Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Asus’tan Özel Tasarım: GeForce GTX 580 DirectCU II

Asus’tan Özel Tasarım: GeForce GTX 580 DirectCU IIDünyanın en büyük donanım üreticilerinden biri olmayı başaran Asus, yüksek performans sevenler için hazırladığı GeForce GTX 580 DirectCU II isimli ekran kartı modelini kamuoyuna lanse etti. 40 nanometre üretim teknolojisi ile çalışan GF110 GPU’sunun güç verdiği ekran kartı, yüksek ve kaliteli komponentleriyle birlikte ilgileri üzerine çekiyor. Gözden geçirilmiş baskılı devre, 8 fazlı güç tasarımı, NEC güç kapasitörü, 100mm çapında iki adet fana ve beş adet bakır ısı borusuna sahip soğutucu ile birlikte gelen ekran kartı üç slotluk bir alan işgal ediyor.
 

Asus GeForce GTX 580 DirectCU II’ye ait görsel…

Görüntü aktarımı için çift DVI, HDMI ve DisplayPort konnektörleriyle gelen ekran kartı, SLI desteği ve dahası ile birlikte yüksek performans severleri memnun edecek gibi duruyor. Çıkış tarihi ve fiyatı açıklanmayan ekran kartının, önümüzdeki ay içerisinde satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

  Kognitif devrimYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir