Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Az sermayeyle yapılabilecek kazançlı bir iş Sifonlu Ginger Ale

Az sermayeyle yapılabilecek kazançlı bir iş Sifonlu Ginger AleSifonlu Ginger Ale

Sifonlu Ginger AleKöşe başı fırsatı olarak nitelendirilecek sıra dışı bir iş daha. Artık her yerde gördüğümüz taze zencefil bitkisinin köklerinden adını almış. ‘Ginger Ale’ zencefil ile bazı hazmettirici köklerden yapılan midevi bir içecek türü. Tadı biraya benziyor fakat alkolsüz. Meraklıları bu içeceğe olan tutkularını gizlemiyor.
Dünyada birçok tanınmış endüstriyel markası var. Bahsedilen de jenerik hale gelmiş tipik bir marka. Yeni moda ise uygun yerlerde açılacak küçük mekânlarda kısaca ‘sifon’ adı verilen gaz ve köpük yapıcı düzenekle içeceği açık olarak satmak. Sıcak ya da soğuk fark etmiyor.

Mide dostu harika bir lezzet. Meyve özütleriyle çeşitli kombinasyonlar yapılabiliyor. Üstelik bu çeşitler doğrudan bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Az sermayeyle yapılabilecek kazançlı bir iş. Konuyu kendimize uyarlamak için ‘şıra’ adı verilen fermente üzüm suyunu gazlı olarak tüketiciye sunmak da bu cazip işin bir başka türevi olabilir.

  Özel Karışımıyla Hem Egzamaya Çare Oldu Hemde Gelir KaynağıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir