Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Oto Bakım Bayilikleri / Autobahn Oto Bakım Bayiliği

Autobahn Oto Bakım BayiliğiOto bakım zinciri Anadolu’ya açılıyor
AUTOBAHN ESKİŞEHİR

Türkiye’de büyüme potansiyeli yüksek pazarlardan biri de oto bakım ve koruma sistemleri. Ancak bu pazarın çok büyük bir bölümü belirli bir standarda sahip olmayan, uygulama kalitesi düşük “oto yıkama”, “oto kuaförü” adı altında hizmet veren işletmelerin kontrolünde. Gerçi son yıllarda modern hizmet noktalarına; bilinçli personel, en son teknolojiye sahip ürünler ve çevre dostu sistemlerle hizmet veren oto bakım ve koruma şirketlerine talebin arttığını görüyoruz. İşte bu markalardan biri de Eskişehir merkezli Autobahn.
Autobahn, 2005 yılından bu yana faaliyet gösteriyor. Autobahn şimdi franchising sistemiyle diğer illerde de şubeler açıyor. Autobahn, sadece ürün satışı yapılan mağazalar da açıyor. Autobahn şubelerinde Alman teknolojisiyle üretilen yenilikçi ürünler kullanılıyor. Örneğin, Nano Magic boya koruma sistemiyle pürüzsüz bir yüzey sağlanıyor. Bu sayede hava kirliliği, toz zerrecikleri, ziftler, kuş pisliği ve ağaç reçineleri gibi birçok zararlı dış etkiye karşı araçlar korunuyor. Şirketin antibakteriyel detaylı iç temizlik hizmeti de var.

Adres : Osmangazi Mah. Basın Şehitleri Cd. No:177/A ESKİŞEHİR
Tel : 0 222 224 24 20
Gsm : 0 532 355 37 60
E_Mail : autobahn@autobahn.com.tr

Euromaster Oto Bakım Bayilik Şartları

  Türk Barter 50 Yeni İş Ortağı Arıyor, Barter FranchiseYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Muyacar Oto Aksesuar Satış Bayiliği Veriyor

Firma İsmi : MUYACAR OTO AKSESUAR Bayilik Kategorisi : Oto Aksesuar Kuruluş Yılı :  2014 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir