Oto Bakım Bayilikleri

Autobahn franchising sistemiyle yeni şubeler açacak

Eskişehir merkezli Autobahn, 2005 yılından bu yana faaliyet gösteriyor. Şirket, franchising sistemiyle yeni şubeler açacak. Autobahn Genel Müdürü Ferudun Güngörmez, franchise giriş bedeli talep etmediklerini vurguluyor. Anahtar teslimi bir Autobahn şubesinin toplam yatırım tutarı 20 bin euro. Bu fiyata gerekli tüm ekipman ve eğitim ücreti dahil.

Autobahn, sadece ürün satışı yapılan mağazalar da açıyor. Güngörmez, Autobahn şubelerinde Alman teknolojiyle üretilen yenilikçi ürünlerin kullanıldığı söylüyor: “Örneğin, Nano Magic boya koruma sistemimizle pürüzsüz bir yüzey sağlıyoruz. Bu sayede hava kirliliği, toz zerrecikleri, ziftler, kuş pisliği ve ağaç reçineleri gibi birçok zararlı dış etkiye karşı araçları koruyoruz. Antibakteriyel detaylı iç temizlik hizmetimiz de var.”
Autobahn’ın diğer hizmetleri ise şu şekilde sıralanıyor: Motor yıkama ve koruma, yağlama, iç-dış yıkama, araç cam filmi kaplama, araç güvenlik filmi, araç kaput koruyucu filmi, xenon far, araç park sensörü, net görüş imkanı sağlayan yağmur kaydırıcı…

İletişim için telefon: 0222 239 56 36
Faks: 0222 239 56 09
E-posta: autobahn@autobahn.com.tr
Web: autobahn.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu