Kozmetik Bayilikleri

Eftekin Kozmetik Bayilik Veriyor

Kozmetik satış mağazası açmak için Eftekin kozmetik bayiliği alabilirsiniz. Kozmetik ürünleri ithalat ve ihracatını yapan firma girişimcilere “bayilik” fırsatı sunuyor.

Mağaza bayiliği yurt dışında ve yurt içinde farklı destekler söz konusu çok lüks bir mağaza konsepti kuruyoruz yurt içi kar oranı % 100 dür. Yurt içinde de kira desteği 10 bin tl dir destek mağaza satış performansına göredir.

Eftekin Kozmetik Satış Mağazası Açmak

Yurt dışı destekleri 10 000 dolar kira desteği bu kira desteği başlangıçta alınan ürün bedelinden direk düşülür devamında mağazanın satışına göre her ayda 10 000 dolar da alabilir 3 ayda da alabilir bu destek süresini mağazanın satış miktarına göre belirlenir.

Eftekin Kozmetik Bayilik

Mağaza kurulum desteği olarak mimari ekibi biz görevlendirip ödemesini de biz yapıyoruz buda ortalama 20 m2 için metre karesi 1000 dolardan 20 000 doları bulan kurulum ücretinden bayiyi kurtarıyoruz tutulan mağaza 40 m2 ise 40 bin dolar kurulum desteği sağlamış oluyoruz.

Toplamda ortalama 30 000 ila 50 000 dolar bayinin ödemesi gereken kira ve mağaza kurulumundan bayiyi muaf tutuyoruz bir mağazanın ortalama kurulum ürün ödemesi mağaza kurulumu ve kira ödemeleri ile toplamda yapacağı masrafın % 50 lik kısmına mağazaya sahip olmuş oluyor.

Mağaza kar oranında değişiklik söz konusu değildir yine % 200 gibi bir kar oranı ile satış yapıyor yukarıda yazılı destekler yazılı olarak taahhütlü imza altında yerine getirilir bu destek kapsamında bayilik yatırımında bulunmak isteyen girişimciler iletişim bilgilerini firmamıza mesaj olarak iletirlerse firma yetkilimiz kendileri ile irtibata geçer.

Bayilik Şartları : minimum 20 m2 AVM içi yada işlek cadde üzeri mağaza

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :  yurt dışında kar oranı % 200 yurt içinde % 100

Eftekin Kozmetik İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  gökhan eftekin
Telefon :  +905323877047
Web Sitesi : http://eftekin.com/
whatsap +90 536 299 20 99
E-posta Adresi :  info@eftekin.com
Adres :    mimar sinan mahallesi küçük sanayi sitesi 19. cadde no 35 çorum

Kozmetik Bayilikleri veren markalar hakkında tanıtımlarımız devam edecek.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu