Kozmetik Bayilikleri

Agarta Bitkisel Kozmetik Bayilik Başvurularını Kabul Ediyor

AGARTA BİTKİSEL KOZMETİK
Doğal içeriğe sahip

Ankara’da kurulan Agarta Bitkisel Kozmetik, bitkisel kozmetik ürünleri üretiyor. Firmanın ürün gamında diş macunları, cilt bakım ürünleri, sıvı sabunlar, el ve vücut şampuanları mevcut. Firma girişimcilerin bayilik başvurularını kabul ediyor.

Ankara’da kurulan Agarta Bitkisel Kozmetik, deneyimli ekibi ve geniş ürün çeşitliliği ile kısa süre içinde hem yurt içinde hem yurt dışında önemli bir pazara ulaşmıştır. Modern tesisinde, son teknolojiyi kullanarak, doğal bitki özleri ve bitkisel yağlar ile ürünlerini tasarlar, hijyenik ortamlarda prosedür ve standartlara uygun şekilde üretim yapar.

Agarta Bitkisel Kozmetik Bayilik

Agarta Bitkisel Kozmetik bugün sektörde yer alan birçok ürünün tasarımını ve yönetimini yaparak ürünlerini yurt dışı pazarına da ihraç etmektedir.

Kişisel bakım bilinci oluşturarak, tüketici ihtiyaçlarına yönelik ürün tasarlamak ve üretmek misyonumuzdur. Ürünlerini Türkiye’ye ve dünyaya ulaştırmak; sağlıklı, bakımlı yaşamın bir parçası haline getirmek vizyonumuzdur.

Agarta Nedir?

Agarta Bitkisel Kozmetik

Agarta, Tibet ve Orta Asya geleneklerinde adı geçen efsanevi yer altı uygarlığının adıdır. Bu uygarlık, inanışa göre üstün bir teknolojiye sahipti ve günümüz bilim adamlarının bilmediği enerji türlerini kullanıyordu. Uçan dairelerin, bu üstün enerjinin kullanımı sonucu Agartalılar tarafından yapılmış araçlar olduğu inanışı geleneksel anlatımda yer almaktadır.

İnanışa göre, Atlantislilerin çıkardığı nükleer savaş sonucu meydana gelen tufan felaketinden kurtulan bir grup, önce Brezilya’nın yüksek platolarına gelmişler daha sonra da radyasyondan korunmak için, yüzeyle bağlantılı tünelleri olan yeraltı şehirlerine yerleşmişlerdi. Mısır’daki Gize Piramidinin altında bulunan gizli odaların ve Nevşehir’de ki tünellerin bu yeraltı dünyası ile ilişkisi olduğu iddia edilir.

Atlantis medeniyetinin devamı niteliğinde olan Agarta medeniyeti insanları geçmişte ki korkunç nükleer savaştan ders aldıkları için, devamlı barış içinde yaşamaktaydılar.

Biz de firma olarak, bu efsane uygarlığın Dünyaya yaydığı düşünülen pozitif enerjiyi efsane olmaktan çıkararak günlük hayatın her alanında pozitif ve mutlu insanlar görmek amacıyla üst düzey teknolojiler kullanarak, bitkisel kozmetik ürünler üretip geliştirdik.

GÜNEYCE PAZARLAMA SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Address: Öz Ankara Toptancılar Sitesi 6. Blok No: 210 Macunköy Yenimahalle / Ankara
Tel: 0 312 215 39 39
E-Mail: info@agarta.tc
www.agarta.tc

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu