Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Pide Bayilikleri / Pidemania Bayilik Şartları

Pidemania Bayilik ŞartlarıPide denince insanın ilk aklına enfes kokusu gelir. Gıda alanında yaşanan hızlı atılımlar ile adeta altın çağını yaşayan yeme içme sektörü, kolay kolay zarar ettirmeyen yatırım stratejisinin başını çekiyor. Yeme içme sektörüne bayilik ağı ile adım atabilirsiniz önemli olan yatırım yapacak sermayenizin olması. İlla işi bilmeye de gerek yok bayilik veren firmalar her konuda sizlere yardımcı oluyor.

Pidemania Bayilik Başvurusu

Pidemania Alışılmışın Dışında Farklı Konsepte, Özgün, Lezzetli, Sağlıklı, Ulaşılabilir, şekilde; Pideyi Uluslararası Marka Yapmak amacıyla yola çıkmıştır.Türkiye genelindeki ağını güçlendirirken franchise verdiği bölgeye ve restoran konumuna göre restoran modeli ve evlere servis hizmeti olmak üzere birden fazla konsept sunuyor. Bunun yanı sıra yatırımcıların farklı taleplerine uygun, bölgedeki müşterilerin ve bölgenin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda farklı yapılarda restoranlar açmaya da sıcak yaklaşıyor.

Neden Pidemania

İlk 5 Şubeden Franchise bedeli alınmayacaktır. Benzer sektörlere kıyasla çok daha uygun yatırım maliyetleri ile size kendi işinizi yapma fırsatı sunuyor Şubelerimiz de 3-5 personel istihdamı yeterli olup personel maliyeti düşüktür. Müşterilerine her zaman taze ürün sunabilmektedir. Yüksek kar marjı verilmektedir.
Bölgenizde sizi farklı kılacak lezzetler sunmaktadır. Yan ürünleri ve diğer satılabilecek ürünler ile cironuzu yükseltmektedir. Şubelerin bulunduğu noktaları etkileyecek yeni şube ile anlaşma yapılmamaktadır. Ürün çeşitliliği ile her kesime hitap edebilmektedir. Kolay üretim prosesi sunmaktadır.

Bayilik / Franchise İşleyişi :

  • Hedef Bölgeler :Türkiye-Afrika-Avrupa-Asya
  • Ortalama Şube Kurulum Süresi :30 Gün
  • Reklam Katılım Ücreti :Alınmamaktadır
  • Ortalama m2 maliyeti :1000 $
  • Ortalama Kar Marjı :%150
  • Yatırımın Or, Geri Dönüş Süresi :24 – 36 Ay
  • Girişimciye Verilen Destekler :Personel Desteği, Eğitim Desteği, Ürün-Ham Madde Desteği, Proje Desteği, Yer Seçimi, Bölge Koruması
  Pideci Franchising Veriyor

Pidemania Alışılmışın Dışında Farklı Konsepte, Özgün, Lezzetli, Sağlıklı, Ulaşılabilir, şekilde; Pideyi Uluslararası Marka Yapmak amacıyla yola çıkmıştır.

Düşük Yatırım Maliyeti

Pidemania, Kuracağı şubelerde son trend mimari ve techizatı kullandığı halde ürünleri direk üreticiden alıp kar koymadan uygun maliyetli İnşşat, dekorasyon ve Mutfak malzemesi sayesinde yatırım miktarını büyük ölçüde aşağıya çekmiş, küçük yatırımcılara da yeni ve karlı bir iş alanı yaratmıştır.

Firmamız bünyesinde ürettiğimiz özel Hamur için un, Pide ve Pizza malzemeleri için özenle seçtiğimiz Taze ve Helal olan Et, Sebze, Baharat, vs malzemeleri; ustalıkla hazırladığımız ürünlerimize kendine özgü müthiş lezzetler katmaktadır.

Pidemania İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  alper oğuz
Telefon :  0505 526 16 29
Web Sitesi : pidemania.com
E-posta Adresi :  alper.oguz@pidemania.com
Adres :    yaylada avm-Balıkesir
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Bafra Pide Yeni Şubeler Açacak

BAFRA PİDE 3 farklı konsepte şubeler açıyor Bafra Pide’nin ilk şubesi 1981’de İstanbul Kızıltoprak’ta Coşkun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir