BMW Motosiklet BayiliğiBMW MOTOSİKLET
Beş yeni model getirdi

Borusan Otomotiv distribütörlüğünde Türkiye’de faaliyet gösteren BMW Motosiklet, 2014’te yeni modellerini piyasaya sundu. Yenilenen R 1200 GS Adventure ve R 1200 RT, R nineT, yüksek performanslı roadster S 1000 R ve K 1600 GTL Exclusive bunlardan ilk akla gelenler. BMW Motosiklet, bunlarla birlikte halen 22 modeli Türkiye’de satıyor. Ürünlerin satış fiyatları ise 12 bin 300 ile 37 bin 800 euro arasında değişiyor. Şirketin Türkiye genelinde altı showroom’u var.

BMW Motosiklet

Bu yıl bir showroom daha açmayı planladıklarını belirten BMW Motosiklet Satış ve Pazarlama Birim Yöneticisi Dilek Öztürk Demirtaş, 2014’te yüzde 20 büyüme beklediklerini söylüyor. Şirket motosiklet almak isteyenlere cazip finansman seçenekleri sunuyor. Ayrıca 2004’te kurulan BMW Rider Academy ile yeni kullanıcılara güvenli sürüş eğitimi veriliyor.
Yılda ortalama 400 kişiye eğitim veriliyor. Rider Academy’de motosiklet tutkunlarının bir araya gelmesi için çeşitli geziler düzenleniyor.

Telefon: 0212 359 30 62

Motosiklet satış mağazası açmak için bayilik veren firmalar sayfamızıda incelemenizde fayda vardır.

  Kanuni Motosiklet BayiliğiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Suzuki Motosiklet Bayiliği

SUZUKI Yeni mağazalar açacak Japon Suzuki motosikletlerinin Türkiye distribütörlüğü Suzuki Otomobil Pazarlama tarafından yapılıyor. Marka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir