Elektrik Dağıtım Bayilikleri

Balkaya Enerji Her İlde Bayilikler Veriyor

Elektrik toptan satışı yapan Balkaya Enerji bayiliği alarak sizde elektrik satışı yapabilirsiniz. Detaylı bayilik şartları için firma ile iletişime geçin.

Balkaya Enerji Bayilik

İnşaat ve petrol alanlarında faaliyet gösteren Balkaya Şirketler Topluluğu bünyesindeki Balkaya Enerji, 2010 yılında serbest tüketiciye yönelik elektrik toptan satışı yapmak için kuruldu. Grubun diğer iştirakleri ise City Court, Balkaya Evleri, Bahçeşehir´de bulunan Sunflower ve Outland Alışveriş Merkezleri.

Balkaya Enerji

Halen 15 bayisi bulunan Balkaya Enerji, yıl sonuna kadar 45 yeni bayilik vermeyi planlıyor. Balkaya Enerji Genel Müdürü Gülpaşa Kılınç, uzun vadede her ilde bir bayilik vermek istediklerini belirtiyor. Balkaya Enerji’den bayilik almak için herhangi bir sermaye gerekmiyor. Sıcak satış tecrübesi yeterli görülüyor. Satış sözleşmesi yapanlar prim usulüyle çalışacak.

Bayi kazancı, elektrik satış fiyatına ve ciroya bağlı olarak değişiyor. Esas itibariyle, vergisiz ve fonsuz olarak net enerji bedelinin yüzde 1.5’i kadar komisyon alınıyor. Bir bayi örneğin yıllık elektrik tüketim bedeli 1 milyon TL olan bir müşteri getirdiğinde ay 12 bin lira kazanabiliyor. Kılınç, bu paranın müşteri sistemde kaldığı sürece her ay düzenli olarak ödendiğini belirtiyor. Bu arada, her bölgede bayileri koordine etmek üzere koordinatörler de işe alınacak. Bu elemanlar yüksek maaşla ya da primle çalışacak.

Telefon: 0212 669 25 59
Faks: 0212 669 26 59
Web: balkayaenerji.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

6 Yorum

 1. erdem bey merhaba enerji satışı için bayilik arıyorsunuz.iletişim bilgilerimi gönderiyorum
  0544 443 6399
  saygılarımla

 2. Adana da bayiniz olmak istiyorum gereken bilginin verilmesini rica ederim.
  Tlf 0536 6304397

 3. kocaelinde gebzede ikamet etmekteyım konu hakında bılgı almak istıyorum 05073644657

 4. Merhaba
  Ben kamudan emekli bir memurum.10 yıl kadar idareciliğim de var okul müdürü ve müdür yardımcısı olarak.
  Çankırı merkezde ikamet etmekteyim.
  Uygun görürseniz bayiniz olmak istiyorum.
  İyi günler.
  05363238143

 5. BEN 43 SENEDİR YALOVA DA İKAMET ETMEKTEYİM.ÇEVREMDE GENİŞ SAYILIR YALOVADA BAYİNİZ OLMAK İSTİYORUM.GEREKLİ KRİTERLERİ YAZARSANIZ VE BEYİNİZ OLARAK KABUL EDERSENİZ ÇOK MEMNUN OLURUM TEŞEKKÜRLER.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu