Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Tatil ve Turizme Yönelik Dijital Yorumculuk İş Fikri

Tatil ve Turizme Yönelik Dijital Yorumculuk İş FikriDijital yorumculuk

dijital yorumculukIspanya ilk uygulamayı gerçekleştirmek üzere. Amerika yakından ilgileniyor. Proje Türk turizmini dünyaya daha iyi tanıtabilecek sıra dışı bir girişim olarak görünüyor: ‘TripAdvisor’ ya da ‘Yelp’ gibi siteler daha çok genelleme bazında yorum yapıyor. Bunlar bilinen basit puanlama tekniğini kullanan içeriğe sahipler. Benzerleri de aynı nitelikte çalışmayı yeğliyor. Çinli, Japon, İngiliz, Türk, Arap acaba neden hoşlanır, bir tatil deneyiminden ne bekler? işin özü bu! Şimdi çok sayıda bileşen üzerinden reyting ölçümlerine ihtiyaç var. Bunu dikkate alan çalışmalar ise turizm gelirleri yüksek ülkeler için biçilmiş kaftan.
Sadece reklam gelirleriyle bile büyüyebilecek yeni reyting siteleri Türkiye için de çok önemli. Bu işe ele atan girişimciler başka açılardan değerlendirmeleriyle tatilcilerin hemen dikkatini çekebilir. Önemli olan kurulacak sitede otel rezervasyonu ve satışı yapmamak. Uzmanlık gerektiren tarafsız yorumcu ise dijital sistemin bizzat kendisi. Sahte değerlendirmeler anında ayıklanıyor. Tıkladığınızda sizin kriterlerinize uygun seçimleri önem sırasına göre sıralıyor. Türk turizm endüstrisinin böyle bir farklılığa imza atması mümkün. Tarafsız kalite ve farklılık değerlemesi olan mükemmel bir girişim.

  Seracılık Destekleri İle Seracılık YapmakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir