Pide Bayilikleri

Pideor franchise veriyor

Hedefimiz, Pideor’u dünya markası yapmak

Pideor, 2019 yılında açılacak 25 yeni şubesi ile büyümesini sürdürülebilir kılmayı hedefliyor. 2018 yılında ilk şubesini Beşiktaş’ta açan Pideor sonrasında Şişli Bomonti’de ve son olarak Ankara Kızılay’da üçüncü şubesi ile hizmet vermeye başladı. Yatırımcılarına 40 yıllık marka tecrübesi ile franchise işletme sistemini en basit hale getiren Pideor, Usta gerektirmeyen sistemi ile işletme maliyetini minimuma düşürüyor.

Pideor

Açılacak ilk 20 şubeden Franchise giriş bedeli almayacak olan Pideor, öncelikli olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Bursa illerinde büyümeyi hedefliyor. Aktaşlar Lezzet Grubu Yön. Krl. Bşk.Tamer Aktaş;”2019 yılında tüketiciler ucuz ve gündelik tüketimlere yöneliyor, bu nedenle de Pideor franchise sistemimiz yatırımcılardan daha çok rağbet görüyor. Hedefimiz 2019 yılı içerisinde 25 şube açarak sistemimizi büyüterek Dünya markası yapma yolunda emin adımlarla ilerlemek”dedi.

Biz ustalığımızı lezzetimizle, hızımızla ve mekanımızla gösteriyoruz. Çağa ayak uyduran, pideye hakkını verenler yani Pideor olarak, yeni nesli Pideorlar yapmaya kararlıyız.

Biz pidemizi alır, motorumuza atlar,
lezzeti dört bir yana dağıtırız!

FRANCHISE Pİdeor yol arkadaşlığı

Pideor’un sağlıklı, lezzetli ve hızlı konseptiyle çıktığımız yolda yol arkadaşımız ol, Aktaşlar Lezzet Grubu’nun 38 yıllık tecrübesiyle kazanç ortaklığını kur.

http://www.pideor.com/yol-arkadasimiz-ol

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu