Oto Bakım Bayilikleri

Autolye Profesyonel Mini Onarım Franchise Veriyor

Yüzde 250 kar marjı ile mini oto onarım merkezi bayiliği alarak kendi işinizi kurabilirsiniz. Otomotiv sektörüne yatırım yapmak bence çok kazançlı ve riski az olan bir sektör. Otomotov sektöründe branşına göre biraz tecrübe ve bilgi gerekli daha sonrası ise girişimciliğinize kalmış.

Oto tamircisi iseniz kendinizi geliştirin en mükemmel tamir ustası olun ve kendi servis dükkanınız açın çok para kazanacaksınız.

Oto satış alanında tecrübeniz varsa oda çok kazançlı bir branş kendiniz geliştirin araç alım satım yaparken nelere dikkat etmeli, alınacak araç satılacak araç vb… detaylı tecrübe ve bilgi isteyen konularda en iyisi olun ve çok para kazanırsınız.

autolye-bayilik

Firma İsmi : Autolye Profesyonel Mini Onarım
Bayilik Kategorisi : Otomotiv
Kuruluş Yılı :  2016
Şube Sayısı :  8
Firma Tanıtım :  Autolye standart hizmet anlayışı, ürünlerinin ve ekipmanlarının performansındaki kalitesi ve çeşitliliği, kendini farklı kılan servis dekorasyonları, profesyonel yönetim sistemleri, sektördeki yenilikleri, profesyonel ekibi ve kurumsal yapısıyla, 500 m2’lik eğitim merkeziyle, %100 müşteri memnuniyeti ile, Autolye franchising sistemi işletmenizi her zaman bir adım daha ileriye taşıyacak mükemmel bir iş ortaklığı modelidir.

Autolye olarak ilk şartımız; servis yöneticileri ve çalışanlarının işlerini sevip ilgilenmeleri, diğer şartımız ise aşağıdaki süreçte söz konusu yatırımı gerçekleştirecek olan firmanın bölgedeki potansiyel güce sahip olmasıdır.

Bayilik ile ilgili Destekler :

Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam

İsim Hakkı Bedeli : 15000 – EURO
Ortalama M2 Başına Kurulum Maliyeti : 30 EURO
Minimum Şube Açılış Maliyeti : 7500 – EURO
Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 10000 – EURO
Minimum Nakit İhtiyacı : 5000 – EURO
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 10000 – EURO
Ortalama Şube Kurulum Süresi : 1 Ay
Ortalama Kar Marjı : %250

Autolye markasının yatırımcı adayları için iş tecrübe şartı aranmamaktadır. Autolye olarak, iş gücü ihtiyacı hissedilen pozisyonlara uygun, kaliteli, eğitimli, tecrübeli hizmet elemanları ve ustaları organize etmesinde, sahip olduğumuz tecrübelerimizi iş ortaklarına aktararak kısa sürede işi öğrenmelerini sağlanmasında sürekli destekleriz.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Ali DALSIZ
Telefon :  0216 6951516
Web Sitesi : autolye.com
E-posta Adresi :  info@autolye.com
Adres :    Turgut Özal Bulvarı No: 123 Şerifali / Ümraniye / İstanbul

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu