Giyim Sektörü ve Moda Haberleri

Armine 2011 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

1994 yılında kurulan Kamer Tekstil’in ipek eşarp markası olarak sunuldu. Kısa sürede büyük kitlelerin beğenisini kazanarak sektörde öne çıkan bir marka haline geldi.2006 yılı itibariyle, baştan aşağı bayan giyimi üretimine de başlayarak ürün gamını genişletti. Armine Bursa’da 6000 metrekare kapalı alana sahip, ileri teknolojiyle donatılmış tesislerinde üretimi gerçekleştirmektedir.

MİSYON

Modayı geleneksel değerlerimize göre yorumlayıp, en modern teknolojiyi kullanarak, yüksek kalitede ipek eşarp ve bayan giyimi üretmek. İç ve dış iletişim imkanlarımızla ürün ve hizmet anlayışımızı sürekli yenilemek. Türkiye’nin yanı sıra, eşarp kullanılan diğer ülkelerde de yeni markalar üretmek.

VİZYON

Dünya moda merkezleriyle ortak projeler geliştirerek, tekstil sektöründe trend belirleyen firmalar arasına girmek. Yeni markalar oluşturmak, ürün gamımızı sürekli geliştirmek. Eşarp kullanan her bayana markalarımızdan en az birini mutlaka ulaştırmak. Yeni tesisler kurup, bu tesisleri dünyadaki muadilleri arasında lider konuma taşıyarak, üretime katkıda bulunmak.

Armine 2011 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

Armine 2011 İlkbahar/YAZ koleksiyonu, Tüm mağazalarımız ve satış noktalarımızda müşterilerimizin beğenilerine sunuldu.

Koleksiyonlar İçin Tıklayınız

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu