Kozmetik Bayilikleri

Ayscha Kozmetik Bölgesel Bayilikler Veriyor

Bölgesel Bayilikler Verilecektir !

Nasıl Bayi olabilirim ? Şartları nelerdir ?

ayschaBölgesel bayilik için öncelikle bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Bayilik talep edilen bölgede ürünümüzün satılıp satılmadığı kontrol ediliyor. Size olumlu ya da olumsuz dönüş yapılıyor. Olumlu ise size şartlarımız ve sözleşmemiz mail yolu ile iletiliyor.

Ben bu ürünü nereye satabilirim ?

Bioscha Kokulu Kese gerek albenisi yüksek ambalajı, gerek ürün kalitesi, gerek muadilinin olmaması gibi olumlu özellikleri ile birçok noktaya pazarlanabilir.

Spa Merkezleri – Hamamlar – Aktarlar – Hediyelik Eşya Satıcıları – Eczaneler – Benzin İstasyonları – Kozmetik Shoplar – Lokal ya da Ulusal Marketler bizim tespit ettiğimiz ve ürünümüzün satıldığı yerlerden bazılarıdır.

Ben neden Bioscha Kokulu Kese’ye yatırım yapayım ? Benzer ürünlerden farkı nedir ?

Bioscha Kokulu Kese muadili olmayan tescil ve patenti Ayscha Kozmetik’ e ait olan spesifik bir üründür.

Pazarlama stratejinizi doğru lokasyona yönlendirdiğinizde yüksek kar, hızlı repete ve müşteri memnuniyeti ile yatırımınızı kısa zamanda paraya çevirirsiniz.

Geleneksel hamam keselerinden farkı eşsiz aroması ve kullanılabilme süresidir.

Kokulu Kese 3 kullanımda kokusunu muhafaza eder ve duş jeline ihtiyaç kalmadan eşsiz bir duş keyfi sunar. Daha sonra geleneksel banyo keseleri formunda arzu edilen süre kadar kullanılabilir.

Bioscha Kokulu Kese düzenli kullanıldığında kan dolaşımının hızlandırılmasında, cildin yenilenmesinde, selülitin giderilmesinde etkin rol oynar.

Bioscha Kokulu Kese 1 kere satıp bırakacağınız spot bir ürün değildir. Hitap ettiği sektörler dinamik sektörler olup istikrarlı bir şekilde ürün trafiği yaşayacağnız sektörlerdir. Hangi dalda faaliyet gösteriyorsanız gösterin böyle bir ürünü ürün portföyünüzde bulundurmanız size her yönden katma değer sağlayacaktır.

Bizi arayın !!!

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu