Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Oto Bakım Bayilikleri / Beni Yıka Yeni Bayilikler Verecek

Beni Yıka Yeni Bayilikler VerecekBENİ YIKA 40 ilde 50 yeni şube açacak.
İstanbul merkezli Beni Yıka; oto yıkama, antibakteriyal iç temizlik, çizik giderme, motor temizleme, detaylı jant temizliği, cam filmi, kaput filmi, koltuk-döşeme koruma ve boya koruma gibi hizmetler sunuyor. 2003’te kurulan şirket, 2008 yılından bu yana franchising sistemiyle şubeler açıyor.

Beni Yıka’nın halen İstanbul, Tekirdağ, Çanakkale, Konya, Yalova ve Antalya illerine dağılmış 18 şubesi bulunuyor. Kısa sürede bunlara Aydın, Alanya, Keşan ve Edirne şubeleri eklenecek.
Beni Yıka Genel Müdürü Mehmet Kundak, “Önümüzdeki 5 yıl içinde 40 ilde 50 yeni şube açmayı hedefliyoruz” diyor. Beni Yıka şubesi açabilmek için büyüklüğü 150-200 metrekare arasında değişen bir işyerine ihtiyaç var. Franchise giriş bedeli 17 bin 500 TL. Reklam katkı payı ve sürekli franchise ödemesi yok. Yeni bir şubenin toplam yatırım tutarı 70-75 bin TL arasında değişiyor.

Kundak, tüm şubelerin kamera sistemiyle her gün denetlendiğini, dönem dönem “gizli müşteri” uygulaması bile yaptıklarını vurguluyor. Bir de günlük anket uygulaması var. Kundak, “Şubelerimize gelen müşterilerin en az yüzde 5’iyle her gün anket yapıyoruz” diyor.

Müşteri memnuniyeti konusunda oldukça hassas davranan şirketin bir de “Beni Yıka Kulüp Kart” üyelik kartı bulunuyor. Bu kartın sahiplerine özel indirim ve kampanyalara katılma fırsatı sunuluyor. Ayraca yaptıkları alışverişler sonucunda puan biriktirerek çeşitli armağanlardan yararlanabiliyorlar. Üyeler araçlarıyla ilgili yapılacak işlemler için de önceden uyarılıyor.

İletişim için telefon: 0216 530 00 77
E-posta: info@beniyika.com.tr
Web: www.beniyika.com.tr

  Euromaster Oto Bakım Bayilik ŞartlarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Muyacar Oto Aksesuar Satış Bayiliği Veriyor

Firma İsmi : MUYACAR OTO AKSESUAR Bayilik Kategorisi : Oto Aksesuar Kuruluş Yılı :  2014 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir