Giyim Sektörü ve Moda Haberleri

Yılbaşı Kombinleri: Evde ve Dışarıda Şıklığı Yakalamak için İpuçları

Yeni yıl yaklaşırken bütün senenin yorgunluğunu atacağımız ışıltılı bir yılbaşı gecesine hazır mısınız?

Evde ve Dışarıda Yılbaşı Kombinleri: Şıklığı Kolayca Yakalamanın Yolları

Geçmişi bırakıp yeni planlar, yeni hedefler ve başlangıçlarla dolu yeni bir heyecan bizi bekliyor. Planlar yapılsın program ve arkadaşlar tamamsa enerjimizi atmaya hazırız.

Evde ya da dışarıda kutlama kutlamadır. Biz kadınlar kombinlerimizi hep en şık olacak şekilde hazırlarız. Ev için yapılacak kutlamalarda daha rahat parçalarla şık stiller yaratacağız. Dışarda katılacağımız partilerde ise gecenin parlayanı göz alıcısı biz olmalıyız. Stillerimizi yarıştıracağımız yeni bir konsept için parlayan payetli ve ışıltılı parçalar seçebiliriz.

Yılbaşı Kombinleri
Evde ve Dışarıda Yılbaşı Kombinleri

Gelin beraber sırayla bu iki mekan içinde önerilen kombinlere bakalım;

Evde Yılbaşı İçin Yapılabilecek Kombinler

Ev içinde yapılacak organizasyonlar için önerimiz minimalist ve rahat stillerden yana olacak.

Minimalist tarzı benimseyenler için siyah beyaz kombinler ve kadın bluz modelleri her zaman şık bir tercih olacaktır. Beyaz bir bluz siyah bir deri etek veya tercihinizi kadın pantolon modellerinden yana kullanabilirsiniz. Ayakkabı ve çanta seçiminde sadelikten şaşmayarak, zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. Evde sade doğal dalgalı saçlar ve hafif makyaj ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Kendiniz ya da arkadaşlarınızın organize edeceği bu büyülü yeni yıl gecesinde ev şıklığınız ile ilgileri toplayın.

Yanı sıra evde yapılacak pijama partilerinde, kostüm kuralı pijama olan yeni yıl gecelerinde; tercihini pijamadan kullanacaklar ise kırmızı, bordo ve yeşil tonlarını tercih edebilirler. Yeni trendlerden biri olan tulum pijamalardan tercih edebileceğiniz gibi şık takım modellerini de kullanabilirsiniz. Hatta ben pijama sevmem diyenlerinizi de duyar gibiyiz onlar için önerimiz eşofman havasında Hırkalı takımlar önerimiz olacaktır.

Dışarıda Yılbaşı Kutlaması İçin Kombinleri Nasıl Yapılır?

Yılbaşı gecesi, yeni bir başlangıcı karşılamak ve bir yıl boyunca biriktirdiğimiz anıları kutlamak için mükemmel bir zaman. Arkadaşlarınızla doyasıya eğleneceğiniz bu güzel akşamda harika olmanız için size birkaç öneride bulanacağız;  Yeni yılı dışarıda kutlayacaklara önerilerimiz sonsuz. Bu kombinler de dikkat etmeniz gereken en önemli şey gideceğiniz mekana göre ne kadar ışıltılı olacağınızdır. Yemek ile başlayan sonrasında bir gece kulübünde bitecek olan bir gece için önerimiz daha konforlu elbiseler yada şort etekler ve pantolon modelleri olacak. Oturup kalktıkça daha az buruşacak kumaşlar tercih etmeniz bu noktada büyük bir önem arz ediyor.

Hayır ben bütün gece dans edeceğim diyenler için yansımalı ve payetli elbiseler ile kombin yapmalarını öneririz, bu tarz bir elbise ile bütün gözleri üzerinize toplayacağınızdan emin olabilirsiniz. Parıltılı Elbiseler: Yılbaşı ruhunu tam anlamıyla yansıtmak için parıltılı bir elbise seçebilirsin. Altın veya gümüş tonlarında olanlar, odak noktan olabilir. Eğer parıltılı elbiseler sizin tarzınız değilse, son zamanlarda herkesin ilgisi metalik detaylarda; metalik detaylara sahip giysilerle şıklığı yakalayabilirsiniz.

Altın veya gümüş renkli bluz, etek, elbise ya da pantolon tercih edebilirsin. Renkler konusunda kafan karışıksa klasiklerden ilerleyebilirsin.  Geleneksel renkler her zaman kurtarıcıdır. Kırmızı veya yeşil bir elbise seçerek, hem şık hem de festival tadında bir görünüm elde edebilirsin. Konforuna düştün olanlara önerimiz ise tulum şıklığı olacaktır. Eğer rahat ama şık bir tarz istiyorsan, şık bir tulum tercih edebilirsin. Bu kombin, dans etmeye hazır olman için rahatlık sağlar.

Kombinlerini ister ev ister dışarıda mekanlar için yap ama en önemli detayı sakın unutma, kendini iyi hissetmen! Seçtiğin kombin seni yansıtsın ve geceyi dolu dolu yaşa! Şimdiden yeni yılın sana mutluluk getirmesini dileriz. İyi eğlenceler!

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu