Pide Bayilikleri

Pidemania Bayilik Şartları

Pide denince insanın ilk aklına enfes kokusu gelir. Gıda alanında yaşanan hızlı atılımlar ile adeta altın çağını yaşayan yeme içme sektörü, kolay kolay zarar ettirmeyen yatırım stratejisinin başını çekiyor. Yeme içme sektörüne bayilik ağı ile adım atabilirsiniz önemli olan yatırım yapacak sermayenizin olması. İlla işi bilmeye de gerek yok bayilik veren firmalar her konuda sizlere yardımcı oluyor.

Pidemania Bayilik Başvurusu

Pidemania Alışılmışın Dışında Farklı Konsepte, Özgün, Lezzetli, Sağlıklı, Ulaşılabilir, şekilde; Pideyi Uluslararası Marka Yapmak amacıyla yola çıkmıştır.Türkiye genelindeki ağını güçlendirirken franchise verdiği bölgeye ve restoran konumuna göre restoran modeli ve evlere servis hizmeti olmak üzere birden fazla konsept sunuyor. Bunun yanı sıra yatırımcıların farklı taleplerine uygun, bölgedeki müşterilerin ve bölgenin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda farklı yapılarda restoranlar açmaya da sıcak yaklaşıyor.

Pidemania Bayilik

Neden Pidemania

İlk 5 Şubeden Franchise bedeli alınmayacaktır. Benzer sektörlere kıyasla çok daha uygun yatırım maliyetleri ile size kendi işinizi yapma fırsatı sunuyor Şubelerimiz de 3-5 personel istihdamı yeterli olup personel maliyeti düşüktür. Müşterilerine her zaman taze ürün sunabilmektedir. Yüksek kar marjı verilmektedir.

Bölgenizde sizi farklı kılacak lezzetler sunmaktadır. Yan ürünleri ve diğer satılabilecek ürünler ile cironuzu yükseltmektedir. Şubelerin bulunduğu noktaları etkileyecek yeni şube ile anlaşma yapılmamaktadır. Ürün çeşitliliği ile her kesime hitap edebilmektedir. Kolay üretim prosesi sunmaktadır.

Pidemania Alışılmışın Dışında Farklı Konsepte, Özgün, Lezzetli, Sağlıklı, Ulaşılabilir, şekilde; Pideyi Uluslararası Marka Yapmak amacıyla yola çıkmıştır.

Düşük Yatırım Maliyeti

Pidemania, Kuracağı şubelerde son trend mimari ve techizatı kullandığı halde ürünleri direk üreticiden alıp kar koymadan uygun maliyetli İnşşat, dekorasyon ve Mutfak malzemesi sayesinde yatırım miktarını büyük ölçüde aşağıya çekmiş, küçük yatırımcılara da yeni ve karlı bir iş alanı yaratmıştır.

Firmamız bünyesinde ürettiğimiz özel Hamur için un, Pide ve Pizza malzemeleri için özenle seçtiğimiz Taze ve Helal olan Et, Sebze, Baharat, vs malzemeleri; ustalıkla hazırladığımız ürünlerimize kendine özgü müthiş lezzetler katmaktadır.

Neden Pidemania Bayiliği?

1- Pidemania markası, bayilerinin kazançlarını kendi kazancının önüne koyar. Kazançlı olmayacak ve bayiyi zor durumda bırakacak bir yatırıma asla onay vermez.

2- Pidemania ürünlerinin kâr marjı yüksektir. Bu nedenle, bayi yatırımları kârlı olma niteliği taşır.

3- Pidemania, büyüme ve markalaşma konusunda son derece istikrarlı bir grafik sergilemektedir. Bu suretle, Pidemania bayiliğinin değeri gün geçtikçe ve hızlı bir şekilde yükselmektedir.

4- Pidemania bayiliği için gıda sektöründe deneyim şartı gerekmemektedir. Ayrıca, restorandaki ürün hazırlığı, pişirme ve sunum süreçlerinin hiçbirinde usta ihtiyacı bulunmamaktadır. Çünkü Pidemania, kurduğu işletme sistemiyle, yönetilmesi son derece kolay bayilikler oluşturabilmektedir.

5- Pidemania, girişimin her aşamasında ve koşulsuz şartsız bayinin yanında ve destekleyici duruş sergiler.

 • a. Lokasyon seçiminin yapılması,
 • b. Personel seçimi ve eğitiminin gerçekleştirilmesi,
 • c. İşletme ve yönetim sisteminin kurulup oturtulması,
 • d. Yerele özel satış ve pazarlama stratejisinin geliştirmesi,
 • e. Bayilerin işletmeye ilişkin tüm sorunlarına hızlı ve etkin çözümler üretilmesi konularında daima bayisinin yanındadır.

6- Pidemania, TTKD (Avrupa Birliğinde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği) tarafından 2017 yılında Altın Marka ödülüne layık görülmüştür.

7- Pidemania’nın üretim tesisi Balıkesir’dedir. Üretiminde, kalitesini ispatlamış Balıkesir menşeili etleri kullanmaktadır. T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı’ndan alınan üretim izinleri dışında ISO 9001, ISO 10002, ISO 22000 ve HALAL sertifikalarına sahiptir.

Pidemania Bayilik Koşulları:

 • Bayilik / Franchise Şartları: Şubeler anahtar teslimi verilmektedir.
 • Hedef Bölgeler: Tüm Türkiye
 • İsim Hakkı Bedeli: 20.000 -40.000 TL
 • Ortalama M2 Başına Kurulum Maliyeti:2000 TL
 • Minimum Şube Açılış Maliyeti: 200 000 – TL
 • Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 250 000 – TL
 • Minimum Nakit İhtiyacı: 150 000 – TL
 • Toplam Gerekli İşletme Sermayesi: 150 000 – TL
 • Ortalama Şube Kurulum Süresi: 1 ay
 • Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi: 18-24 Ay
 • Girişimciye Verilen Destekler: PersonelDesteği, EğitimDesteği, Proje Desteği, Pazarlama Desteği, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam
 • Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli: Ürün yelpazesinin genişliği,düşük maliyetli kurulum,girişimciye tam destek, Ustaya ihtiyaç duymaması.

Pidemania İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  alper oğuz
Telefon :  0505 526 16 29
Web Sitesi : pidemania.com
E-posta Adresi :  alper.oguz@pidemania.com
Adres :    yaylada avm-Balıkesir

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu