYE OLMAK UCRETSİZ VE AYLİK SİPARİS KOTA ZORUNLULUĞU. BASLANGİC PAKETİ VS. YOKTUR

  http://www.amway.com.tr/user/yusufakdogan/invite=yes

 9. Pardon 10 gün içerisinde ilk siparişinizi vermeniz 30 gün içerisinde de formunuzu ulaştırmanız gerekiyor.

 10. Hayır gerekmiyor. Yalnız 10 gün içerisinde formu genel merkeze ulaştırmanız gerekiyor. Başka bir sorunuz olursa telefonla da irtibata geçebiliriz. Aramıza hoşgeldiniz. Hayırlı olsun ve kolay gelsin.

 11. bilge aykaç ben sizin amway sponsor numaranızı kullandım:) başvuru formu için sizin imzanız gerekiyor mu?

 12. Amway’in kaliteli ürünleri ile tanışmak ve/veya kendi işinizi kurmak için linkteki formu doldurarak ürünleri alış fiyatından temin edebilir ya da satış yaparak ek gelir elde etmek ister misiniz? SPONSOR NO: 550236

  http://www.amway.com.tr/user/bilgeaykac/invite=yes

 13. Amway a girimci olarak kayıt olurken sponsor numarası ile karşılaştım yardımcı olabilicek var mıdır?

 14. Amwayin kaliteli ve patentli ürünlerini kullanmak ve/veya kendi işinizi kurmak için linkteki formu doldurunuz. http://www.amway.com.tr/user/ilkaygul35/invite=yes

 15. Amway a üye olmak isteyen bayanlar.güzel bir kazanc sizi bekliyor.05395647780 istanbul.amway ürünleri cok dogal ve saglıklı

 16. Mrb.amwaya üye yapabilirim sizi.istanbuldamısınız.cok guzelkazancı var yaparsanız

 17. Saglikli ve mantikli bir is yuotup tan tanitim videosunu izlerseniz dikkatinizi cekebilir bilgl icin 05383140832

 18. NEVİN BOZYİĞİT

  ÇALIŞMAYANA PARA YOK TABİİ ….
  DÜZENLİ ÇALIŞ, SİSTEMİNİ KUR VE PARA KAZAN ( SERMAYESİZ )
  BENİM AMACIM GRUBUMU KURMAK VE KURDURMAK KAZANMAK VE KAZANDIRMAK KURULAN GRUPTA HERKESİN PAYI VAR AYRICA PERFORMANS PRİMİ ALIYOR NEKADAR..
  İSTEYENE PLAN VE İŞ ANLATILIR SİSTEM ANLATILIR BENDE İLK TEREDDÜT ETMİŞTİM AMA PRİMLERİM HESABA YATINCA ANLADIM 🙂 KAYBEDECEK PARA KOYMUYOSUNUZ ORTAYA SADECE EMEK VE ZAMAN…
  AMWAY A KATILMAK İSTERSENİZ YARDIMCI OLABİLİRİZ…
  0506 846 77 97

 19. amway işi , sağlıklı ürünler, ve cil sağlığı hakkında uzman bilgisi isteyen arkadalara yardımcı olabiliriz 05055409523

 20. arkadaşlar amway iş fırsatı görmek iş bilgisi almak ve sağlıklı ürünler cilt sağlığı ile ilgili bilgi almak isteyenlere yardımcı olabilirim temiz ahlaklı ve dürüst iş yapmak isteyenler bu numaradan ulaşabilir 05055409523 altın lider arzu küçükdemir

 21. Aysun hanim amway bizim isimiz uye olmak istersen yardimci olurum

 22. Arkadasim bu Konida yardimci olabilirim

 23. Arkadasim uye olmak istersen yardimci olabilirim

 24. üye olmak isteyen arkadaşlar irt tlf 05336416480

 25. Üye olmak istiyorum bu işi yapabilirim çevrem geniştir satış yapmak istiyorum

 26. ADİL KAZAnÇ SİSTEMİNE MERHABA DEMEK İSTEYENLER VE EK-İŞ DÜŞÜNLER GÖRÜŞELİM 100 tl sermayeyle hemde…. 05052 432614

 27. KENDİ İŞİNİ KUR
  1000 TL semaye ile
  Yükse Gelir Hedefleyen
  Girişimciler Aranıyor.
  Sıfır Risk %75 Kâr Marjı
  ÜCRETSİZ EĞİTİM ve OFİS DESTEĞİ
  Detaylı bilgi için randevu alınız,
  Gsm: 0554 800 17 64
  Referans no:070312-879

 28. Network Marketing

  Büyük ve Başarılı Bir Network Organizasyonu Nasıl Oluşturulur ?

  Son günlerde herkes network marketing GURU’su oluverdi çıktı. Komik olduğu kadar gerçek bir durum. Etrafta o kadar çok insan var ki, daha ayda birkaç bin dolar hatta birkaç yüz dolar kazanmalarına rağmen kendilerini network marketing işinde uzman zannediyorlar. Kendilerini guru zannetmelerini sebebi sosyal medyada aktif olmaları ve paralarını kafa şişirerek kazanmalarıdır.

  Evet doğrudur. Bir yazar ve eğitimci olarak iyi paralar kazandım. Fakat bunun dışında network marketing sektöründe de binlerce dolar kazandım ve kazanmaya da devam ediyorum. Tamam da neydi benim bu sektördeki başarımın anahtarı? Ayrıca siz bunu nasıl modelleyeceksiniz?

  Birçok insan bu işte aşağıda bahsedeceğim konulardan dolayı ana temayı unutmaktadırlar. Bu yüzden network marketing ağınızı büyütmek için takım arkadaşlarınızın üzerinde durması gereken temel konulardan bahsedeceğim. Hazırsanız başlayalım”¦

  İlk önce insan doğasının çok önemli bir noktasına dikkat çekmek zorundayız. Bu amaçla Douglas Rushkoff‘un 2008 de yapmış olduğu çocukların elektronik oyunları oynamada kullandıkları 3 metod hakkındaki araştırmanın ilginç sonuçlar ortaya koyduğunu bilelim. Ki bu araştırma, çocukların kültürleri nasıl özümsediğini ve sonrasında iş hayatına nasıl atıldıkları konusunda harika bir fikir vermektedir. Ayrıca bu araştırma insanların network marketinge yaklaşımlarını da ortaya koymaktadır.

  Ruskoff araştırmasında, çocukların oyunlara karşı yaklaşımlarının üç evrede gerçekleştiğini göstermektedir.

  1) Oyunu oynarlar 2) Oyunu ele geçirirler. 3) Oyunu programlarlar.

  Biraz daha yakından bakalım. Çoçuklar oyunu oynayarak başlar. Bu evrede çocuklar oyun konsolunu nasıl kullanacaklarını öğrenmenin yanında oyunda ne olup ne bittiği hakkında bir keşfe çıkarlar. Çocuklar uçağı nasıl uçuracaklarını, düşmana nasıl ateş edeceklerini, canavarı nasıl öldüreceklerini kısacası oyun için ne gerekliyse onu yapmayı öğrenirler.

  Oyunu iyice öğrendikten sonra, yavaş yavaş oyunu ele geçirme evresine geçerler. Bu ele geçirme oyunun inceliklerini öğrenme, daha iyi oynama şeklinde algılanmalıdır. Bilirsiniz Süper Mario oyununda görünmeyen bazı kutular vardır. Onu bulup ekstra can almak işte bu oyunu ele geçirme evresinde meydana gelir.

  Bu oyunlar oynayan kişileri o kadar etkiler ki bu oyunlardaki bilgileri paylaşmak üzere web sayfaları, websiteleri ve forumlar açılır. Bu araçlarla bilgiler diğer oyunculara aktarılır. Ayrıca bu araçlar oyunu bilmeyenler için bir pusula niteliğini taşır.

  Sonuç olarak çocuklar bu oyunları o kadar iyi oynarlar ki, oyun içinde mücadele ortadan kalkar. Bu yüzden oyunu daha da güçleştirmek ve mücadele meydana getirmek için arayış içine girerler. Ayrıca daha da ileri giderek oyunlar için kendi başlarına program yazmaya koyulurlar.

  Tamam da bunların çok katlı pazarlamayla ne alakası var diyebilirsiniz. Alakası var hem de çok alakası var. Çünkü insanlar network marketing sektöründe, bu oyunlarda olduğu gibi bu üç evreden geçmek istemiyor. Bir üst evreye geçmek aslında kişinin kopyalanabilirliğini düşürür ve işinizi daha zor daha korkutucu ve daha fazla emek gerektiren bir iş haline getirir. Şimdi bunun hangi sebeple ortaya çıktığına bakalım.

  Bizim işimizde karmaşıklık kopyalamayı azaltır. Bir davranış ne kadar zorsa, onu öğrenmek için o kadar çok bilgiye ihtiyacımız olur ve davranışın kopyalanabilirliği azalır. Fakat basitlik kopyalanabilirliği yükseltir. Bizim işimizde varolan çok güzel bir söz vardır:

  ”Neyin işe yaradığı değil neyin kopyalanabildiği önemlidir.” diye”¦

  Çok katlı pazarlama oyununu nasıl oynayacağımızı öğrendiğimizde, sıkılmaya başlarız ve bu oyunu ele geçirmeye -hacklemeye- çalışırız. Daha sonra daha çok başarı elde etmek için sistemi programlamaya, değiştirmeye çalışırız. İşte bu çok büyük bir yanlış. Çünkü network marketing diğer iki evreye geçmek istemediğimiz tek iş modelidir.

  Aşağıda network marketing ile nasıl kazanacağınızı gösteren birkaç madde sıraladım;

  1) Yeni insanlarla tanışmak. 2) Davet listenizi oluşturmak. 3) Davet etmek. 4) Follow up. (Takip Aşaması)

  Bu dört madde yeni başlayanların mutlaka öğrenmesi gereken ve sizi daha üst seviyeler için hazırlıklı hale getiren maddelerdir. Burdan itibaren artık oyunu daha ileri seviyelerde oynamaya başlayabilirsiniz. Fakat ileri seviyede oynamanız için bundan başka iki ek madde daha var.

  1) Sunum yapmak. 2) Liderliğinizi geliştirmek.

  İşte bu maddeler alt kollarınızca kopyalandığında, artık siz olmasanız da bu maddeleri yerine getirme konusunda başarılı olacaklardır. İşte network marketingte kimin kazanacağı burada belli olur. Yapmanız gereken bu 6 maddede profesyonel olmak. Aksi taktirde oyunu kazanamazsın. Yukarıda bahsi geçen 6 maddeyi öğrendiğinizde, olabildiğince pratik yapın ki bu maddelerde uzmanlaşasınız.

  BULUT olmakla başlayın. Bulut”¦

  Evet yanlış duymadınız bulut. Bulut ne meydana getirir? Yağmur. İşte bulut gibi yağmurunuzu tüm arkadaşlarınıza, tanıdıklarınıza, akrabalarınıza yağdırın. Yani onlara işinizi anlatın/anlattırın. Sunum yapın. Takip edin. Network marketingte para kazanmanız, insanların işinize girmesine ve ürününüzün satılmasına bağlıdır. Fakat gerçek bulut olmak, davet edeceklerimizi sırılsıklam etmektir. Yani işinize dahil etmektir. Yoksa gerisi beyhude yorgunluk. Bulutun sadece gölgelik olması gibi”¦

  Bana kalırsa, internet üzerinden yapılan networkten ziyade, ilişki üzerine dayalı, network marketerların bir arada olmasını gerektiren network marketing en iyisidir. Çünkü hiçbir network, dinamiğini gerçek yaşamdan alan networkün yerini alamaz. Yani tıkla kazan, oku kazan, tıklat kazan, okut kazan olaylarından vazgeçin ve enerjinizi beyhude harcamayın.

  Davet edeceğin kişilerin sunumunu yüz yüze olacak şekilde yaptır. Ve mutlaka kendi evinde yaptır. Daha sonra bu sunum alan arkadaşlarını haftalık toplantı gibi, marketerların bir arada olduğu ortamlara götür ve follow up yap. Ve kimin ilgilenmediğini, kimin sadece müşteri olabileceğini ve kimin network kurabileceğini kestirmeye çalış ve o kişilere ona göre davran. Olmadıysa onları daha büyük organizasyonlara götürün. Bu organizasyonlar gezi, piknik ya da bir yemek olabilir ama prospect hariç katılımcıların hepsinin networker olmasına dikkat edin. Zaten bu tür organizasyonlar ayda, yılda bir olan organizasyonlardır. Fakat etkisi çok büyüktür. Emin olun. Çünkü ortamınızı gören prospect bu organizasyonların içinde aktif olmak ister ve işinize dahil olması kolaylaşır. Ve kararını verir”¦

  Son olarak, üst kolunuzla aylık değerlendirme yapın. Aylık hedeflerinizi belirleyin. Üst kolunuzun hatalarınızı yüzünüze vurmanızı tembihleyin. Çünkü bu işe girip birkaç ay sonra bir şey olduğunu zannedenler ancak ve ancak üst kolları tarafından hizaya çekilebilir. Biraz argo olacak affınıza sığınıyorum ama;

  ”Gazla gelen gazla gider.”

  Birkaç ay daha sonra o arkadaşınızı göremezsiniz. Kendinize ve nerde olduğunuza dikkat edin. Yoksa kaybeden olursunuz. Özetlemek gerekirse, şu ana kadar anlattıklarım oyunu nasıl oynadığınızla alakalıydı. Artık oyunu nasıl ele geçireceğinizden bahsedelim”¦

  İnsanlar oyunu ele geçirmek için hiçte gerek olmamasına rağmen reklam yaparlar. Broşür bastırırlar, sitelerde reklam yaparlar ama unutmayın bunlara hiç gerek yok. Reklam yaparak ve tanımadıklarınızla bu işi yapmaya çalışarak başarılı olamazsınız. Çünkü bu iş sadece ve sadece tanıdıklarınızla yapılır. Büyük oynamnıza gerek yok. Mesela Cristiano Ronaldo’ya sponsor olmanıza hiç mi hiç gerek yok. Tutmuş olduğunuz yolda emin adımlarla yürüyünüz. Kopyalamayı düzgün yaptığınıza ve kopyalanabilir olduğunuza dikkat edin. Ve benden siz bir uyarı : KOPYALAMA YOKSA, BÜYÜK BİR ORGANİZASYON SADECE BİR HAYALDİR.

  Bu evrelerin kısa yolu, oyunu doğru oynamaktan geçer. Bu oyun 50 senedir böyle oynanıyor ve önümüzdeki 50 sene de böyle oynanacaktır. Kendinizce yeni yeni metodlar uydurmayın. Üst kolunuz ne diyorsa yapın. Çünkü o bir şey diyorsa, sizin içindir. Networkte üstkolun alt kollara demesini istediğim bir söz var;

  “ İtaat et, rahat et!”

  Eski köye yeni adet getirmenin alemi yok. Kendinize bir iyilik yapın ve aynanın karşısına geçip kabınızı boşaltın. Kendinizi birkaç ay sonra network marketing gurusu olmuş gibi kandırmayın. Bu iş çok çalışma gerektiren zor bir iştir. 20 yıldır network dünyasında olmuş olsanız bile, yapmanız gereken yine yukarıdaki 6 maddedir. Siz onları yerine getirmedikten sonra değil lider, bu işin çırağı bile olamazsınız.

  Silkelenin ve kendinize gelin. Şimdi kendinizi bir değerlendirin. Öz eleştiri yapın.

  Bakın bakalım neredesiniz”¦

  Buna dayanarak iyi bir takımdamı olmak istiyorsunuz ozaman buyrun takımımıza. Takım yapımızda yıldız elmas, Yıldız zümrütler, Safirler, İnciler, Yıldız Platinler ve benim çok değerli %3,9,12,15,18, ve gümüş ile altınlar vardır. Bursanın çok sağlam bir takımızıyız.

  Saygılarımla; Bora ÜNSAL 0535557568

 29. Grubumuzda yıldız elmas, yıldız zümrütler, safirler, İnciler, Gözde pilatinler olan bir oluşumuz. İşimizi çok ciddiye alıyoruz. Bizim için gerçekten istekli inançlı takım arkadaşlarına ihtiyacımız var. Amway işini birde bizden dinleyin. Hangi şehirde olursanız olun bizim için iş ciddiyeti önem taşir ve bulunduğunuz şehre büyük önem verilir. Şu ana kadar bir çok şehirde işimizi kurmaktayız. Grup merkezimiz bursa olmasına rağmen Türkiye’nin heryerine rahatlıkla bizzat pilatin lider seviyesinde ulaşıp adayın organizasyonu kurmaktayız. Eğer önceden bu işi yaptıysanız ve olmadıysa veya doğru sponsorlarla çalışmadıysanız yada tanışmadıysanız birde bizden dinleyin. yeni veya üyeliği düşmüş ama halen bu işten para kazanmak isteyen tüm eski ve yeni adayları bekliyoruz. Bence bizimle bir telefonla konuşmak size hiçbir şey kaybettirmeyecek. Hatta hayatınızda farklılık bile yaratabiliecektir. Buyrun çekinmeyin aşağıda vereceğim telefonu arayın ön bilgi alın ve ardından Yıldız Pilatinimizden pilanı dinlemek için randevu alın ve ondan sonra karar verin. Doğru sponsorluk hattı çok önemlidir. Bizim işimizi network21 eğitim alt tabanıyla kurmaktayız. işimize önem verir tüm takım arkadaşlarımızın yanında durmaktayım hemde hangi şehirde olursa olsun. Web sitemi lütfen inceleyin. Mutlaka beni arayın sizinle tanışalım. Sizlerime son verirken sizinle kendime ait olan bir bilgiyi paylaşmak istiyorum. Bu bir Türkiye gerçeğidir. Varolan işiniz sayesinde iyi bir gelire sahip olabilirsiniz. Bu işinizin herhangi bir sebeple kaybı durumunda kalıcı gelirler elde edebileceğiniz “alternatif gelir kaynağı” olabiliecek yedek bir “iş planınız” var mı ? Sizce ? “Yaşam Özgürlüğü = Zaman + Gelir” Formülü sizin için bir alternatif plan olabilir mi ? Merak ediyorsanız veya ilginizi çekiyorsa değerlendirmek için bize ulaşın…! http://www.networkbursa.com Saygılarımla… Bora ÜNSAL 0 535 557 50 68 ( Mutlaka arayınız çekinmeyin hiçbir şey kaybetmiyeceksiniz. Mesaj atarakta bana bilgi verebilirsiniz. Ben size dönüş yaparım.)

 30. 250 TL SERMAYE İLE KENDİ İŞİNİ KURMAK İSTEYEN.
  -EV HANIMLARI,
  -KENDİ GRUBUYLA ÇALIŞMAK İSTEYENLER,
  -EN AZ 18 YAŞINDAKİ ÖĞRENCİLER,
  -EMEKLİLER,
  -EK GELİR YADA EK İŞ ARAYAN ÇALIŞANLAR LÜTFEN BİZE ULAŞIN.
  -İŞİMİZ OFİS DESTEKLİDİR, DİLERSENİZ İŞİNİZİ EVİNİZDENDE YÜRÜTEBİLİRSİNİZ.
  -NOT: CİDDİ OLANLAR ARASIN, İŞİMİZ PAZARLAMA İŞİ DEĞİLDİR.
  -İRTİBAT: 0537 630 76 41
  GENEL MERKEZİMİZ MECİDİYEKÖYDE’DİR.
  OFİSİMİZ KADIKÖYDE GÖRÜŞMELER KADIKÖYDE YAPILMAKTADIR.

 31. Gülten ERONGAN

  Üyelik ücretimi geri almak istiyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir