Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Dönerci Bayilikleri / Beyce Döner Bayilik Sistemi

Beyce Döner Bayilik Sistemi

Beyce Döner farklılık katarak girdiği fast food pazarında bayilik sistemiyle büyümeyi hedefliyor. Beyce Döner Türk lezzet kültürü ile amerakan fast food tarzını birleştirerek bilinenin aksine restaurant anlayışına yeni bir soluk getiriyor.

Beyce Döner Bayilik

Şirketin uzun vadede hedefi ise Abd tarzı franchise zincirlerini yurt dışına taşımak.Ülkemizdeki bir çok abd firmasının franchise modeliyle faaliyet göstermesi çok normalken neden bir Türk firması Türk mutfak kültürünü yurt dışına bu modelle yaymasın anlayışıyla hareket eden firma daima bayiliğini alan girişimcileri yalnız bırakmıyor.Firma yetkilisi, müşterilerimize sunduğumuz döner herşeyiyle ettir, başka hiçbir kıyma tarzı yan katkısı yoktur, kokoreç süt kuzudur kömür ateşinde hazırlanarak servis edilir, kebaplar ise zırhta çekilir ve müşteriye takdim edilir dedi.

Firma, franchise paketinde girişimcilere aşağıdaki destekleri sağlıyor,

  • Egitim
  • Yer Seçimi
  • Lojistik
  • Pazarlama
  • Korumalı Bölge
  • Reklam

Franhise verilmesi amaçlanan bölgeler ; İstanbul , Bursa , Ankara , İzmir , Denizli , Antalya , Eskişehir , Kahramanmaraş , Zonguldak , Tekirdağ ve alışveriş merkezleri.

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

0212 380 09 77
info@beycefast.com

Dönerci Dükkanı Açmak
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir