Bayilik ve FranchiseElektrik Dağıtım Bayilikleri

Ar-tı Grup Enerji Bayiliği Veriyor

Ar-tı Grup Enerji Bayilik ŞartlarıFirma Tanıtımı: AR-TI GRUP ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM DAĞITIM İÇ VE DİŞ TİC. SAN. LTD. ŞTİ. olarak 2010 yılında Enerji sektörüne artı değer katmak ve şirketlerin enerji ihtiyaçları başta olmak üzere kompanzasyon ve çözümlerini en iyi hizmet garantisi ile karşılamak için yola çıktık. AR-TI GRUP ENERJİ LTD.ŞTİ. gücünü tedarikçisinden müşterisine uzanan geniş yelpazede, AR-TI GRUP ENERJİ LTD.ŞTİ. tercih edilen bir tedarikçi olmak adına; bir taraftan müşterilerinin beklentilerini mümkün olan en üst düzeyde karşılayacak kalitede hizmet sunarken, diğer taraftan da müşterileri ile paylaşıma dayalı yaklaşımlar oluşturarak; sistem ve süreçlerini bu doğrultuda geliştirmeyi çalışma prensibi olarak benimsemiştir.

Bayilik/Franchise Bilgileri

Bayilik Şartları: Türkiye genelinde, Serbest tüketici limitini aşmış (aylık elektrik faturası ortalama 800 TL; nin üzerinde) olan tüketicilere indirimli elektrik satışının gerçekleştirilmesi amacıyla il bazında bayilikler verilecektir. 2011 yılı sonuna kadar verilen Bayiliklerden herhangi bir güvence bedeli ve teminat alınmayacaktır. Potansiyel müşteri hedefleri arasında önceden yalnız Ticarethane Grubu aboneleri var iken yapılan değişikliklerle Sanayi, Mesken, Resmi kurum gibi her türlü abone grubu müşteri hedefi haline gelmiştir. Limitlerin sürekli olarak düşmesi ve 2015 yılında değerine çekilecek olması piyasanın sürekli canlı kalmasını sağlayacaktır.

Bayilik verdiğimiz arkadaşlarımızdan beklentilerimiz;
Bölgesel satış alanları içinde müşteri çalışması yaparak sahada görev almak, Var olan müşterilerin memnuniyetinin sağlanarak sürekliliğin sağlanması, Yapılan ziyaretlerin durumu hakkında özet raporlar hazırlayarak yetkili kişiye düzenli bilgi vermek,

Tarafımızca sağlanan olanaklar;
Temsilcilerimiz için gerekli gördüğümüz eğitimler, Kontrolümüzde yapılacak saha ziyaretleri, Her türlü katalog ve tanıtımla ilgili giderlerin karşılanması, Performansa dayalı Prim (Belirli satış hacimleri sonunda ek olanaklar).

Sektör : Enerji
Kuruluş Yılı :  2010
Toplam Çalışan Sayısı: 15-20
Merkez Ülke : Türkiye
Şube Sayısı :  21
Bayilik Paket(ler)inin içeriği :
Belirtilmedi
Bayilik Verilecek İller : Tüm Türkiye
Yatırım Maliyeti : 0
Ortalama Kar Marjı : 45%
Reklam Katılım Ücretleri : Belirtilmedi
Gelirden Pay : Belirtilmedi
Ek Hususlar : Belirtilmedi
İletişim Bilgileri
İlgili Kişi : Özcan Akgök
Adres : Artvin
Telefon : 05377299909
Faks : 04662127890
Web Sitesi : www.arti-grup.com

 

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

 1. Merhaba,
  Çankırı’da ikamet ediyorum.
  Okul yöneticiliği da yapmış emekli bir öğretmenim.
  Firmanızın bayisi olmak istiyorum.
  İyi günler.
  05363238143

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu