Bayilik ve FranchisePide Bayilikleri

Bafra Pide Bayilik Veriyor

Bafra pide franchise, bafra pide bayilik, pide bayiliği, pide franchise, bayilik veren pide markaları

BAFRA PİDE
Meraklısı çok
Bafra Pide, pide ustası Coşkun Kuru ve kardeşi tarafından 1981’de İstanbul Kızıltoprak’ta kurulmuş. Halen Kızıltoprak’taki merkezin yanı sıra Kozyatağı ve Esentepe’de şubeleri bulunuyor.

Bafra Pide Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Kuru, “Yıllardır bayilik talepleri geliyordu. Şube sayısını bir anda artırıp hızlı büyümeyi tercih etmediğimiz için bu teklifleri değerlendirmemiştik. Ancak son birkaç yıldır pide pazarında ciddi bir büyüme yaşanıyor. Bu durum mevcut şubelerimizin satışlarına da yansıdı. Biz de bunun üzerine artık yeni şubeler açma zamanının geldiğine karar verdik” diyor.

Bafra Pide, AVM’lerde şube açmayacak. Yeni şubeler yine caddelerde ve üç farklı konseptte açılacak. 80-100 metrekarelik şubeler paket ağırlıklı, 120-200 metrekarelikler servis ve paket ağırlıklı, 200-300 metrekareliklerse restoranlar şeklinde yapılandırılıyor. Bafra Pide, bu yılın sonuna kadar en az iki şube açacak. Ardındansa öncelik İstanbul’da olmak üzere 2015’e kadar 15 yeni şube daha açılacak. Şirket, İstanbul’da yeterli şube sayısına ulaştıktan sonra Anadolu’ya yönelecek. Bu doğrultuda Bursa, İzmit, Ankara, Mersin, İzmir, Konya, Kayseri ve Antalya gibi illere öncelik verilecek. Bir Bafra Pide şubesinin toplam yatırım tutarı 200 bin ile 400 bin TL arasında değişiyor.

Bafra Pide, müşterilerine çok çeşitli pide seçenekleri sunuyor. Kıymalı, beyaz peynirli, kaşar peynirli, sucuklu, pastırmalı, ıspanaklı, kavurmalı, kaşarlı-kabaklı ve kaşarlı-patatesli gibi 30 pide çeşidi var. Bafra Pide’nin pide hamuru özel mayalama teknikleriyle hazırlanıyor. Pide yapımında kullanılan peynir, et ve tereyağı gibi ürünler iki günde bir olmak üzere Karadeniz Böl-gesi’nden getiriliyor.
Telefon: 0216 336 97 59 / 464 65 65
E-posta: info@bafrapide.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu